Freni tutmayan kamyon dehşet saçtı!

Maltepe'de, hafriyat yüklü kamyon rampadan aşağı kaydı. Durabilmek için tonlarca mermeri parçalayan kamyon, önüne kattığı kamyoneti de hurdaya çevirdi.

Freni tutmayan kamyon dehşet saçtı!
Kamyon bir marketin girişine çarparak durabildi. Şans eseri kimsenin yaralanmadığı kaza sonrası, markette de büyük çaplı maddi hasar meydana geldi.
[ ****](http://aktuel.mynet.com/galeri/haber/freni-tutmayan-kamyon-dehset-sacti/10209/302925/)
Kaza, Fındıklı Mahallesi Hancıoğlu Caddesi'nde meydana geldi. İnşaat alanından hafriyat yüklenen Ayhan Yılmaz yönetimindeki 34 EB 1244 plakalı kamyon, döküm alanına gitmek için hareket etti. Sokaktan aşağı inmeye çalışan tonlarca ağırlığındaki kamyon, kontrolden çıkarak kaymaya başladı. Sürücü Yılmaz, önündeki markete ve caddedeki yayalara çarpmamak için önce yol kenarındaki mermerciye ait çok sayıdaki mermer levhaya çarparak kamyonun hızını yavaşlatmaya çalıştı. Tonlarca mermeri parçalayan kamyon, mermerciye ait kamyoneti önüne katarak caddeye doğru ilerledi.
Hafriyat yüklü kamyon, kamyoneti marketin girişindeki beton kolonlara sıkıştırdıktan sonra durabildi. Kazada şans eseri kimse yaralanmadı. Markette ise büyük çapta maddi hasar meydana geldi. Kamyonun sürüklediği kamyonette kaza sonrası hurdaya döndü.
Bu arada, yaşanan kaza bir iş yerinin güvenlik kamerasınca kaydedildi. Görüntülerdi, kamyonun kamyoneti sürüklemesi ve marketin beton kolonlarına çarparak durması yer alıyor.
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
hep de BİM markete oluyor böyle şeyler fark ettiniz mi. yok hırsızlık yok molotof kokteyl yok kaza vs vs... neden acaba?
hiç bir şekilde takograf kontrolü yok okadar polisin yanından rahatlıkla geçebiliyorlar körüden bile yasak saatlerde geçebiliyorlar. Gözyumandanda göz yumdurundanda çıkar acısı...
Allah'tan Ölen veya yaralanan olmamış büyük geçmiş olsun.
neyse ki bim,, fazla zarar yoktur ;)
mermercinin zararını yazmamıs en az 60 -70 bın tl mermercının zararı vardır
simdi buna bide kaza derler en son firenlere ne zam bakildi sormak lazim
nerde bi cahil cühela varsa komyonet, tır,minübüs kullanıyor. başkasının malına canına kastediyorlar, mesleğini sorsan şöförüm, şöförlük diye meslekmi olur, hiç bi baltaya sap olamamış kaç kişi varsa şöför olmuş
araclarin cogu illaki yolda kalinca tamir edildigi icin böyle durumlarin olmasi kacinilmaz.bu kamyon olunca hasar büyük tabiki.Araclarin muayenesinden muayenesine kontrol ettiren bir zihniyet var bizde.bu zihniyet ortadan kalkmadigi sürece ölümlü kazalar devam edecektir.iyiki ölü haberi yok burada.
Diğer Haberler