Helen Doron erken İngilizce sistemi

Helen Doron erken İngilizce sisteminin kanıtlanmış başarısı şimdi Acarkent, Beykoz’da!

Helen Doron erken İngilizce sistemi

Tüm dünyada büyük rağbet gören Helen Doron 0 – 12 Yaş Erken İngilizce Sistemi, İstanbul Beykoz’da eğitime başladı. Bilimsel ve akademik çalışmaların da desteklediği Helen Doron Erken İngilizce ile çocuklarımızın artık iki anadili var…

1985’de dil bilimci Helen Doron tarafından geliştirilen sistem, bugün dünya çapında 34 ülkede 700 şubesiyle 1,5 milyondan fazla çocuğa anadil standartlarında İngilizce öğretmiş durumda. 25 yıldır denenen, başarısı ve etkinliği akademik ve bilimsel pek çok araştırmayla da desteklenen bu özel metodoloji; şimdi İstanbul Beykoz’da.
Anaokulları ve diğer kurslardan farklı olarak Helen Doron Erken İngilizce eğitime başlama yaşını 3 aylık bebeklere kadar indiriyor. Böylece çocuğunuz büyürken sadece yeni bir dil öğrenmiyor, çift anadile sahip olmuş oluyor. Yenilikçi materyallerle, sürekli tekrara dayalı sistemi sayesinde Helen Doron’la İngilizce öğrenen çocuklar, öğrendiklerini bir daha unutmuyorlar.
Celta ve Delta sertifikaları olan, özel olarak seçilmiş öğretmenler tarafından verilen eğitim; CD’ler, şarkılar ve oyunlar gibi pek çok metot içeriyor. Çocukların dilerlerse ebeveynleriyle birlikte katılabildikleri bu özel sistem aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı tek İngilizce kursu. Helen Doron’un “Baby’s Best Start” programı sayesinde hem bebeklerimiz 550 kelimeye kadar İngilizce öğreniyor; hem de fiziksel ve sosyal gelişimlerini sağlıklı bir ortamda gerçekleştiriyorlar. Helen Doron’un özel aktiviteleri sayesinde, bebeklerimiz ebeveynleriyle özel bir bağ kuruyor ve yaratıcı bir ortamda kendilerini geliştiriyorlar.
Helen Doron, her yaş aralığı için en uygun olan metotları özel olarak beliriyor ve her biri için özgün bir program oluşturuyor. En fazla sekiz kişiden oluşan özel sınıflarda gerçekleştirilen dersler sayesinde çocuklar; İngilizce öğreniyor, kendilerini ifade etmeyi beceriyor, sosyalleşme ve özgüven gibi yetilerini geliştiriyorlar. Ülkemizde %0,7 olan İngilizce konuşma oranı da düşünüldüğünde, Helen Doron’un İstanbul’a gelmiş olması eğitim dünyası ve ebeveynler tarafından daha da büyük bir heyecanla karşılanıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler