Iğdır'dan 2 şehit haberi daha

Aralık ilçesindeki trafik kazasında yaralanan askerlerden ikisi daha şehit oldu. Askerlerden biri de dün kaza sırasında şehit olmuştu.

Iğdır'dan 2 şehit haberi daha
Dilucu Sınır Kapısı yakınlarında Nazım Gülüm yönetimindeki 76 DC 108 plakalı kamyonun devriye gezen Sinan Sönmez idaresindeki askeri araçla çarpışması sonucu ağır yaralanan askerlerden Halil Saki (21) ile Ahmet Kaçmaz (21), tedavi gördükleri Iğdır Devlet Hastanesi'nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Şehit Halil Saki'nin tezkeresine 20 gün kaldığı öğrenildi. Şehitlerden Kaçmaz'ın Diyarbakırlı, Seki'nin ise Şırnaklı olduğu bildirildi.
Kazada yaralanan Ömer Yörer ise dün şehit olmuştu. Iğdır Sınır Alay Komutanlığı’na bağlı görev yapan askerlerden Mehmet Erdal Atak, Sinan Sönmez, Mehmet Turhan, Osman Umutlu, Erdem Bal’ın tedavisi ise devam ediyor.
Ermenistan sınırındaki jandarma karakolunda görev yapan askerlerin içerisinde bulunduğu araç dün Nazım Gülüm yönetimindeki 76 DC 108 plakalı kamyonla çarpışmış, kazada 4'ü ağır 8 asker yaralanmıştı. (AA)
[** **](http://haber.mynet.com/kategori/guncel)
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Öncelikle Allah rahmet eylesin, yakınlarının başı sağolsun. Bu trafik kazası ve tüm diğer trafik kazaları hep tayyibin suçu. hatta bu aralar havalar cok sogudu buda tayyibin sucu. Ne olsa tayyip yapmıştır. :)
askeR şehiT olmuşsa..ses çıkarmasın kimse..ÇÜNKÜ meşhuR aÇıLıM çünkü meşhuR imRaLı canisinin TÜRK düşmanı mihraklarının OYUNları bozulabilir..
gene bir oyun oynanmaya baslandı sılahı bıraktılar kamyonlarla iş yapmaya basladılar bence ıyıce arastırılsın bence
başlığa bak 2 şehit daha ....ayrımcılık yapan şavaş propagandası yapan kandan nemalanan adam şeref ve haysiyet mağdurudur bence...oda en alasından...daha akpye oy vermedim ama chp-mhp bitmiştir..buda böyle biline..
Allah rahmet eylesin. eskiden karakollarımız basılır, heronlar canlı izler ama yardım gönderilmezdi de bir sürü şehit verirdik. bu sefer kaza olmuş, normaldir. ne olursa olsun çok üzüldüm. umarım bir daha yaşanmaz.
şehitlerimize allahtan rahmet acili ailelerınede sabir diyiyorum ve sana gelınce merci61of sen ne kadar dengesızsınn ve bu ortamda gene it gibi o yana buyana çamur atmaya başladın ya sizin işiniz hep buyle propaganda ma ve ortami bulandırmaya mi yaratılmışsınızz ya az akkılı olunnn sen neyın peşindesın kendıne gelll adam ol
Askere gitmezden önce alınan ehliyetler, hiç tecrübe edinmemiş askerleri şoför olarak sınıflandıran ve onları direksiyona geçiren komutanlarda suç ehliyeti varmı var hadi o zaman sana zimmetledik bu aracı şoförsün. Komutanlar kağıt üstünde iş yaptıklarından ehliyeti varsa tamamdır derler.
allah rahmet eylesin ama terorist olayı olmadığına sevindim allaha şükür
Allah rahmet eylesin tüm şehitlerimize ailelerine sabır versin.
böyle trafik kazası olmaz bence kasıt olabilir
İşte senin gibilere ruh hastası deniliyor. Bu nasıl kasıttırki kamyon şoförüde yoğun bakıma alınıyor mal.
Genel sacmalik tamam haklisin
Allah rahmet eylesin ailesinin başı sağolsun
Hak Teala rahmet eylesin sadece üzülebiliyoruz
Allah rahmet eylesin.ailelerine sabır versin
AİLELERİNE SABIR DİLİYORUM BAŞINIZ SAG OLSUN
Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş, asker! Gökten ecdâd inerek öpse o pâk alnı değer. Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i... Bedr'in arslanları ancak, bu kadar şanlı idi. Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın? "Gömelim gel seni tarihe" desem, sığmazsın. Herc ü merc ettiğin edvâra da yetmez o kitâb... Seni ancak ebediyyetler eder istiâb. Ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber, Sana avcunu açmış duruyor Peygamber.
ruh hastası diyen eksik akıllı ve okuma özürlü vatandaş; kamyon şoförü gözaltına alınmış yaralı falan değil nerden okudun sen bunu?
Diğer Haberler