İrfan Değirmenci'nin yerine Emin Çapa getirildi

Referandum açıklaması nedeniyle işten çıkartılan İrfan Değirmenci'nin yerini kesin olarak alacak isim belli oldu. Programı kısa süreliğine Gözde Atasoy devralmıştı ve Şule Zeybek'in de adı geçmişti...

Referandumda ‘Hayır' diyeceğini açıkladığı için Kanal D'nin iş akdini feshettiği haber spikeri İrfan Değirmenci'nin yerine sabah haberlerini CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa'nın sunacağı açıklandı.

İLK İŞ OLARAK TWITTER'INI KAPATTI

İrfan Değirmenci'nin yerine getirilen Emin Çapa, sosyal paylaşım sitesi Twitter’da bulunan hesabını kapattı.

KANAL D'DEN AÇIKLAMA

Kanal D'den yapılan açıklamada şöyle dendi: “Olayların perde arkasını derinlemesine araştıran, gün yüzü görmemiş en karmaşık konuları dahi yalın bir dille anlatan, ekonomi-hayat ilişkisini Türkiye'de en iyi kuran gazetecilerden biri olan Çapa, bundan böyle sabah haberlerinde Kanal D izleyicileriyle buluşacak. CNN Türk'teki kariyerine 1999'da editör olarak başlayan Emin Çapa, 18 yıldır Doğan Grubu'nun en kıdemli isimleri arasında yer alıyor. Başarılı gazeteci Emin Çapa'nın düzenli ilgilendiği alanlar arasında sanat tarihi, sanat-siyaset ve ekonomi ilişkisi, askeri strateji, astronomi, astrofizik, astrobiyoloji ve tarih, inovasyon, teknoloji ve amatör bahçıvanlık yer alıyor. Çapa, kendine özgü yorumuyla, tarafsız duruşu, objektif bakışı, güvenilir kimliğiyle Türkiye ve Dünya'daki gelişmeleri yakında Türkiye'nin kanalı Kanal D ekranlarında izleyicilerle paylaşacak.”

İRFAN DEĞİRMENCİ ‘HAYIR' OYU KULLANMA SEBEBİNİ AÇIKLAMIŞTI

Değirmenci, 16 Nisan'daki referandumda ‘Hayır' oyu kullanma sebebini 20 maddede açıklamıştı: “Bilim insanını, sanatçıyı, yazarı, çizeri, öğrenciyi, işçiyi, çiftçiyi, madenciyi, gazeteciyi, itaat etmeyen herkesi düşman bilene #Hayır!”

ÖTEKİLEŞTİRENLERİN ROMANINI YAZIYOR

40 yaşındaki İrfan Değirmenci, 12 yıl Ankara'da muhabirlik yaptıktan sonra, İstanbul'a taşındı. Önce Fox, ardından da Kanal D'nin sabah haberlerinin yüzü oldu.

İşsizliğinin ilk gününü barınaktan sahiplenip ‘Kızım' adını verdiği köpeğiyle geçiren Değirmenci, önümüzdeki süreçte ekmeğini kalemiyle kazanmaya kararlı olduğunu söyledi. İrfan Değirmenci sözlerini şöyle sürdürdü: “Toplumda ötekileştirilen, istenmeyenlerin romanını yazıyorum. Hayatımı kalemimle kazanacağım.”

"HAYIR DİYORUM BENİ DE KOVUN"

Kanal D'nin senelerdir süren “Arka Sokaklar” dizisinde “Mesut Komiser” karakterini canlandıran Şevket Çoruh, Değirmenci'ye destek verdi.

Twitter adresinden Değirmenci'ye yazan Şevket Çoruh, “Ben de ‘hayır' diyorum, beni de kovun” ifadelerini paylaştı.

"MİLYONLAR SENİ BIRAKMAYACAK"

Gülben Ergen, Twitter hesabından, “Ekranda yıllardır samimiyetinle, gülen yüzünle biriktirdiğin milyonlar seni bırakmaz… Yolun aydınlık olsun.

"DEMOKRASİNİN ‘D'Sİ KALMIŞTI…"

Oyuncu Berna Laçin Twitter'dan yaptığı açıklamada İrfan Değirmenci'nin kovulmasına, “Demokrasi'nin “D”si kalmıştı o da @degirmencirfan'ın atılmasıyla gitti!

Yazıklar olsun Türkiye! Memleketi şu halden kurtaramayan hepimize” ifadeleriyle tepki gösterdi.

Fatih Portakal'dan 7 maddelik manifesto

SUNDUKLARI GEREKÇE AKILLA DALGA GEÇMEK

Fox TV ana haber sunucusu Fatih Portakal, İrfan Değirmenci'nin işine son verilmesinin ardından Twitter'dan açıklamalarda bulundu.

“Gerekçeyi ‘tarafsızlık' diye sunmak akılla dalga geçmek gibi” diyen Fatih Portakal, görüşlerini 7 maddede sıraladı:
1- Hayır broşürü dağıtanların gözaltına alınması. Akademisyenlere polis şiddeti. Cübbelerin postallarla ezilmesi
2- Susan üniversiteler. CB ve BB'ın kazanabilmek için ayrıştıran tehlikeli söylemleri. Hayır diyen gazetecilerin patron tarafından işten atılması
3- CB'nın olayı kendisine indirgeyip bunun üzerinden evet istemesi. Geleceğin nasıl olacağının belirsizliği
4- Siyasilerin meçhule karşı hayal pazarlayarak geçmişi unutturma çabası içinde olması.
5- Yıllardır artarak devam eden baskıcı ve yıldırıcı süreci yaşarken bunun nasıl düzeleceğinin bilinememesi
6- Şimdi de sistem değişikliği istenerek ‘yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir' algısını yaygınlaştırmak
7- Tek kişinin keyfiyetine, despotizme, baskıcı demokrasiye, parti ve polis devleti uygulamalarına #hayır

**

KANAL D İŞTEN ÇIKARMAYI ŞÖYLE DUYURMUŞTU**

Kanal D de kanalın bağlı olduğu Doğan grubunun ‘tarafsızlık' ilkesine zarar verdiği gerekçesiyle Değirmenci'yi işten çıkarıp şu açıklamayı yapmıştı: “Bu ilkemiz, ekrandaki yayınlarımız kadar, çalışanlarımızın sosyal medya paylaşımlarını da kapsıyor. Sosyal medya konusundaki hassasiyetimizi defalarca dile getirdik, bütün arkadaşlarımızla paylaştık. Arkadaşımız İrfan Değirmenci, sosyal medyada, 10 Şubat tarihinde yazdığı mesajlarla, açıkça kamuoyu gündeminde tartışılan bir konuda taraf olmuştur. Bu nedenle kendisiyle iş akdimizi sonlandırıyoruz.”

Emin Çapa kimdir?

Çapa'nın CNN Türk'te yer alan biyografisi şöyle:

1967, İzmit doğumlu olan Emin Çapa, İstanbul Üniversitesi’nin gazetecilik bölümünde okudu. Ekonomik entegrasyon teorileriyle ilgilendi. Üniversiteye başladığı sene Hürriyet’te stajyer olarak çalışmaya başladı.

Ardından Tempo Dergisi’nde ilk kez kadrolu ekonomi muhabiri oldu. Türkiye’nin ilk özel radyolarından Genç Radyo’nun kurucuları arasında yer aldı. İşçi-işveren konularına olan ilgisi nedeniyle kısa bir süre TİSK’te çalıştı ve toplu sözleşme pazarlıklarıyla ilgilendi. Sabah Gazetesi’nde 5 sene ekonomi muhabirliği ve Endüstriyel Ilişkiler üzerine haftalık köşe yazıları yazdı. Ardından TÜSİAD’da Muharrem Kayhan ve Erkut Yücaoğlu döneminde Başkan Danışmanı olarak çalıştı.

1999 Kasım ayından bu yana CNN TÜRK’te çalışıyor. Editör olarak başladığı CNN TÜRK hayatında, önce Ekonomi İstihbarat Şefi, ardından Ekonomi Haber Müdürü, son olarak da Ekonomi Müdürü oldu. CNN TÜRK Ekonomi Müdürü Çapa; 2012 yılında hazırladığı “O Sırada” programında her şeyin arkasını merak edenler için 150 metrede cam da sildi, yerin 39 metre altını da inceledi. 2013 yılında “Aklın İzi” programında, izleyicilerini hurafeye, batıla, bilimsel görünen aldatmacalara karşı aklın ve bilimin peşine düşmeye davet etti.

CNN TÜRK’te yayınlanan bilim programı “Dünyanın 1001 Hali”ni hazırlayıp, sundu. "Dünyanın 1001 Hali"nde, yeni teknolojiler, kaybolan eski bilgiler, uzak yıldızlardan, yakın kentlere kadar bilmeye değer her haberi ekrana taşıdı. Çapa, ekonomi bültenlerinde ve konuk olduğu diğer programlarda ekonomiyi herkesin anlayacağı şekilde yalın bir dille anlatıyor. Emin Çapa, seçim yayınlarında CNN TÜRK’ün kıdemli ekran yüzleri ve değerli konukları ile beraber aralıksız 18 saatten fazla ekranda kalıyor, rakamların verdiği mesajları analizlerini paylaşıyor.

Çapa; Kalite Kongresi, Turizm Zirvesi, Bursa Kalite Kongresi, Pazarlama Zirvesi, TED X İstanbul gibi ulusal ve uluslararası seminer ve etkinliklerde sunumlar gerçekleştiriyor. Üniversitelerde gelen davetler üzerine her yıl 20'den fazla konferansta yaptığı sunumlarla gençlerle buluşuyor. Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yöneticileri için medya eğitimleri veriyor. Tamamen gönüllü olarak dostları ve yakın çevresine, “Saray ve Ritüel”, “Harem ve İktidar”, “İmparatorluk ve Mimarı”, “Sinan ve Süleymaniye”, “İnsan Zihninde Yolculuk (Arkeoloji Müzesi)” temalı dostluk turları gerçekleştiriyor.

Amatör olarak bahçıvanlık, astronomi, sanat tarihi ve arkeoloji ile ilgileniyor. Gazeteci olmasaydı astronomi okumayı hedefleyen Çapa, astronomiyle ilgili yayınları yakından takip ediyor.

Emin Çapa, evli ve bir çocuk babasıdır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 115 yorum
HAYIR DİTEN E FETÖCÜ DİYEN ZİHNİYET DÜNE KADAR BİZ FETÖYA BULAŞIRKEN YİNE BİZE CEPHE ALMIŞTI...HAYIR DİYEN VATANSEVERLER HİÇBİRZAMAN SİZİN SUÇLAMANIZLA GERİ ADIM ATMAYACAKTIR....HAYIR DİYEN TERÖRİST İSE EVET DİYEN TERÖRİSTİN DANİSKASIDIR....
@medusaugur_2016 beyin ölümü gerceklesmis mal senin kafan böyle nato mermer olunca hala 1938 de takili kalirsin..millet marsa gider sende raki masasina senin sevecegin vatani koruyanda biziz sahip cikanda git rakini icmeye devam et...
@medusaugur_2016 SONUNA KADAR HAYIR DİYECEĞİM. AMA BU ÜLKEDE NE HAYIR YADA EVET OYU VERECEKLER KİMSE TERÖRİST DEĞİL BU DİLE GETİRENLER KENDİLERİNE BAKSINLAR BAŞKA YOLU YOK KİMSEYİ DAMGALAMAYA KİMSENİN HAKKI YOK.SİYASİ KOLTUK LARI UĞRUNA VATANDAŞI BİRBİRİNE DÜŞÜREN ŞEREFSİZLERİN OYUNUNA GELMEYİN
Sonuna kadar HAYIR
@omerben1977 aynen katılıyorum
@haydar.sanaga13 çok doğru evet yada hayır bize giren çıkan yok yok sonuç birileri rant yapacak biz birbirmizi yemeye devam :)
adamın yazdığı konuya bak senib verdiğin cevaba bak ne alaka...çokta güldüm haline...yazık
FATİH ÇEKİRGE NEDEN ATILMADI BİRİNİ ATIYORSUN DİĞERİNİ KORKUDA BESLİYORSUN BUNLARDAN ADALET OLMAZ DİNLERİ İMANLARI PARA ÇIKARLARI ÇIKAR NEREDEYSE ONLAR ORADA YALAKALIK YAPARLAR. AMA ŞUNU BİLSİNLERKİ HAKSIZCA İŞTEN ATILAN HER EMEKÇİ MAZLUMUN AHI HAKKI YERDE KALMAZ.
@roclife Fox Aydın doğanın değil. Fox ABD kökenli bir kanal. Yani Fatih portakal ve İrfan Değirmenci'nin patronları farklı.
@sevi_m53 okuma özürlü fatih portakal değiş fatih çekirge okuduğunu anla öyle yaz
milyon kere hayırrrrrr....
bu şekilde kanal D nin izleneceğinimi sanıyorlar kumandadan sildim bile
@jonas77 kendileri çalar kendileri oynarlar artık.
Hayır diyen izleyicileride kovun, izlemiyorm
Diktatörlüğe ve gericiliğe HAYIR !
HAHAHAH KORKU BAŞA BELA EY YİĞİDİMMMM.. BU TOPRAKLAR RTE GİBİSİNİ GÖRMEDİ :))
@e_hocaoglu nasıl korktuğun yorumundan belli :) ödlek seni
@e_hocaoglu gördü gördü Kenan evreni gördü evren rte nin yanında melek kalır
inadına HAYIR HAYIR H A Y I R
evet diyen destekleyen tv ve sunucularıda taraf olmuyormu
evetttttttttttttttttttttt evetttttttttttttttttttttttttttt evettttttttttttttttttttttt
algı operesyonu doğan evetcimi hayırcıyı kovdu bütün çalışanları hayırcı çoğuda açıkladı kovsa adam kalmaz bu akp gol atma oyunu doğan bu herşey beklenir.
Şevket ÇORUH benide atın diyor atın bunu da atın diyenlerin alayını kapının önüne koyun nasıl olsa Uğur DÜNDAR denen adam alayını işe alacakmış. En fazla 1 yıl sonra oda hepsini kapının önüne koyar
Istediginiz gibi at kosturtamayacaksiniz. Sonsuza dek hayir hayir hayir!!!
@ozge0935 Yüzde 55 EVET çıktıgı zaman yıne buraya yorum yapmanı beklıyroum :) Sizin fosil dönemi bitti artık ! halkdan korkmayın !
@ozge0935 o kadar saglam joker varki atin üstünde 55 boy önde uzak ara fark atıyor halis karataş bile yaklasamicak Yine ilk ayakta yattiniz en büyük lider RTE gerisi faso fiso
ÖZEL KANALLARDA RAYTİNGİ İLK 100 BİLE GİREMEYEN PROGRAMI PATRONU KALDIRDI OLAY BU KADAR BASİT VE NET ALDINIZ BUNU NERELERE GETİRDİNİZ İŞTE SİZİN GİBİ RUH YAPISI BOZUKLAR İÇİN SONUNA KADAR EVET
beyin ölümü gerceklesmis sözde aydin görünen sanati sönük ici sönük malakzadeler kendi kalenize gol atiyorsunuz:)))bu mali kovan aydin dogan hayircilarin amiral yayincisi adami kzidirmayin hepiniz anitkabirde dilenmeye baslarsiniz ona göre:))))
la irfan boş boğazın işinden etti bak insan ne çekerse dilinden çeker hani demokrattınız yaptığın etikmi topluımu bu şekilde germekle bi yere varamazsınız fitneliğin sonu Allah izin vermez
iRFAN BEYİ ÇOK SEVEREK İZLİYORDUK... KÖLELİĞİN DORUK YAPTIĞI BİR ÜLKEDE OLDUĞUMUZU BİR DAHA ÖĞRENDİK...SENİ SEVİYORUZ iRFAN...
Ne sabah ne akşam haberlerini ne de dizilerini izleyeceğim yalaka kanal D ceo su
İzlemiyorum ulan artık KANAL D yi sonuna kadar da HAYIR HAYIR diyorum KANAL D yi de sildim Kuman'da dan aklı olan da izlemez bu kanalı bu kanalın rengi belli oldu ne asıl terörist kendisi dir
ya arkadaş adamın işiten kovulmasının referandumla ne alakası var sizi görende aydın doğanın bir numaralı akp yalakası olduğunu düşünür adamlar birbirine düşmen zaten ha irfana gelince onun başını çapa yedi ona göre
@yumosay Bilmeden yorum yapma. Doğan medya yazılı bir açıklama yaptı ve tarafsızlık ilkesi gereğince Hayır dediği için kovuldu. Ancak bir çok Doğan medya mensubu evet diyeceğini açıkça söylediği halde onlara dokunulmuyor. siz hala uyuyun
HAYIR HAYIR YÜZ BİN KERE HAYIR
ya bu hukumet neyin kafasını yasıyor artık yeter sonuna kadar hayır diyorum kendilerinden olanlar yalakalar iyi insan olmayanlar hain ya yukarıda allah var allaha inancınız varsa gerçi yoktur ayıp .....
@atilla_arica_2015 HÜKÜMETMİ KOVDU BU ADAMI SENİN GİBİLERE ALGI OPERASYONU ÇEKİYORLAR
@albayrakmurat yalakalığı bırak arkadas neyin ne oldunu sende iyi biliyrousn ama menfaat dimi
Kanal D gule gule sana....Hayırrrrrrrr... Yuzbinlerce kez hayir....
BUNUN GİBİ EZİKLERE PROKRAM VERİYORLAR SANIRSINKİ TÜRK HALKININ SEÇİLMİŞ YÖNETİCİLERİ HER KONUDA AHKAM KESERLER İDEOLOJİLERİNİ DİKTA EDERLER.KENDİLERİNİ AKILLI AYDIN SANIRLAR BAŞKALARINIDA SÜRÜ BUNLARI VE EGOLARINI ŞİŞİRENLER ADAM ŞUTLANINCA PARDON ADAM DEDİM.BUNLAR ŞUTLANINCA ORTADAN KAYBOLUR ZAVALLI EZİKLER...LİDERLERİN LİDERİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN GERİSİ YALAN DOLAN
@albayrakmurat RTE Sadece Turkiyenin degil Dunya Lideridir
Korku, şantaj, kin ve nefretten beslenen, din istismarcısı zihniyete geçit verecek miyiz? Tabiki HAYIR!!!
haketmişsin sen haber spikerisin haber sunarsın senin neyine yorum gendini engin ardıç yada can atakli mı sandın
tüm tv ler zaten hükümete çalışıyor. Hayıra tahamülleri yok. Helal olsun irfan değirmenciye.
oylamadan sonra işe alınırsın tekrar irfan,güzel tezgah hayır oyları çoğalsın diye yapılmış dümen insanları aldatmayın sonuna kadar evet terör bitecek
Düne kadar fetöyü bu ülkedeki binlerce insanın başına saran, bu kadar dallanıp budaklanmasını sağlayan, fetö icin muhterem zat hoca efendi , değerli insan gibi terimler kullanan kimdi ? şimdi hayır diyenleri fetöcü ilan eden kim ? ben yıllarc akp ye oy verdim. ancak bu daha iyisi olmadığı icindi. chp nede mhp iyi değil. mecburen akp ye oy verdim. yine seçim olsa yine mecburen ona vereceim. ama bu referanduma hayır demek zorundayız. bizi demokrasiden uzaklaştırıp tekrar monarşiye yakınlaştıracak bu anayasa çok ama cok canlar yakacak. cocuklarımızın geleceğini karartacak..
Ben hiç sevmezdim bu adamı ama şimdi helal olsun demek geldi içimden
İLERİ ZEKALI BEYLER BUNUN ALGI OPERASYONU OLDUĞUNU NEDEN KAFANIZ ALMIYOR. O ŞAHSA BİYERLERDEN EMİR GELDİ AÇIKLAMA YAPTI VE KOVULDU. KOVULACAĞINI BİLE BİLE O HAREKETİ YAPTI. O EKRANLAR SİZİN DEĞİL BU HALKIN SİZ O EKRANDAN HAKSIZ REKABET YAPAMAZSINIZ HALKI YÖNLENDİREMEZSİNİZ, HAYIR DİYECEKSEN SENİN FİKRİN SANA.
Tek partili dönemde sandıklar CHP bayraklarıyla donatılir başındadır bir asker nöbet beklerdi, ve kontrol ederlerdi kime oy atıyor diye.......O zamanda akademisyen , öğretmen, vs.vs vs. Vardı o zaman kimse hak arayamıyordu, diktatör Erdoğan zamanindasiniz SUKREDİN....
@mutluco İçtiğin şeyin kafası güzelmiş baya,yaşamış görmüş gibide anlatmıyomusun koptuk burda.Tek partili dönemde ne oyu kullanıyolardı acaba,köprüye hangi ismi verelim diyemi oy atıyolardı o dönemde..
Ya bırakın bu işleri. Birileri çıkıpta başörtüsü yasağı için konuştuklarında bu direnişi neden göstermediniz. Sizler 2 yüzlü insanlarsınız. Eger bu kişi haber sunuyorsa tarafsız olmalı ve kimseyi etkileyecek şeyler söylememeli. Çünkü "O" nu herkez izliyor veya dinliyor. Tarafsızlık dediğiniz hiçbir şekilde kendi rengini belli etmeden birşeyler yapmak değilmidir. Acitasyon yaparak, birilerini savunarak veya birşeyler empoze ederk olmaz bu işler. Düzgünce herkez işini yapmalı.
irfanciğim iyi adamdı ama çorapları kokuyordu o yüzden atılmış
Refarumdan sonra göreceğiz hayır diyenleri küçük dillerinin yuttuklarını inadina EVET 15 senedir uğrastiniz AKP ile sizler hayır dedikçe AKP buyuyor unutmayın seçimden sonra görüşürüz catlasanizda patlasanizda Durmak yok yola devam
Hayır diyenler hayat boyunca bir tek nikah masasında evet dediniz en fazla 1 yıl içinde hayır deyip boşandınız yalansa yalan deyin
@gonlugencbey cehaletin ne olduğunu görmek için aynaya bakman yeterli1!
@jomba kim angut gorecez sabırlı ol yazdigini yalamana surda ne kaldiki
@gonlugencbey harbi angutsun sen angut oglu angut
Efendim neymiş bu ülkede Demokrasi varmış ve herhes düşüncesini istediği şekilde istediği yerde açıklayabilirmiş. Ahanda gördük demokrasiyi. Siz nasıl bir vicdana sahipsinizde insanların ekmeği ile oynarken gözleriniz hiç bir şey görmüyor.? Nereye kadar kovacak, kızacak, tıkacaksınız.? Hiç mi ALLAH korkunuz yok sizin.? Hiçmi merhametiniz yok.? Hiç mi insalıktan bir nebze olsun nasibinizi almadınız.? Buna çanak tutan, alkışlayan, oh olsun diyen kim varsa, Yüce Rabbim iki cihanda da iki yakasını bir araya getirmesin inşallah. Bunun üstünede laf söylemem. Rabbimin Hiç sevmediği şeyi yaptınız.!!!!
TÜRKİYE İÇİN MİLLETEİMİZ İÇİN EVET..YANİ ARTIK SİSTEMİN DEĞİŞMESİ CB HÜKÜMET SİSTEMİ OLMASI YERİNDE Bİ KARAR.TÜRK TİPİ BAŞKANLIK GÜZEL OLUR.PARTİCİLİK BİTMESİ GEREKİR AB DE VE ABD DE PARTİCİLİK BİZİM ÜLKEMİZDE Kİ GİBİ DEĞİL.TAKIM TUTAR GİBİ PARTİ TUTMA İŞİ BİTTİ.
İRFAN DEĞİRMENCİ SOSYAL MEDYADA HAYIR YAZDIĞI İÇİN KANAL D TARAFINDAN İŞİNDEN ATILDI.RIDVAN DİLMEN TELEVİZYONDAN RESMEN EVET DEDİĞİ HALDE NEDEN KANALINDAN ATILMIYOR ?
İrfan Değirmenci Anayasaya Hayır diyeceksen sandığa git Hayır oyunu kullan, ama siyaset yapacaksan kalemi bırak meydanlara çık. Ama göreviyin başında oyunu belli etme.
@elincmustafa2010 yandaş kanallarda sabahtan akşama kadar haber programı kisvesi altında evet propagandası yapılıyor, git önce onlara nasihat ver cahil!!
@elincmustafa2010 komik misin sen ya kaymak rektör imam evet neyanında bulunurken ağzında bi şeymi vardı susuyordun
@engin_1976_mgoil Siyasetci dışında herkesi hayırcı/evetcileri kınıyorum. Siz cahil olmasanız oyunuz artar. İşiniz güçünüz hakaret vs.
@zippidi siyasetci dışında evetci/hayırcı herkesi kınıyor. Siyasetci siyasetini diğerleride işlerini yapsın.
Diğer Haberler