Melih Gökçek'in İbrahim Kalın paylaşımı olay yarattı

Sosyal medyadaki paylaşımları ile dikkat çeken Melih Gökçek'in, yapmak istediği paylaşımı yanlış yere göndermesi gündem yarattı. İşte Melih Gökçek'in yaptığı o paylaşım ve ardından gelen açıklaması.

16 Mart 2017 09:10
PAYLAŞ
TWITTER
Melih Gökçek'in İbrahim Kalın paylaşımı olay yarattı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, adresinden Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'la ilgili bir paylaşım yaptı, paylaşımı da saniyeler sonra sildi. Ancak Gökçek'in paylaşımı da çok konuşuldu.

Gökçek, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile ilgili bir haberi paylaştı. Gökçek'in paylaştığı haberde "Recep Tayyip Erdoğan’ın baş danışmanı İbrahim Kalın, ü çıktı" iddiası ileri sürülüyor.

İşte o paylaşım;

Melih Gökçek ise paylaşımın sosyal medyada çok konuşulmasının ardından Twitter'dan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Twit alemi. Fetocu alçakların İbrahim Kalın kardeşimle ilgili daha önce yaptıkları haberi tekrar gündeme getirmek istediklerini gördüm. İbrahim'e bu linki direkt mesaj atmaya çalışırken sehven yanlış tuşa basmışım mesaj genele düştü... Kimse bundan bir ekmek çıkartmaya kalkmasın... İbrahim Kalın kardeşimle de konuştum. Fetocuların ilk defa Taraf gazetesinde dile getirdikleri bu yalan ve alçak haberin hiçbir kıymeti yoktur. Fetocular attığınız bu iftiraların içinde kendiniz boğulacaksınız..."

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir