MHP'nin kanalında 'hayır' krizi sürüyor! Bir ayrılık daha...

MHP'nin yayın organı olarak bilinen Bengütürk'te Genel Yayın Yönetmeni Murat İde'nin istifasının ardından bu kez bir ekran yüzüyle yollar ayrıldı.

MHP'nin kanalında 'hayır' krizi sürüyor! Bir ayrılık daha...

Medyaradar'ın haberine göre; MHP'nin yayın organı olarak bilinen Bengütürk'te Genel Yayın Yönetmeni Murat İde'nin referandumda "Hayır" oyu vereceğini açıklamasının ardından görevine son verilmişti. Bengütürk'te şok bir ayrılık daha yaşandı. Kanalda 6 yıldır ekran yüzü olarak görev yapan Çiğdem Akdemir'le de yollar ayrıldı.

REFERANDUM PAYLAŞIMLARI SEBEP OLDU

Başarılı ekran yüzü ile yolların ayrılmasının altında yatan sebebin Akdemir'in sosyal medya hesabından refarandumla ilgili paylaşımların olduğu belirtiliyor. NTV'de Dış Haberler editörlüğü yaptıktan sonra bir süre 6 News'de çalışan Çiğdem Akdemir Bengütürk'te haber sunuculuğu görevini yürütüyordu.

'SORUN SORUDA DEĞİL'

Çiğdem Akdemir'in gönderilmesinin ardından Bengütürk eski Genel Yayın Yönetmeni Murat İde'den bu karara sosyal medya üzerinden tepki geldi. İde, "Soru sormak"Gazeteci"nin işidir zaten.Sorun,soruda değil,verecek yanıt bulamayan KALİBRESİZLERDEDİR..Ve @akdemircigdem iyi bir "GAZETECİ"dir..." ve "28 yıllık tecrübeyle şahitlik ederim ki, Çiğdem Akdemir iyi bir gazetecidir" paylaşımları yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
MHP nin içine sızan Akşener tayfası temizleniyor.
@alparslan.koprulu_2011 sen önünü göremiyen duyduğuna inanmıyan bi yalakasın ilk defa size karşı böle bi cümle kurdum hak ettiğiniz için.
@alparslan.koprulu_2011 sende düşünerek yorum yapacak yetenek yok
UYAN ARTIK MHP ÜST AKLI HEPİMİZ Mİ YANILIYORUZ YOKSA ÜST AKIL 39 KİŞİMİ TABANIN SESİNE KULAK VER GEÇ OLMADAN EYY BAHÇELİ( ESKİ LİDERİM ) YOKSA BBP GİBİ OLURSUN OYUMUZ % 7-8 LERE İNER AKP HERKESE KANDI NE YAZIKKİ BİZLERİ KANDIRDI UYANDA KENDİNE GEL YOL YAKINKEN HATANIZDAN DÖNÜN EY ÜST AKIL
@turkav63 LAN DALLAMA SENİN KÖKÜN BAŞKANLIK SİSTEMİ. ÇOCUKLUĞUM ALPASLAN TÜRKEŞİN MHP LİDERLİĞİYLE GEÇTİ. K,İMSE AĞZINI AÇAMIYORDU. İKİLİK YOKTU. BİR ŞU AN BÜTÜN PARTİLERDE BAŞKANLIK SİSTEMİ İLE YÖNETİLİYOR. O ZAMAN ONLARADA BİR ÜST BAŞBAŞKAN ATAYALIM. GENEL BAŞKANI DENETLESİN.
MHP nin içine sızmış kriptolar temizleniyor.
@akoprulu peki bu temizlik kimin işine yarayacak
Ne kadar demokratiğiz. Avrupaya demokrasi dersi veriyoruz bir de...
gerçek ülkücülerden bunu beklerdim.murat bey şayet eveti savunsa idiniz sizlerin ülkücülüğünüzden şüphe ederdim.saygılar
@aounsal NİYE EVET DEYİNCE ÜLKÜCÜ OLUNMUYOMU. BU MANTIKLA GİDERSEN VE SENDE HAYIR DERSEN APODAN FARKIN NE
@mhtgungor18 Bu Türk milleti ne çekiyorsa sizin gibi sözümona milliyetçi ve menfaaati için ayçiçeği gibi dönen tayfadan çekiyor.
ben 1967 den beri ülkücüyüm vatan sevgisi için istikbalimi verdim.sen ne beni anlıya bilirsin nede senin beni anlıyacak gücün var var git yoluna
Mhp ülkücülerindir bahçelinin değil, bahçeli partiden ihraç edilmelidir, Mhp de akp li istemiyoruz, Ülkücüler ALLAH İÇİN VATAN MİLLET BAYRAK İÇİN HAYIR diyor.
eyyyy bahçeli bak ülkeyi ne hale soktuğuna,gör artık bak avrupadaki rezilliklere ,bak türkiyedeki hayırcılara denilen kelimelere bunların asıl sebebi senin koltuk sevdan yüzünden ,uyuyan yılanı uyandırdın ,gör şu kepazalikleri.
MHP BAHÇELİ'NİN ÇİFTLİĞİ DEĞİL. MİLLETİN BAŞINA BU BAŞKANLIK BELASINI PARTİ KURULLARINDA KARAR ALMADAN AÇTI... MUHALİFLER BUNU AF ETMEZ. ÖNCELERİ AĞZINDAN ÇIKAN TÜKÜRÜĞÜ YALAYAN OLMUŞTUR. BU DA MHP YE YAKIŞMAZ.
Mhp nin içinden nihayet vatanseverler ayrılıyor
@ceogle Vatanseverin kim olduğunu bir siz, bir de kandil biliyor.
@raifkaya23 HE BİRDE SEN İLE KATAR ŞEYHİ BİLİYOR VALLA MHP Lİ DEĞİL TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM BBP DE DEĞİLİM İYİ Kİ DE DEĞİLİM BEN BAĞIMSIZ TÜRK GÜDÜLMEM SATIN ALINMAM HÜR DOĞDUM HÜR YAŞARIM TEK KALSAM CİHANDA YİNE VATANIMI KURARIM .
MHP ye giren kripto aydınlık,halk tv elemanları bir bir temizleniyor ya brükselin nazi acentaları halk tv yada ulusal tvde boy gösterir.
Bu günün en güzel haberi Bengü Türk Tv 'den anlının akıyla ayrılan Murat ide ve Bayan sunucusunu tebrik ediyorum bu işte ülkücü bu işte her şartta her ortamda çizgisinden ayrılmayan dönmeyen ülkücüler bu maalesef üst yöneticiler 16 Nisan dan sonra çizdim oynamıyorum sizinle işim bitti diyecek olan AKP öküz öldü ortaklık bozuldu deyince o zaman sizi ortada yapayanlız kalınca merak ediyorum acaba siz mi AKP kandırdınız yoksa AKP mi sizi
murat ide abimizi gönderdiği anda zaten bengütürkün işi bitmişti
DUYARLI AKLİ SELİM ONURLULUK SERGİLEMİŞTİR HELAL OLSUN SANA KARDEŞİM SİZİN GİBİ DUYARLI KARDEŞLERİMİZ OLDUĞU SÜRECE BU ÜLKENİN GELECEĞİNİ YAPISINI KİMSELER BOZAMIYACAKTIR KOLTUK SEVDALILAR DÜŞÜNSÜNLER ONLARIN ŞİMDİ NE BİR BAŞKA YERDE ARTIK YATACAKLARI YERLERİ OLMAYACAKTIR.
NASIL Kİ EVET İSTEYENİN ŞAHSINA GÜVENMİYORSAM HAYIRCILARINDA ŞAHSINA GÜVENMİYORUM ÖZELLİKLE MERAL AKŞENER VE KEMAL KILIÇDAROĞLU NA.MEMLEKETİN DEVAMI SELAHİYETİ ATATÜRK ÜN TÜRK MİLLETİNE KAZANDIRDIĞI SEÇME VE SEÇİLME HAKKININ VE CUMHURİYETİN DEVAMI İÇİN YÜZBİNLERCE KEZ HAYIR HAYIR HAYIR BABADAN OĞULA PADİŞAHLIK SİSTEMİNE HAYIR.HAREM HAYATINI HAYAL EDİP ÖZLEYENLER VARSA BAŞKA MECRALARA YÖNELİN!DEVLETİN YÖNETİM BİÇİMİNİ MİLLETİN GELECEĞİNİ İHTİRASLARINIZA KURBAN EDEMEZSİNİZ.GERİYE DÖNÜŞÜ OLMAYAN BİR YOLA GİRME EY TÜRKİYE HALKI SENİ KİMSE KURTARAMAZ!PARÇA PARÇA EYALETLENİR! FİYATLANIR! WARNİNG!!!
evet çıkınca neler olacak düşünün artık hayır diyecegim diyenler şimdiden harcanmaya başladı
Böyle guzelliklerin,üstelik Hayır-evet yüzünden gönderilmeleri çok üzücü.Gecen gün de Habertürk'ten göndermişlerdi,yazık ya.Espiri bir yana gerçekten vebalini veremezsiniz öte tarafta böyle haksız yere işten çıkarmalarınızın:S
TÜRKİYE HALKI YA HAYIR DEYİP KIYAMETE KADAR VAR OLUŞUNU TESCİLLEYECEKSİN YA EVET DEYİP HERŞEYE AÇIK ARTIK AKLINA NEREYİ GETİRİRSEN İLK ÖNCE TÜRKMENİSTAN DAKİ SAPARMURAT TÜRKMEN BAŞINI SONRA KUZEY KORE DEVLET BAŞKANI KİM YONG U DAHA SONRA TİTO SONRASI YUGOSLAVYA YI YAŞAYACAGIN GARANTİ TOPU TOPU HEPSİ 15 YIL İÇİNDE OLABİLİR!!!
tayyip avrupaya ne diyor size demokrasi dersi vereceğiz!!!! ya kardeşim sen önce kendi kapının önünü süpür. rezilliğe bak insanlar hayır diyecek diye ya işlerine son veriliyor ya da terörist ilan ediliyor!!! VALLAHİ DE BİLLAHİ DE ÇOK DEMOKRATİĞİZ!!! ya insanlar anayasal haklarını kullanmaktan men ediliyor daha ne olsun
eyyy mtnet haber. nerede yorumum. OSMAN PAMUKOĞLU ve HEPAR bu kadarmı korkutuyor sizleri..
@ultraaslan592 HEPAR ve OSMAN PAMUKOĞLU'NUN kapısı sizlere açık kovulanlar.. Çalmadan girin içeri
Refarandumda evet çıkarsa Devlet bey partili başkan Meral hanı başkan yardımcısı Hayır çıkarsa Meral hanım cumhurbaşkanı Devlet bey başbakan olacakmış kim inanır belki kadir inanır
raif kaya o sözü akp için dediysen doğru ama hayır diyen lkücüler için dediysen sen in dediğin güneşin batıdan doğması gibi birşey koyun kafalı kandilinen kim akraba oldu ne cabuk unuttun şimdi oy uğruna yapmadığınız kepazelik kalmadı hainliğinizi milliyetcilere yüklemiye calışıyonuz
refarandumda hayır çıkarsa Meral hanım Cumhurbaşkanı Devlet bey Başbakan Evet çıkarsa Devlet bey partili Cumhurbaşkanı Meral hanım başkan yardımcısı olacak deniliyor peki kim diyor yeni dünya düzeni diyormuş peki halk ne diyor topluca gülelim diyor bu kehanete sayın Bahçeli ve Meral hanım ne diyor neylerse mevlam güzel eyler diyorlar
Diğer Haberler