Nur Cennet Uçar yine O Ses Türkiye'de

O Ses Türkiye’nin geçtiğimiz yıl en çok konuşulan ismi olan ve olaylı bir şekilde diskalifiye edilen Nur Cennet Uçar yarışmaya yine katıldı.

Nur Cennet Uçar yine O Ses Türkiye'de

O Ses Türkiye'nin dün akşam ekrana gelen bölümünde Nur Cennet Uçar sürprizi yaşandı. Geçtiğimiz sezon katıldığı yarışmada Acun Ilıcalı tarafından davranışlarından dolayı sahneden çıkartılan Nur Cennet Uçar bir kez daha yarışmaya katldı.

İŞTE O PERFORMANS (VİDEO)

Ben Olmayınca şarkısını seslendiren Nur Cennet Uçar dört jüri üyesinide döndürmeyi başardı. Hadise ve Murat Boz'un şaşkın bakışları arasında şarkısını seslendiren Nur Cennet Uçar jüri üylerinden Gökhan'ın takımına katıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
SİZE SIRA GELECEK DURUN ŞU İSLAM DEVLETİ TÜRKİYEDE BİR YERİNE OTURSUN 25001 RAKAMI ÇOK ÖNEMLDİR...ASILACAKLAR LİSTESİNDE.
oturup asılacak listesimi hazırladınız. hemde 25.001 kişi. utanmadan birde kendinize müslümanmı diyorsunuz. bence insan bile değilsiniz
Yiyorsa kendini bir deşifre et bakalım da kim kimi asıyor bir gör. Burda çığırtkanlık yapacağına islam devleti oturmuş olan milletlerdeki zulme karşı birşeyler yap. Ama yok yapamazsın değil mi kapitalizmin elinde köpek olmuşsunuzdur. Sizin gibiler için din, iman, paradan geçer. Ancak burda sanal alemde ahkam kesersiniz. Akıllı ol yoksa o beynini dağıtırlar! Benden söylemesi!
Kim bu REYTİNG uğruna olmaz ki feda? Para fışkıracak programı sıksan, para! Canı, cananı, bütün varımı alsın da Hakk Etmesin tek programımdan beni dünyada bu uyuşuk halk. Şair ACUN
Bu kız geçen sene göstermiş olduğu şımarıklık ve saygısızlık sebebiyle, müzik tarihinde kendi kendisine çelme takan ve halka "mal" olamayan ufak bir insan olarak kalacak ve yalnızca bar köşelerinde şarkı söylemeye devam edecektir.
işallah elenir..hiç sevmiyorum bu kızı..çok şımarık,acun kovmakla çok iyi etmişti..
Diğer Haberler