Sümeyye Erdoğan Bayraktar anne oldu

İş adamı Özdemir Bayraktar'ın oğlu Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar ile evli olan Sümeyye Erdoğan Bayraktar dün gece bir kız bebek dünyaya getirdi. Medipol Hastanesi'nde gerçekleşen doğum çiftin yakınlarını oldukça heyecanlandırdı. Sümeyye Erdoğan Bayraktar - Selçuk Bayraktar çiftinin, 35 haftalık doğan bebeklerinin cinsiyetinin ise kız olduğu öğrenildi. İlk kez anne baba olan çift kızlarına Canan Aybüke ismini verdi.

Sümeyye Erdoğan Bayraktar anne oldu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan dün gece anne oldu.

İş adamı Özdemir Bayraktar'ın oğlu, Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar ile evli olan Sümeyye Erdoğan Bayraktar dün gece bir kız bebek dünyaya getirdi.

İHA'nın haberine göre; Medipol Hastanesi'nde gerçekleşen doğum çiftin yakınlarını oldukça heyecanlandırdı. Sümeyye Erdoğan Bayraktar - Selçuk Bayraktar çiftinin, 35 haftalık doğan bebeklerinin cinsiyetinin ise kız olduğu öğrenildi. İlk kez anne baba olan çift kızlarına Canan Aybüke ismini verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Allah analı babalı büyütsün inşallah.
allah analı babalı büyütsün bahtı güzel olsun.....imanı bütün ,ülkesine memleketine hayırlı evlat olur inşallah...her ne kadar dedesini desteklemesem de:))))
Senelerce okuyup, çalışıp, bir devlet memuru oldum diye sevinecek, sonra da hiçbir somut, hukuki gerekçe, delil gösterilmeden memuriyetten atılacak bir anadolu çocuğu çocuğu değil ya. Allah hayırlı etsin!
Doğumhanenin kapısına polisleri yolladığınız kadınların ve o masum bebeklerin ahı bir gün tutacak sizi.. burda olmazsa ötede.. Korku ve endişeyle o günü bekleyin..
uzun adam gözün aydın dede oldun bir daha..şimdiden başla hangi zengini damadın olarak seçiceğini..:)))
Çok ilginç çocuklarına Türk ismi aybuke koymaları
Ataturk dusmani bir hain daha uredi desene
@nerimanist93 kudurun ozaman..el kadar bebe ye ettiğin lafa bak..senin gibi insan düşmanı olmasından iyidir.ezik..
bir bakanlıkda bu damada ayarlamak lazım
Allahu teala vatana millete hayırlı evlat olarak bahtini açık etsin...guzel isim..masaallah...
Ben bir formül yazacağım anlayan anlarn; %50 gürcü +%50 Slav yani rus) + %50 türk / %100 arap + %50 gürcü?2= % 10 türk + %50 arap + %40 slav eeee bundan bana ne ya
hayırlı olsun diyemeyeceğim binlerce masumun kanina girdiniz allah da sizin yuvanıza huzur mutluluk vermesin. bu dünyada gün yüzü göstermesin... devletin tüm imkanlarını kullanarak saltanat kurdunuz umarım bunları acı acı ödersiniz
Allah analı babalı büyütsün
Beş aylık doğmuş.Ne acelesi vardı?Küvezde beslenecek.Ya sabır çektire çektire büyüyecek.
üzülüyorum acıyorum size. o kadar zulme imza attınız. onbinler hukuksuzca hapishanelerde onbinler hukuksuzca ihrac açlığa terkedildi. ya Kahhar ya Kahhar !
@mehmet_demir_k0 havla bakalım fetocu hain havla oştttt
AÇLIKTAN GELİP ZİRVEYE OTURDULAR. ŞİMDİ YOKSULU İŞÇİYİ EMEKLİYİ İŞSİZİ GÖRMEZ OLDULAR. BU ŞATAFAT BİTİNCE ZENGİNE YAPTIĞINIZ YALAKA KANUNLAR SİZİ KURTARMAZ.. GARİPLERDEN OY ALIP ZENGİNLERLE YEDİNİZ. UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ.UNUTTURMAYACAĞIZ..
hayrını gormesınker gozlerınde kalsın pıclerı cesedı basında aglasınlar
Allah analı babalı büyütsün .. inşaallah
Diğer Haberler