Teröristler baba ile oğlunu kaçırıp öldürdü

Diyarbakır'ın Lice ilçesinden bir grup terörist tarafından kaçırılan baba ile oğlu Hazro ilçesi kırsalında ölü bulundu. Kabakaya köyü Hacı Cemil mezrasında ikamet eden Ömer Demirbaş ve oğlu Musa Demirbaş dün akşam saatlerinde bir grup terörist tarafından evlerinden kaçırılırken, sabah saatlerinde kırsalda ölü olarak bulundu. Teröristlerin bölgeden kaçtıkları aktarılırken, olayın duyulması sonrasında bölgeye çok sayıda güvenlik kuvvetinin sevk edildiği aktarıldı.

Edinilen bilgiye göre, Diyarbakır'ın Lice ilçesi Kabakaya köyü Hacı Cemil mezrasında ikamet eden Ömer Demirbaş ve oğlu Musa Demirbaş dün akşam saatlerinde bir grup terörist tarafından evlerinden kaçırıldı.

Baba ve oğlu sabah saatlerinde Hazro ilçesi Ormankaya ile Çitlibahçe köyleri arasındaki kırsalda ölü bulunurken teröristlerin bölgeden kaçtıkları belirtildi.

Olayın duyulmasının ardından bölgeye sevk edilen çok sayıda güvenlik kuvveti çevrede geniş önlemler alırken, teröristlerin muhtemel kaçma güzergahlarında ise operasyon başlatıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Pislik herifler !! İnsanlıktan nasibini almamış yobazlar !!! Allahın laneti üzerinize olsun
LANET OLASI ALÇAK ŞEREFSİZ SOYSUZ ERMENİ PİÇLERİ CHPKK LILAR ŞİMDİ O TERÖRİSTİ KOLUNA TAKAR İKİDE AVUKAT TUTAR
ALLAH RAHMET ETSİN...KANSIZLAR NE İSTEDİNİZ ONLARDAN..ELİNDE SİLAH OLMAYANADA SIKAR BU KANSIZLAR...KEMAL YÜRÜ SEN DAHA BUNLARLA..
Peki koskoca köyde neden bu kişileri kaçırıp öldürmüşler.teröristler zaten hain ama bu ölen kişiler neyin nesi neden özellikle ikisi? Eksik haber yapmayın.
ÜLKEDE GÜVENLİK YOK..TERÖR HIRSIZLIK SOYGUN YAĞMA VURGUN HER YERİ SARMIŞ...
Artık kendi bölgelerinde kendileri gibi düşünmeyenleri infaz ediyor barışçı özgürlükçü kırmızı fularlı cici saz çalan çapulcular. Hamileri de dhkp cilere adalet diye yürüsün. Bizim saftiriklerde hem PKK yı lanetlesin hem de onları savunanları alkışlasın.
beslenirse karga oyar gözü böyle
Hayinler eve gelip adam kacirma nedir pis herifler Allah in laneti uzerinizde olsun
KORKAK NE YAPAR NASIL SAVAŞIR PKK BUNUN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNİ VERİYOR.ÜNİ LERDE DERS OLARAK OKUTULMALI..
lice, şemdinli, silopi, buraların isimlerini hayırlı bi haberde duyan varmı?
hani referandumda evet çıkınca terör bitecekti öyle buyurmuştu başkan hazretleri
akepe nin yeni türkiyesi.alıştık herşeye
halkın pkk olduğu bir yerde 200 yılda çatışsanız hiç bir şey bitmez
TSK ÖSO AFRİNE MÜMİBİCE GİRMEDİĞİ SÜRECE NE YAZIKKI DAHA ÇOK KİŞİ ÖLECEK GİDİ
YAPILAN TABİKİ DOĞRU DEĞİL DE NEDEN OLUYOR DEMEK Kİ SİSTEM YAMUK :)
Diğer Haberler