Boya firmasının 8 Mart reklamı izlenme rekorları kırdı

Bir boya firmasının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü reklamı dün akşam TV'lerde aynı anda yayına girmesiyle birlikte büyük beğeni topladı. İzlenme rekorları kıran reklam filmi sosyal medyada gündem oldu.

Boya firmasının 8 Mart reklamı izlenme rekorları kırdı

Sosyal medya Filli Boya'nın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü reklamını konuşuyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için çekilen reklam filmi sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı. Anadolu insanıyla çekilen klipte kadınların önemi ‘Kadın olmadı mı dünyada hayat olmaz’ sözleriyle öne çıkartıldı.

İŞTE SOSYAL MEDYANIN KONUŞTUĞU O REKLAM FİLMİ:

ÇEKİLEN KLİPTE ‘ATATÜRK’ VURGUSU!

Türkiye’nin kanayan yarası olan kız çocuklarının okutulmaması, çocuk gelin, kadına şiddet konularına değinen klip çok kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlendi. Çekilen klipte Anadolu kadının söylediği “Benim burada konuşmam, benim çalışmam her şeyi Atatürk’e borçluyum” sözlerle Atatürk’ün kadınlara verdiği öneme de vurgu yapıldı.

ÖZGECAN ASLAN İÇİN

Daha önce de Mersin'de vahşice katledilen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan için ekranları karartan ve şirket binasını siyah örtü ile kaplayan firma ülkenin kanayan yaralarına bir kez daha değinmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 63 yorum
Tebrikler FİLLİ boya
Helal olsun sana filli boya cesaretinden dolayı tebrik ederim
Bundan sonra boyamız ''filli boya''
kadına şiddetle uzanan eller dibinden kırılmalıdır. kadınlar başımızın tacıdır. her ne kadarda bize bu güzel duygularımız unutturulmaya çalışılsada bu güzel değerlerimize sahip çıkmalıyız.
İşte Türkiye min güzellikleri bunlar gerçekten olması gereken ler.Filli Boyaya çok çok teşekkür ederim böyle mesajlar veren reklam yaptırdığı için TÜRKİYE bu gerekenleri hep beraber yapalım.Analarımıza anne adaylarına sahip çıkalım Özgürlükler Ülkesi olduğumuzu tüm dünya görsün.
Çok güzel bir reklam olmuş, bir kadın olarak insanın tüyleri ürperiyor
GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ O ZAMAN 16 NİSANDA H A Y I R - H A Y I R - H A Y I R SONSUZA DEK HAYIR ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARININ CUMHURİYETİNE SAHİP ÇIKMA ZAMANIDIR. FİLLİ BOYA REKLAMINIZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER.
BRE DENSİZ BRE HADSİZ gericilerin rahatsız oldugu atatürkü neden cümle içinde kullanırsın bilmezmisin bu ülkede elinde türk bayragı ile sokakta dolaşmayı bile yasakladılar bu klibi yapanların hakkında en kısa sürede mali baskın yapılır fetöden içeri atılır
hayır kampanyasını bu reklam şirketi yapsın bence... :)
Helal olsun size. Her ne kadar reklam stratejisi olarak da görülebilse böyle bir duyarlılığı gösterdiğiniz için teşekkür ederim.
helal olsun filli boya süper olmuş gerçekten umarım mesaj yerine gitmiştir...
herşey güzel hoş da neden sonunu Atatüke bağlamış? neyani ondan önce dünyaya 600 sene hükmeden Osmanlıda kadın yok muydu
@hmmza öyle deme şimdi heykelciler saldırır sana bak..
Abartma filli boya abartma.!!
problem kadın erkek değil, asıl problem cahillik, ve karakter, filli boyaya tebrikler.
kadınına sahip çıkmayan onun hakkını mevcut haklarını gaspeden insan ve müslüman olamaz,Sevgili Atatürk ,Türk insanına kazandırdığın ve dünyaya örnek olduğun tüm değerler için sana minnettarız,nur içinde yat,ruhun şad olsun,NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...
Kadına şiddeti ele alarak ayrıştırıcı bir film çekilmiş
namussuz kıskanç fesat dedikoducu anadolu insanı işte ne beklersin
Dünya Emekçi Kadınlar Gününü Kutlarım. Umarım artık erkekler bu cinsiyet ayrımcılığından vazgeçerler. Kız çocukları okumalı, erken yaşlarda evlendirilip hayatları karartılmaz! Bu ülkenin üreten çalışan kadına ihtiyacı var. Kös kös oturup evinde bekleyen kadına değil! Hayatın ta içinde olmalılar. Benimle temsil ve hak konusunda eşit olmalılar. Erkeklerin değersizleştirdiği ve güya baştacı diye nitelendirdiği çakma anlamlar yüklemek yerine yanımızda duran barışın, onurlu yaşamanın temsilcisi olmalılar. Kadınlar çiçek değil etten kemikten insandırlar ve bunun gözardı edilmemesi gerekir.
Ya mynet sizin şu haber başlıklarınızdan bıktık artık... yok dünya bunu konuşuyor... yok Türkiye bunu konuşuyor... yok dünya şokta... yeter ama artık!!! Baydınız... biraz daha gerçekçi olun zaten tıklayıp bakıcaz yani böyle dikkat çekmeye gerek yok ki
en son bülent arınç falan bu fetö mevzusunda ''anca beraber kanca beraber'' mesajları veriyorlardı.... bunlar yine iş başında görünüyorlar uyumayın millet hala ya ;))
tebrikler... teşekkürler filliboya..''kadınlar gülmeyecekse, çiçeklerde açmasın'' dedi.
FİİLİ BOYA sana; Türkiye Cumhuriyetinde kadına yapılan haksızlıkları kötü yakıştırmaları cesaretle kamuoyunda paylaştığın ve Türkiye kadınının şu anda hür bağımsız şekilde kendi hayatını yaşamasını Mustafa Kemal ATATÜRK'e borçlu olduğunu hatırlattığın için minnettarım.
Devlet böyle bir kamu spotu yapmadı, adamlara helal olsun.
işte bunlar için evet demeliyiz yoksulluk fakirlik bitecek dolar 1 tl olacak. terör istemiyorsan evet de kurtul
gurur duyduk seninle filli boya
umudum yok oluyordu. ama gerçek ten. teşekkürler. filli boya umuduna. umut oldunuz sonsuz teşekkürler yaşasın büyük Türkiye'ye. yaşasın. Cumhuriyet
Cesurca hazırlanmış bu reklam filmine şimdilik referandum var diye belki bir şey diyemeyecekler ama sonrasını bilmem. Zira yapılan vurgular iktidara ve körü körüne doğru yanlış onlara destek verenlere ince ve kapak niteliğinde.
izlediğim en iyi reklamlardan birisi. şiir tadında bir reklam gerçekten. -burası Türkiye özgürüz biz, özgür insanlarız. - kadınlar gülmez ise olmazki yani o zaman çiçekler açmasın. helal olsun filli boya. yok yere evi boyatacaksın bize :D
sırf ciro yükseltmek için yapılmış bir reklam gerçek hayat böylemi.....
Tarih korkmayanları yazıcak yandaşları değil bu devirde doğruları söylediğin için teşekkürler filli boya artık sizinleyim.
Zenginle fakir arasindaki ayrimi kiz cocuklarimiza iyi bir egitim vererek ortadan kaldirabiliriz.Okutmak ve okumak mesakatli bir surec. Okutmak yerine cocuk gelinleri destekleyen, kiz cocuklarini basindan atan ailelere iyi ornek olmus. Tesekkurler FILLI BOYA.
Helal Sana be... Ama yakında sana da Kayyum atanır.
Cumhuriyet çocuklarıyız, Atatürk'çüyüz.. teşekürler filli boya..
BUNDAN SONRA FİLLİ BOYA ALIRIM,ATATÜRKÜ VE KADINLARIMIZI YÜCELTEN BU FİRMAYA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.HARİKAYDI
Ulan helal olsun sana be . İşte çağdaş özgür ilke ve inkilaplarını kendisi seçe bilen zaten elinden alınmaya çalışılan özgür ifadesini yinede söylemekten korkmayan yılmayan güzel bir aile . Böyle güzel insanlar için özgür olmak için inadina #HAYIR.
Erkekler günü isteriz
Kadınlar çiçek tur
veda hutbesinde bir ses yükseldi kadınlar size allahın emaneti h.z muhammed ( sav )
SÜLÜK BANKALARIN YAPAMADIĞI BİR ÇALIŞMA... TEBRİKLER FİLLİYE..
DOGRU BİR YAKLASIM TESEKKURLER..
Diğer Haberler