Böyle fuhuş çetesi ilk kez görüldü!

Çin uyruklu olduğu öğrenilen biri kadın 4 kişi, yaklaşık 1 ay önce Çin lokantası açma bahanesiyle Antalya merkez Muratpaşa ilçesine geldi. Buradan Tayland’ın başkenti Bangkok’ta yaşayan 4 kadınla iletişime geçen şüpheliler, Türkiye’deki otellerde masöz olarak iş bulduklarını belirtip, uçak biletlerini alarak Antalya’ya getirtti. Kadınları odaya kilitleyen Çin uyruklu şüpheliler, iddialara göre kadınlara zorla fuhuş yaptırmak istedi.

16 Temmuz 2017 14:49
PAYLAŞ
TWITTER
Böyle fuhuş çetesi ilk kez görüldü!

Edinilen bilgiye göre, Çin uyruklu olduğu öğrenilen biri kadın 4 kişi, yaklaşık 1 ay önce Çin lokantası açma bahanesiyle Antalya merkez Muratpaşa ilçesine geldi. Buradan Tayland’ın başkenti Bangkok’ta yaşayan 4 kadınla iletişime geçen şüpheliler, Türkiye’deki otellerde masöz olarak iş bulduklarını belirtip, uçak biletlerini alarak Antalya’ya getirtti.

Bu sırada ihbar üzerine çalışma başlatan Antalya Asayiş Ahlak Bürosu ekipleri, Çinli şüphelileri takibe aldı. Şüpheliler, Lara bölgesinde kiraladıkları bir eve Taylandlı kadınları yerleştirdi. Burada pasaportlarına el koyup kadınları odaya kilitleyen Çin uyruklu şüpheliler, iddialara göre kadınlara zorla fuhuş yaptırmak istedi.

Bunun üzerine eve operasyon düzenleyen Ahlak Büro ekipleri, kadın mağdurları evden kurtarırken, Çinli şüphelileri de gözaltına aldı. Şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardından adliye sevk edilirken, mağdur 4 Taylandlı kadın ise İl Göç İdaresine götürüldü.

Anahtar Kelimeler:

Okuyucu Yorumları3 yorum
  • 314 Oy
    Yol geçen hanına çevirin ülkeyi, sonrada polis uğraşsın global çeteler ile, Afganlı biri diyorki, iranda polis yakalasa anında afganistana gönderip yurt dışı ediyor, ama Türkiye çok güzel diyor kendi açısından iyi, iyi olana iyi oky iyi tamam ama kötü tarafı çete terör bunla nasıl mucadele edilecek,
  • 148 Oy
    Dengeler adı altında her yerdeler!Taylandlılar,Türkiye'yi çok sever ve kendi vicdani inanışlarına göre cok takdir ederler.Bu olayın ben derinlemesine araştırılmasını istiyorum,çok fazla şeyin çıkacağına eminim
  • 3 Oy
    geç kalmışlar. herşeye el atan çinliler sonunda ülkemizde fuhuş sektörüne de girdi. yakında fiyatlar düşer

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.