Konyaaltı Plajı’nda heyecanlı dakikalar

Antalya Konyaaltı Plajı’nda denize girdikten sonra 4.5 saat boyunca ortada gözükmeyen 62 yaşındaki Perihan Külahçıgil ve kızı Şirin Külahçıgil için polis alarma geçti. Denizde polis tarafından aranan anne- kızın sahilde yürüyüşte oldukları ortaya çıktı. Şaşıran Perihan Külahçıgil, "Biz kızımla uzun süre yüzdükten sonra başka yerden sahile çıkıp, yürüyüş yaptık. Uzaktan bakınca çantaların yanında polisi gördük. Merak edip sorunca bizi aradıklarını öğrendik" dedi.

Olay, saat 11.30 sıralarında 10 Nolu Konyaaltı Plajı’nda meydana geldi. Fransa’nın başkenti Paris’ten kızı Şirin ile tatile gelen Perihan Külahçıgil, sabah saatlerinde Konyaltı Plajı’na gitti. Saat 07.30 sıralarında denize giren Perihan ve Şirin Külahçıgil, saatler geçmesine rağmen dönmedi. Anne ile kızının dönmemesi üzerine yakınları, çevredekilerden yardım istedi.

YÜRÜYEREK GELDİLER

Sahildekilerin heyecanlı anlar yaşadığı olay, polisi de alarma geçirdi. Sahile gelen polis araştırma yaparken deniz polisi de denizde arama yaptı. Bu sırada denizde kaybolduğu sanılan Perihan Külahçıgil ile kızı Şirin yürüyerek geldi.

Gazetecileri ve polisleri karşısında gören Perihan Külahçıgil, şaşkına döndü. Polisin kendilerini aramasına sevindiğini ve üzüldüğünü dile getiren Perihan Külahçıgil, "Biz kızımla uzun süre yüzdükten sonra başka yerden sahile çıkıp, yürüyüş yaptık. Uzaktan bakınca çantaların yanında polisi gördük. Merak edip sorunca bizi aradıklarını öğrendik" dedi. Eşyalarını alan anne- kız evlerinin yolunu tuttu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
hadi kızı neyse de bu teyze için panik olmaya polisi seferber etmeye falan hiç gerek yokmuş bence
Haklısın aynen senin içinde değmeyeceği gibi !
senin de yokmuş bu yorumundan sonra, adam ol.
belli ki çıplak olarak fotoğraf çekilmesini istememiş fotodan öyle görünüyor bu basını sınırlamak gerekir böyle bi hakları olamaz belli ki kadın tanıdıklarına belki memleketine o şekil görünmek istememiş, plaja gitti diye türkiyeye bikinili resmini yaymak zorunda değil basın suç işliyor böyle bir basın özgürlüğü olmamalı
ne dünyaca ünlü plajı be o eskidendi şimdi keko plajı oldu ipini koparan geliyor cingenden suriyeliden geçilmiyor
Türkiye de çok şey düzeliyor.! Modern ve gelişmiş bir ülke manzaraları.! Tebrikler polis kardeşler.!
Paris'den geliyorsun, Konyaaltı plajında ne işin var. Başka plaj mı kalmadı sana.
MAVILI İYYMS FINDIK GİBİ
ünlü falan değil rezalet bi plaj . millet beyaz donla giriyor
kocakarıyı boş ver.mavilinin kırığı buluşamayınca polis çağırdı.ne günlere kaldık yav he...
polisin de başka işi gücü yok heralde
neredesiniz teyzem siz ya
iyide bu haber geçen yılın
Diğer Haberler