Körfez'de kaybolan Halil'den hala haber yok

Lise öğrencisi 17 yaşındaki Halil Buğra Kurnaz'dan hala haber yok.

Körfez'de kaybolan Halil'den hala haber yok

Kocaeli'de geçen hafta Çarşamba günü en son Gölcük Vapur İskelesi'nden bindiği Kocaeli Büyükeşehir Belediyesi'ne ait Karamürsel Alp Vapuru'nda görülen, daha sonra izine rastlanmayan lise öğrencisi 17 yaşındaki Halil Buğra Kurnaz'dan hala haber yok. Günlerdir deniz uçağı, Sahil Güvenlik ve Deniz Polisi botlarıyla yapılan aramalardan da bugüne kadar sonuç alınamadı.

Kamera kayıtlarında, Çarşamba günü akşam saatlerinde bindiği vapurun arkasına geçtiği ve burada bir süre oyalandığı görülen Halil Buğra Kurnaz'ın, daha sonra görüntü kaydına rastlanmadı. Vapur İzmit iskelesine yanaştıktan sonra inen yolcular arasında dagörüntüsünün olmaması üzerine denizden ve harhavadan İzmit körfezi taranmaya başlandı.

Dün ve bugün de Deniz Uçağı, Sahil Güvenlik ve Deniz Polisi botlarıyla yapılan aramalarda liseli gencin izine rastlanmadı. Halil Buğra Kurnaz'ın babası Hacı Ahmet ile annesi Gülseren Kurnaz umutla oğullarından gelecek bir haber beklerken, diğer yakınlarıyla birlikte araştırmalarını sürdürüyor. Bu arada Halil Buğra Kurnaz ile ilgili bir bilgiye ulaşabilmek için sosyal medyada da arkaraşları tarafından sürekli duyurular yapılıyor. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler