Sevgiliye cinsel ilişki görüntüleriyle şantaj iddiasına gözaltı

Konya'da 28 yaşındaki evli Tuncay S., bir süredir birliktelik yaşadığı aynı yaştaki Arife Ö.'yü dövüp, zorla cinsel ilişkiye girdiği ve bu anları cep telefonunun kamerasıyla çekip, şantaj yaptığı iddiasıyla gözaltına alındı. Suçlamaları kabul etmeyen Tuncay S. polise verdiği ilk ifadesinde, cinsel ilişki sırasında video ve fotoğrafları Arife Ö.'nün rızasıyla çektiğini ve birlikte izlediklerini iddia ederek, ''Arife Ö. ile kendi rızasıyla pek çok kez ilişkiye girdik" dedi.

Sevgiliye cinsel ilişki görüntüleriyle şantaj iddiasına gözaltı

Olay, geçen cuma günü merkez Meram ilçesi Yaylapınar Süleymaniye Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Arife Ö., 10 aydır birliktelik yaşadığı Tuncay S.'nin kendisini dövüp, zorla cinsel ilişkiye girdiğini, ilişkiye girerken gizlice videolarını çektiğini ve bu videolarla kendisine şantaj yapıldığını ileri sürerek polise şikayette bulundu. Bunun üzerine çalışma başlatan polis, şüphelinin Çumra ilçesinde olduğunu tespit etti. Tuncay S. ile iletişime geçen polis, kent merkezine gelen şüpheliyi gözaltına aldı.

İLİŞKİ SIRASINDA ONUNDA RIZASIYLA VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKTİM

Suçlamaları kabul etmeyen Tuncay S. polise verdiği ilk ifadesinde, cinsel ilişki sırasında video ve fotoğrafları Arife Ö.'nün rızasıyla çektiğini ve birlikte izlediklerini iddia ederek, ''Olay günü tartıştık. Tartışma sırasında eve maddi zarar verdim. Arife Ö. ile kendi rızasıyla pek çok kez ilişkiye girdik.O gün de kendi rızasıyla birlikte olduk. Onun rızası olmadan zorla ilişkiye girmedim. İlişki sırasında onunda rızasıyla video ve fotoğraf çektim. Bu görüntüleri de sonrasında birlikte izledik. Bu görüntülerle ona şantaj yapmadım'' dediği öğrenildi.

Cep telefonunda birçok video ve fotoğraf olduğu belirtilen Tuncay S.'nin telefonuna el konulurken,.

polisteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Şüpheli çıkarıldığı mahkemece adli kontrol kararıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
yavrum konya muhafazakarların başkentinde beler oluyorneler ama türbanlılar sıkıntı yok
Vallahi burada suçlanacak tek taraf yok. Adam karaktersiz kadın arsız. Müstahak bunlara Allah ıslah etsin
evli birisi başka bir kadınla ilişkiye girip video çekiyorsa o kadını fahişe olarak görüyor demektir.bu yüzden kadına herşeyi yapması beklenebilir
Diğer Haberler