Taciz anı kamerada!

Erzurum’da bir alış veriş merkezinde iki kadına yönelik yapılan cinsel taciz güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Taciz anı kamerada!
Alış veriş merkezinde meydana gelen ilk taciz olayı 6 Mayıs günü meydana geldi. Giyim mağazalarının bulunduğu katta arkadaşı ile birlikte gezen A.B., eşiyle birlikte alışveriş yapan M.Ş.'ye elle tacizde bulundu. Durumun fark edilmesi üzerine M.Ş.'nin kocası ve yanlarındaki bir arkadaşı, tacizcinin bulunması için durumu güvenlik birimlerine bildirdi.
[ ****](http://video.mynet.com/habervideo/Oyuncakcida-taciz-etti/1450604/)
Alışveriş merkezinin kapıları bir süreliğine kapatıldı ve yapılan aramalar sırasında kaçmaya çalışan A.B. görevliler tarafından yakalandı. Kamera görüntüleriyle suçu tespit edilen A.B., cinsel saldırı suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. İkinci olay ise, oyuncakçı reyonunda 7 Mayıs günü meydana geldi. Mağazada çalışan G.K.'nın arkasından elle sarkıntılık eden bir kişi, daha sonra işyerinden çıkarak kaçtı. Cinsel saldırıya uğrayan G.K.'nın arkasından koşup yakalayamadığı tacizci, kısa bir süre sonra izini kaybettirdi. Emniyet Müdürlüğüne kamera görüntüleri verilen tacizci, aranıyor. (İHA)
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 74 yorum
erzurumda yaşayan biri olarak bu yaşananın normal sürekli böyle oldugunu üzülerek söylüyorum. insanın eşi yanındayken bile böyle olaylar olabiliyor. size tavsiyem haftasonu böyle insanların çok olduğu mekanlara gitmemeniz yoksa katil olmak an meselesi.
yalan söyleme lan normalmiş ne normali 2 3 tane şerefsize sebep erzurumun adını lekeleme herkesin anası bacısı var
konusma Layn :D
erzurumda yaşadığıma utanıyorum emin olun buraya tayin falan istiyecekler için bir uyarıda bulunayım ahlaki anlamda bitmiş bir yer ramazanda oruç tutmayanı cadde ortasında linç etmeye kalkarlar ama bir başkasının namusuna el atmaya çekinmezler elle olmasada gözle bakışlarıyla taciz ederler. elbetteki genelleme yapmıyorum içlerinde adam gibi adam olanları kayırıyorum ama bir bayan iseniz erzurum görev yapılacak bir yer değil. imkansızım74 arkadaşım emniyetten önce zihniyetlerinde sorun var. ben eşimle en işlek caddesi olan cumhuriyet caddesinde gezemiyorum, o kadar çok iki ayaklı hayvan varki
biliyorsunuz memleketin % 99 u müslüman diyorlar,sakın bir yanlışınız olmasın ?
sen nerden bahsediyorsun allah aşkınaaaa ?
yazık yazık bu ne cesaret bu ne cüret yakalanmazsa yazıklar olsun diyorum erzuma kalitesiz göç alırsanız bunu hep yaşarsınız utanıyorum erkekliğimden
nerde idam salla ikitanesini meydanda bak birdaha kimse yapıyormu... ülke çığrından çıkmış
İki tanesini saalla diyenleri önce sallarsak o zaman ortalık düzelir.
Müslümanlığı Kendi Tekellerinde Görürler LAfa Gelince Mangalda Kül Bırakmazlar ama el alemin namusuna da utanmadan el dil uzatırlar! Yazıklar Olsun! Ülkemi İnsanlarımı Çok Seviyorum Ama BUnları Duyunca İğrenme Geliyor! YAzıklar Olsun Başka Ne Denir ki?
anjin_35 isimli arkadaş sana sesleniyorum. Kesin sen erzurumda okudun ve ve o çamlıklarda bişeylerini kaybettin yoksa niye bu kadar kin anlamadım. Ben 26 yıldır erzurumda yaşıyorum ama yazdıkların gibi bişe görmedim. Sen galiba ensest ilişki aonucu doğdun ve isyanını bu şekilde belirtiyon. O erzurumlular ve ben en kıymatli varlıklarını içten selamlıyoruz. Konuştuğunu bil
anjin doğru yazmış,savunurken bile pisliğinizi gösteriyorsunuz,biraz utanma arlanma olur,evet oluyor deyin temizlemeye çalışın suçlayacağınıza,düzelin, neden yazsın bu kadar kişi bu kadar olmsuzluklarınızı, ya dini ya atatürkümüzü kullanacağınıza düzelmeyi deneseniz çok mu zor bu. kimsenin bu ülkenin insanını suçladığı yok,bölgecilik yapmayın,olmuyor diyorsanız bütün bunlar yazılanlar yalan diyorsanız söylenecek birşey yok zaten EVET TAMAMEN AK KAŞIKSINIZ ERZURUMDA HİÇBİRŞEY OLMUYOR YAZILANLAR YALAN İFTİRA YANLIŞ HEPSİ DE DÜZGÜN KALİTELİ İNSANLARDIR ERZURUMLULARIN,oldu mu hoşuna gitti mi?
orada görev yaptığım sürede hergün allahıma yalvardım allah beni buradan kurtarsın diye sapık yuvası ve hatta kaynağı burası dini de kılıf olarak kullanan sapıklar var burada dişi olmak yetrli hayvan veya insan olmak gerekmez insan falan değil bunlar,dadaş mış ne demekse nefret ediyorum bunlardan tiksinilecek kişiler,ailelere sesleniyorum vatana hizmet adına da olsa oraya kadınlarınızı kızlarınızı göndermeyiniz,kendi kızına annesine kardeşine tecavüz eden başka bir yer varmı bilmiyorum,ancak burada yüzlercesini biliyorum yaşayanlar anlattı şikayet edemiyor,çünkü hepsi yaptı.
senin ne oldugunu diger haberlerdeki yorumlarından anlaşılıyor zorunuza gidiyor değilmi ERZURUM un milliyetçi olması inadınıza milliyetçiyiz ülkemizi seviyoruz NE MUTLU TÜRKÜM diyene
MİLLİYETÇİ OLUYORDA NE OLUYOR.BÖLÜNMEYE ÇANAK TUTAN AKP Yİ BİRİNCİ PARTİ ÇIKARIYOR.CAHİLLİK ÇOK KÖTÜ.........
Yasanılan bir vahim olay iletılense işlenen suçtan ziyade Erzurum'a olan nefret!!! Nerede yasıyorsunuz acaba?Türkıye Cumhurıyetı topraklarında olan Erzurum ılının insanlarına nasıl agır bir ithamdır?Yazılan yorum değil hakarettır.Mynet yorumları acaba okumadan mı degerlendırmeden mı yayınlıyor?Yazıklar olsun ki aynı toprakların vatandası olupta o topraklardakı ınsanlara 'insan değil bunlar'zihniyetınde olanlara!!!Yasanılan olayı ıse şiddetle kınıyorum.Tekrarı olmaması adınada yetkılılere seslenıyorum;Önlem,önlem!!!
Bütün muhafazakar illerde durum ayni.Ama erzurum bu işlerin kalesi.Orda uzun süre kalanların hikayelerini dinleseniz kanınız donar.Dadaşlar diyarı ERZURUM muş.Mazide kalan hoş bir seda..
bu haberi yayından kaldırın insanları olumsuz yönde yönlerdiriyor.sorumuluk sahibi haberciyseniz bu haberi derhal kaldırın
bu haber yayından kaldırılınca gerçekler de değişmişmi olacak... tam tersine bu haberi teşir ede bildiğiniz kadar edin ki bu sorun çözüme kavuş sun
dadaşlarda mı sapıttı?!!!!
Her sepetten çürük çıkar... Dadaşlara bağlama bu olayı.. Dadaş mert dürüst namusuna düşkündür.. Aksi laf eden gerçek dadaşla daha tanışmamış demektir.. Hem erzurumda oldu diye dadaş oldugunu nerden cıkardın..?
Nihayet taciz eylemlerinin korkunç boyutlarda olduğu Erzurum haber oldu.5 yıl yaşadığım Erzurum'dan bu yüzden nefret ettim.Dişi olmanız yeterli; güzel çirkin-genç-yaşlı olmanız farketmiyor!Açıkmışsınız kapalıymışsınız bu da farketmiyor.Allah'ım orda 5 yıl neler çektiğimi bir ben bilirim bir de Allah.İnsan tek başına huzurla yolda yürüyemez mi ya!Gayet kişilikli,dürüst insanları tenzih ediyorum sapıklarla dolu bir bölge ne yazık ki.Bu nasıl orda düzeltilir bilmiyorum.Ama sosyolojik olarak incelenmesi gereken bir konu hem de acilen.Uzun yıllar erkeklere sapık gözüyle bakmamın sebebidir Erzurum.
erzurumda başı önünde gezen hiçbir bayana kimse ne laf atar nede taciz eder tacizi kınıyorum sizin bu yorumunuzda en azından taciz yapan kadar kötüü bi erzurum gibi milliyetçi vatansever bir memlekti kötülümenizi kınıyorummm en azındann koskoca bir memlekti sapık ilan etmenizi
Borçların en azizi vatan borcudur. Hiç kimse bu borcu ödeyemez. Ama vatan, her zaman Erzurumlu’ya borçlu kalmıştır (ATATÜRK). Bir erzurumlu olarak yapılan yorumlardan art niyet olduğunu görüyorum. Bu iğrenç taciz olayını fırsat bilip erzuruma ve erzurumlulara hakaret eden erzurumun ekmeğini yemiş nankörlere diyecek bir söz bulamıyorum. Dadaşlık öyle rastgele kazanılmış bir unvan değildir. Sağlam bir kişiliği olmayan, soylu bir ruh asaleti taşımayan, mert, cesur, özü sözü bir olmayan kişileri “dadaş” olarak tanımlamak; dadaşa ve gerçek Erzurumlu’ya yapılan en büyük haksızlıktır.
Açıklaman için çok teşekkür ediyorum...Allah Senden Razı olsun
çok doğru olmalı yazdığın haklısın dadaşlar yapmaz diyorsun yani,yapmıyorlar yapmadı diyorsun yani ve ünvan veriyorsun DADAŞ diye öylemi* insanlar isimleri ve ünvanlarıyla ölçülse herkes MERT,YILMAZ,KORKUSUZ,DOĞRU,DÜRÜST,GÜÇLÜ,ADİL,SAYGILI, vb isimleri alır ve kendini o şekilde gösterir,suçlamayın batıyı kuzeyi güneyi oraların insanı oraya göç etmez sadece görev için gelir oraya ve kaçar gider bitince görevi,ne demek erzurumlu değildir,yalancılık ta ayrı bir ününüz sanırım gitikçe batıyorsunuz şu yazılanlara bakın ,ayıp utanın ve susun suçlamayın kimseyi,düzelmeyi deneyin BECEREBİLİRSEN
Kendilerinin karısına, kızına yada kardeşine gözünün ucu değse namus cinayetini hemen oracıkta işleyecek kişilikteki bu aşağılık insancıklar başkalarının karısına, kızına yada kardeşine bakmayı hemde yanlarında içine düşecekmiş gibi yapmayı beceren bir kitle. bunlar ile iç içe yaşamış biri olarak inanın katil olmamak için insan şartlarını zorluyor. sadece erzurum için değil ankaranın doğusunda kalan tüm yerler için bu durum böyle. namaz vakti yada ramazanda dışarıda ol yada bir oruçsuz ol gör bakalım neler oluyor. ama pislik namaz ve oruç ile kapatılamaz.
Arkadaşım erzurumda üniversite okudu.bir anlatı versin.adam hacı ama istanbula karı pazarlıyor diyor.
Gökhan canım kardeşim o işi yaparken gözün ile gördün mü ? Nerden biliyorsun ? Bir başkasının anlattığına ne kadar inanabilirsin günümüzde ?
askerliğimi erzurumda yedek subay olarak yaptım ne kadar kaba ve abaza olduklarını fazlasıyla gördüm. erzurum avmde gezmeye oturmaya gelen 1 bayan varsa 10 erkek olurdu.
erzurumsa normal!!! ces2050 arkadaş az bile söylemiş kibarlık yapmış!!!
Erzurum mado da cam kenarına bir oturun ve geleni geçeni izleyin Adamın kolundaki karısına öküz gibi bakan tipler var Allah erzurumdaki bayanlara yardım etsin
şu yorumlara bakınca erzurum tamamen sapıtmış her sokağında namussuzluk kol geziyor anlamı çıkıyor. bu yorumları yapanların zaten zihniyetleri belli kimse kimsenin namusuna asla bakmaz.bir şerefsizin yüzünden koca erzurumu lekelemeyin.şerefsizlik etmeyin.adam gibi gerçekleri yazın.bu yorumları yazanların namustan dinden insanlıktan zaten bi habetdarlardır.sizin gibi dolmalar bu şehrin adını batırıyor.kökenlari kesinlikle ya batılıdır yada başka şehirden gelme şerefsizlerdir.
Başlık komik olmuş, Erzurumda zaten sadece bir tane avm var, neyi irdelemeye çalışmış myneti anlayamadım. Ayrıca maalesef Erzurum bayağı bir bağnaz, durum böyle olunca yalnız gençlerin değil olgun insanların da gözleri fink atıyor.
yorum yazarken biraz dikkatli olun,tüm erzurumlulari zan atında bırakıyorsunuz,sizde çok iyi biliyorsunuz ki o tür insanşarın çoğu çevre illerden gelmiştie sayın ebola virüsü aynen senin gibi
arkadaşlar bu iğrenç durum yüzünden erzumluları zan altında bırakmayın lütfen bu tip yaratıklar ülkemizin her tarafında var .yorum yapan arkadaşların yaşadığı yerlerde yokmu hepsinde var bu tip yaratıkların allah belasını versin.
YUH ANASINI SATAYIM.DADAŞLAR BAK KOCASININ YANINDAKİ KADINA SARKINTILIK EDER OLMUŞ. BİZ DE SİZLERİ DELİKANLI BİLİRDİK.
anjın denilen soyysuzz sen koskoca bir melekti iki kendini bilmez pisliğin yüzünden nasıl karalarsın ben biliyoum erzurum milliyetçi olması çoğu kişide karın ağrısı
ülke abaza doldu valla korkmak lazım erkekte olsa
hey gidi erzurum kimlere kaldın
bu haberi okuyunca insanın utanması elde değil ama yorum yapan arkadaşlar sizlerin memleketinde hiçmi böyle bir şey olmadı yazın memleketlerinizi bu tür olan tüm haberleri mail adresinize göndereyim.her kasada bir çürük domates olur demişler ama 3-5 çapulcunun pisliğini memlekete maletmek sizin acizliğiniz gösteriyor demektir.onların yakalandığı zaman vatandaş tarafından nasıl ders verildiğinide iyi bilirsiniz.ama sizin orda yakalansa ses bile çıkartmassınız.ayıptır ya yok filan arkadaş böyle dedi yok 2 yıl orda kaldım böyle oldu bu acizliktir ya....
vay vay vayyy dadaşlara bak sen bunlarda ana bir bacı iki gerisine bas parmağı da yok nasıl şey bunlar yuh dicem sadece.
sen memleketini yazsana arkadaş rezilliğini dizler önüne sereyim bir yuhda biz diğelim olmazmı...
HÜSEYİN ÜZMEZ VARDI NERDE YAHU, BAŞIMIZDAKİLERİN SAPIK DOSTLARIDIR BUNLARRR, TOPLUM ÖYLE BİR OLDUKİ ADAM KIZINA 1 İNE DE DEĞİL 2 KIZINA DA YILLARDIR TECAVÜZ EDİP VE PAZARLIYORMUŞ, NEDEN ACABA, ÖZENDİĞİMİZ BATILI ÖRF ADETMİ YOKSA SÜREKLİ ZAMLARDAN ŞAŞIRANLARIN İŞİMİ BU OLAYLAR TAHMİNİ 8-9 YIL İÇİNDE OLUYOR NEDEN ACABAAA
BU NASIL YORUMLARDIR BEEE ? ERZURUM MU YAPTI BU TACİZİ NE BİLİYOSUNUZ TACİZCİLERİN ERZURUMLU OLDUGUNU. YADA HER GÜN HERGÜN ERZURUMDAN BÖYLE HABERLER Mİ ALDINIZ ? Bİ GİDİN MEMLEKETİNİZE BAKIN SONRA ERZURUMU YARGILARIN....
müslüman ve muhafazakar memleket erzurum konya
bunları yapanlar çok adi insanlar ama bu kişiler yüzünden koca bir şehri kötüleyenler onlardan daha terbiyesiz, yok burda kalmışlar falan filan ayıptır ya...
Evet doğu ve güneydoğuda bu tür olaylar çok yaygın.İnsanların genel karakteriyle ve medeniyet durumlarıyla alakalı olduğu kanaatindeyim. Koklaşarak anlaşmaya çalışan bir toplumun genel ruh halidir. Araştırsınlar görsünler, bunu yapan ortaya çıkınca kökenine baksınlar, kesin Türk değildir? Ya ermenistan vatandaşıdır yada başka birşey.
haberlere bakın; taciz anı kamerada, üniversitede taciz iddası, komşunun 7 yaşındaki kızını taciz etti, Kız yurdunda banyo duvarına delik açtılar.....kendinize dikkat edin her yer sapık dolu...biri sizide taciz edebilir...hani yüzde 90'ı müslüman olan bir ülkede yaşıyorduk.sokaklar sapıktan geçilmiyor...
işte o kalan yüzde 10 a bunlarda giriyor.. İçinde Allah korkusu olan kimse böyle şeyler yapmaz..
süper noktayı koymuşsun
Milletin karısını uluorta taciz ediyorsunuz...Orası neresi olursa olsun aklınızı basınıza alın...Aynı sekilde senin bacına ve karına yanında aynı seyi yapsalar cam cerceve bırakmassınız...Kuran okuyun KURAN!....UTANIN UTANIN!!!
erzurum'da da böyle şeyler oluyorsa türkiye bitmiş demektir,zinanın suç sayılmadığı ülkede yaşıyoruz öyle ya ab li oluyoruz artık bunlar normal sayılır .Bir toplumu bitiren ahlaksızlık,fuhuş ve zinadır bunlarda artarak devam etmektedir demekki iktidar iki yüzlüdür Allah bu milleti sahte müslümanlardan korusun
zinayla ne alakası var.adam kocasının yanında kadına sarkıyor.bu düpedez terbiyesizlik
o terbiyesizliği yapan dadaş değidir mutlaka karışıklık vardır
akp zinayı suç olmaktan çıkarmadımı
Artık kimsenin sokağa çıkacak hali kalmadı. Ben bile yürüyüşe çıkamıyorum akşamları erkek halimle. Artık kendi milletimden nefret eder hale geldim.
nasıl yani ya şimdi orada insan rahatça karısıyla çocuğuyla dolaşamıyor mu?İlginç!Gerçekten oranın emniyetinde bir sorun var galiba.Hakedilen ceza verilse böye birşey olmaz.
Büyük şehirlerde de olurdu eskiden ama artık kalmadı, çok azaldı, akli dengesi bozuklar filan yapabiliyor böyle şeyleri ama maalesef doğuya gidildikçe durum değişiyor, Erzurum örneğindeki gibi. Şimdi bir dolu insan bu yorumumu beğenmedi şeklinde işaretleyecek ama maalesef gerçekleri değiştiremeyecekler. Doğudaki adamın daha fazla ADAM edilmeye ihtiyacı var!
kız kapıdaki güvelikçiye soylüyor güvenlikçide mööö işte..
Diğer Haberler