Ukraynalı fotomodel Türkiye'de dehşeti yaşadı

Türkiye’ye tatil için gelen Ukraynalı fotomodel Diana R.'ye minibüste tecavüz eden şoför 25 yıl hapse mahkum edildi.

Türkiye’ye tatil için gelen Ukraynalı fotomodel Diana R., evli olan bir kız arkadaşının evinde misafir kalıyordu.

8 Ağustos 2015 günü öğle saatlerinde 4.Levent Sanayi Mahallesi’nden bir minibüse bindi. Çok geçmeden minibüsten bütün yolcular indi. Diana R., minibüste arka koltukta yalnız kaldı. Evli ve iki çocuk babası minibüs şoföre Erdem K., TEM otoyolunda Türk Telekom Arena Stadyumu yakınında genç kıza bıçak zoruyla tecavüz etti.. Erdem K. korktuğu için sesini çıkaramayan Diana R.’yi misafir kaldığı sitenin önünde bıraktı. Eve giderek her şeyi anlatan Diana R., şikayetçi olunca Erdem K. yakalanıp tutuklandı.

Erdem K. ise ifadesinde tecavüz suçlamasını reddederek, “Yanıma geldi. Birlikte sigara içtik. Yolda bana iltifat içeren sözler söyledi. Aracı kenara çekip sohbet ettik. Sonra rızasıyla ilişkiye girdik. Sonra onu oturduğu yere bıraktım. El sallayarak yanımdan ayrıldı” dedi. Diana R. de ise şoförden şikayetçi olduğunu söyleyerek, “Elinde bıçakla şoför koltuğundan kalkıp yanıma geldi. Beni tehdit etti. Kimseye anlatmazsam öldürmeyeceğini söyledi. Korkudan sesimi çıkaramadım. Sonra ağlamaya başladım. Olay tarihinde 16 yaşındaydım. Beni oturduğum yere bıraktığında ‘hoşça kal, kendine iyi bak’ diyerek gitti” dedi.

Yaklaşık 2 yıldır süren mahkeme, Erdem K.’nın 25 yıl hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
bu adamları kazığa oturtmak lazım...
Şu minibüsçü şöförlerin iyice araştırılıp sabıkası olana iş verilmemesi gerekiyot
@xsailor9 toplum daha mı farklı? adam kuran kursuna gelen ufacık çocuklara tecavüz ediyor. ailelerin tümü şikayet etmiyor ve olsun,kuran öğrendiler diyor. nasıl kurtulacağız bu genişlikten.dünyaya rezil oluyoruz.
@xsailor9 minibüsçüleri ortadan kaldırmak gerekiyor Taksi dolmuş sitemine geçilmeli.
Cinsel Açlığın Afrikasıdır Türkiye?!! Kadın erkek ilişkileri enine boyuna sosyolojik olarak tartışılmadığı bir sonuca bağlanmadığı sürece bu ve benzeri sorunlar süregelip devam edeceğe benzer.. Şu seks tabusundan bir türlü çıkamadık?!!
türkün dikiciliğini ispat ettin yani. şeref yoksunu!! haysiyet cellatı!! tecavüzcü!! aynısını senin ailende de birine yaparlar inşallah.
@karizmamesk minibüscünün ailesinden birine tecavüz ederlerse mutlumu olursun. Senin düşünecene göre demekki kızında ailesinden biri başkasına tecavüz etmiş senin gibi zihniyeti bozuk biride ona aynı şekilde beddua etmiş.
taksi ve minübüsçüler kültür seviyesi en düşük insanlardan oluşmakta
@azizsekman Çogunlukla cahiller iktidara oy vermiyormu dersin!!!
@merkebus yok geneli hükümeti eleştiriyor malum taksimetre olayları mazota gelen zamlar vs vs
Haber başlığı ile neyi amaçlıyorsunuz? Ülkemizden neden bu kadar nefret ediyorsunuz? Böyle maksadını aşan bir habercilik anlayışı olamaz! Yazıklar olsun!
@mahlut on numara ğlkemiz var bu ülkede insanlar çok dürüst hırsızlık yok yolsuzluk yok ,her kes birbirine saygı duyar sapıklık yok kültürlü saygılı bir toplumuz . inandın mı bunlara ne yani adamlar yalan mı haber yapsın havuz medyasını oku yalanlar ile mutlu ol
hep aynı tayfa minibüsçü, kamyoncu, otobüsçü. kısacası kahvahane artıkları... bu ülkede ön ne gelen ehliyet sahibi oluyor. Zır deli öz amcama bu sistem beton arabası kullandırtırıyor.
tolu taşıma ve taxi'lere zorunlu kamera kayıt sistemi denetlenmesi kanunen zorunlu hale getirilmesi gerekiyor. Muğla büyükşehir belediyesi bu çalışmayı başlattı. çok güzel, şikayetlerin art niyetli mi, yoksa gerçek mi belli oluyor. bu konu da muğla büyükşehir belediyesini tebrik ediyorum.
aliekinci ülkemiz on numara değilde Ukraynalılar 100 numaramı ben bunların ciğerlerini bilirim Antalya da yaşıyorum kaç kişinin yuvalarını yıktılar
Böyle hikaye uydurmakla ne elde ediceklerini sanıyorlar anlamıyorum.
taksici minibüsçü kamyoncu içinde gerçekten düzgün adam yok
Hayret hiç idam diyen olmamış. Demekki Tecavüzcüyü, tecavüz ettiği kişiye göre değerlendiriyor toplum.
Diğer Haberler