KADIN

20 Aralık'ta doğanların burç özellikleri... 20 Aralık hangi burç? 20 Aralık'ta doğum günü olana ne hediye alınır?

20 Aralık'ta doğanların burç özellikleri...  20 Aralık hangi burç? 20 Aralık'ta doğum günü olana ne hediye alınır?

Yıldızlara göre bugün doğanların burcu ateş grubundan ve yay burcudur. 23 Kasım - 21 Aralık tarihleri arasında doğan herkesin burcu yay burcudur. Fakat yay burcunun bazı özellikleri; dominant burcun yani yükselen ya da alçalan burcunun etkisinde kalabilir. Peki 20 Aralık’ta doğanların kişisel özellikleri neler? 20 Aralık’ta doğanların fiziksel özellikleri? 20 Aralık’ta doğanlara ne hediye alınır? 20 Aralık’ta doğanlar hangi burçlarla anlaşır?

20 Aralık hangi burç? 23 Kasım - 21 Aralık tarihleri arasında kalan herkesin burcu ateş grubuna ait yay burcudur.. Yay burçları hayatları boyunca hediyelerden çok anı biriktirmeye bayılan oldukça duygusal ve eğlenceli insanlardır. Fakat bu sevimli yay burçları, bazı özelliklerini dominant burcun yani yükselen ya da alçalan burcunun etkisinde kalabilir. Her daim gülümsemeyi ve güldürmeyi başaran yaylarla aranızda mutlaka güzel anılar birikmiştir. Oldukça doğal yapıları olan yay burçlarının kişisel özellikleri nedir hiç merak ettiniz mi? 20 Aralık’ta doğanlara ne hediye alınır? Peki 20 Aralık’ta doğanların fiziksel özellikleri neler? 20 Aralık’ta doğanların kişisel özellikleri nedir? 20 Aralık’ta doğanlar hangi burçlarla anlaşır?

20 ARALIK'TA DOĞAN KİŞİLERİN GRUBU

Grup: Ateş/erkeksi/değişken

Şanslı gün: Perşembe

Karşıt burcu: İkizler

Yönetici gezegen: Jupiter ve Neptün

Rengi: Turkuaz, Mor

Metal: Kalay

Çiçekler: Leylak, mor menekşe, karanfil, kırmızı gül

Uğurlu taşı: Firuze, Mavi topaz*

Şehirler: Nottingham, Stuttgart, Toledo, Sydney, Köln, Toronto, Budapeşte, Napoli

Ağaçlar: Meşe, huş, ıhlamur, dut, kestane, dişbudak, şekerkamışı, badem kayısı

Şanslı sayı: 3

yay burçları özellikleri, yay burçları kimlerle iyi anlaşır

YAY BURCUNUN FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

20 Aralık'ta doğan yay burcunun fiziksel özellikleri; çekici bir yüz, pembe ya da beyaz tenli, uzun boy, kahverengi saçlar, ince ve yağsız bir bedenleri vardır. Gülümsemeyi çok sevdiklerinden olsa gerek, gülümsediklerinde adeta parlayarak ışık saçarlar. Onları sıra dışı ve farklı giyindikleri için hemen fark ederiz. Yaşı kaç olursa olsun asla büyümeyen çocuksu hareketleri vardır.

YAY BURCUNUN KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ

Yay burcunun kişisel özellikleri merak edildiğinde ise onların ciddi işlerde ve özellikle felsefi konularda çok başarılı olduklarını söyleyebiliriz. Yay burcu insanlarını bir sözcük ile tanımlarsak "görmek" diyebiliriz. Oldukça samimi, içten ve iyi niyetli olan yay burçlarının "eline vur ekmeğini al" derecede olanları da vardır. Gençlik dönemlerinde çok fazla hatalar yapan yay burçları, geçmişten en fazla ders alan ve farklı hareket eden burçlardan birisidir. Bir ortamda patavatsız bir kişi varsa, "evet o kişinin yükseleni ya da burcu yay burcudur" diyecek kadar patavatsızdırlar. Özgürlüklerini hiçbir şeye değişmeyen yay burçları kısıtlanmaya hiç gelemezler, kıskanç insanlardan kaçarak uzaklaşırlar. Bu burcun insanları düşünmeden yaptıkları işlerle oldukça meşhurdur. Yay burcu insanları çok çalışkandır ve aynı anda birden çok işi yapabilirler. Eğer bir yay burcu "yorgunum" diyorsa mutlaka o işten sıkıldığı içindir. Yay burcu insanları asla yorulmak bilmezler.

yay burçları özellikleri, yay burçları kimlerle iyi anlaşır

YAY BURCUNUN AŞK HAYATI

Yay burcunun aşk hayatı merkürden dolayı kafa karışıklığı ile geçiyor desek yeridir. Aşkı oldukça romantik yaşayan yay burcu her zaman kafası karışık yaşar. Yay burcu insanının bu kafa karışıklığını size yansıtmasından dolayı hemen çekip gitmeyin, o sadece bu durumu size yansıtır ama her zaman sizin yanınızdadır. Fakat yay burcunun çapkın olduğunu ve kısa aşk kaçamakları yapabileceğini de unutmayın. Anlık mutlulukların her zaman peşinde olan yay burcu insanı deli gibi sevdiği insanı gözünü kırpmadan da aldatabilir. Onu çok sevdiğinizi ve ilginizi sürekli gösterdiğiniz takdirde asla bu kaçamakların peşine düşmeyecektir. Yay burcu insanı aşk hayatında da oldukça eğlence ve romantiktir. Uç noktalarda yaşamayı, romantik bir anda çılgınca eğlenmeyi isteyebilir. Ruh halleri çok değişken olduğu için ancak onun gibi kolay değişebilen insanlarla iyi anlaşır.

YAY BURCU ÜNLÜLERİ

En çok merak edilen konulardan birisi de yay burcu ünlüleri kimlerdir sorusu oluyor. Özellikle cinsiyetlerine göre araştırmalar yapanlar; ünlü yay burcu kadınları kimlerdir çok araştırılırken, ünlü yay burcu erkekleri kimlerdir sorusu da çok sayıda sorulan sorulardan birisi oluyor.

İşte yay burcu ünlüleri: Walt Disney, Mark Twain, Fatma Girik, Gülşen Bubikoğlu, Ediz Hun, Kirk Douglas, Frank Sinatra, Onno Tunç, İbrahim Kutluay, Jane Fonda, Mehmet AIi Birand, Zeki Müren, Winston Churchill, Gustave Flaubert, Edith Piaf, Merve İldeniz, Azra Akın, Woody Allen, Ludwig van Beethoven, Tülin Şahin, Hülya Koçyiğit, Güzide Kasacı, Sertab Erener...

yay burçları özellikleri, yay burçları kimlerle iyi anlaşır

YAY BURCU HANGİ BURÇLARLA İYİ ANLAŞIR?

Her girdiği ortamda kendisini belli eden oldukça sempatik ve eğlenceli olduğu kadar sanatsal yönleri de oldukça kuvvetli olan yay burçları, aslında duygusal insanlardır. Her burçla kolay kolay anlaşamayan yay burçları hangi burçlarla çok iyi anlaşır?

YAY BURCU KADINININ ANLAŞTIĞI BURÇLAR HANGİSİ?

Yay burcu kadını hangi burcun erkeği ile iyi anlaşır sorusuna yanıt olarak, yay kadınlarının hava ve ateş grubunda olan erkeklerle iyi anlaştığını belirtelim. Yay kadınları kendisi gibi yay erkekleri ile iyi anlaşır. Yay kadınları en iyi koç erkekleri ile anlaşır. Arkadaşlık ve dostluklarına çok öenm veren yay kadınları hava ve ateş elementi burçlarıyla mükemmel anlaşır. Kova, ikizler ve terazi ile çok iyi anlaşan yay kadınları, oğlak ve akrep burcu ile zor anlaşır. Kıskanç insanları sevmeyen yay kadınları, su ve toprak elementlerinde olan burçlardan arkasına bakmadan uzaklaşabilir.

YAY BURCU ERKEĞİNİN ANLAŞTIĞI BURÇLAR HANGİSİ?

Yay burcu erkeği hangi burcun kadını ile iyi anlaşır sorusuna şöyle cevap verelim; yay erkekleri tıpkı yay kadınları gibi ateş ve hava burçları ile mükemmel anlaşırlar. Yay erkekleri kova ve ikizler kadınlarından çok hoşlanırlar. Kendisi gibi oldukça aktif ve hareketli kadınlardan hoşlanan yay erkekleri oğlak ve başak burcu ile de çok iyi anlaşır. Yay burcu erkeklerinin anlaşamadığı burçlar ise yengeç ve balık kadınları olur. Kadınlara özel hayranlık besleyen yay erkekleri çok duygusal olan yengeç ve balık kadınını ile sınırları zorlayan bir ilişki yaşar. Bu durumu yaşamak istemeyen yay erkeklerine ateş ve hava burcu kadınları ile şanslarını denemelerini tavsiye ediyoruz.

yay burçları özellikleri, yay burçları kimlerle iyi anlaşır

20 ARALIK'TA DOĞANLAR NASIL HEDİYELERDEN HOŞLANIR?

Kendi tarzını kendi yaratan yay burçları ilginç gelen ve tarzına yenilik katacak hediyelere bayılırlar. Eğer bir yay burcuna ne hediye alınır bilmiyorsanız ona kozmik hediyeler, giyim ve aksesuar gibi onu güzelleştirecek hediyeler almanız mümkün. Seçici zevkleri olan yaylar, az bulunan birçok şeyi bilir ve bu tarz hediyelerden çok hoşlanır. Aynı zamanda yay burçlarının hoşlandığı hediyelerden bazıları da ev eşyalarını oldukça severler. Örneğin, kupa hediye almaya bayılırlar hatta birçok yay burcunun evinde onlarca sayıda hediye kupa bardak bulunur. Özellikle evci hayvanlarla yaşamayı seven yay burcu insanları, hem kendilerine hem de evcil dostlarına hediye alınmasından çok mutlu olurlar.

yay burçları özellikleri, yay burçları kimlerle iyi anlaşır

YAY BURÇLARI EĞLENCELİ HEDİYELERE BAYILIR

Sokaklarda gezmekle birlikte evde vakit geçirmeyi de çok seven yaylara evde kullanabileceği hediyeler alabilirsiniz. Yay burçlarının hoşlandığı hediyelerden birisi de eski plaklardır. Özellikle nostalji ürünlerine bayılan yay burçlarına kitaplar, oyun setleri, ajanda ve köstekli saatlerden alabilirsiniz. Ayrıva partneriyle birlikte uzun geceler geçirerek fantezi yapmaya bayılan yaylara özel hediyeler de alabilirsiniz.

YAYLARA NASIL HEDİYE ALINIR?

Yaylar oldukça tutkulu, samimi ve eğlenceli insanlar oldukları için kendileri gibi gördükleri eğlendiren şeyleri severler. Yay burcu kadınına nasıl hediye alınır merak edenlere elbise almak isterlerse eğer renkli renkler almalarını önerebiliriz. Yaz ve kış yay burcu renkli olmaya bayılır. Yay kadınları ipek ve kadife kumaşa bayılırlar. Temel içgüdüsünü etkileyen en önemli iki kumaş türüdür, ne tür giysi olursa olsun. Yay burcu erkeğine nasıl hediye alınır sorusunun cevabı ise, yay erkekleri çok özel insanlar olduğunu ve kendilerini özel hissettirecek şeylerden hoşlandıklarını belirtelim. Özellikle yay burçları uçuk kaçık insanlar olduğu için onlara içinde delilik olacak birçok hediyeyi alabilirsiniz.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön