KADIN

21 günde değişimin 12. günündeyiz!

21 günde değişimin 12. günündeyiz!

Artık kendinizdeki değişimi gözlemlemeye başlamış olmalısınız...

21 günde değişimin 12’inci gününde astrolojik açıdan yeni ayın da doğmasıyla birlikte yenilikleri hayatımıza çekeceğiz. Bunlar dilerseniz, fiziki, dilerseniz de maddesel yenilik olabilir. Nasıl mı?

Öncelikle dün belirlemiş olduğumuz rol modelimiz üzerinden gidebileceğimizi bilmenizi isterim. Rol modelinizin, kıyafetleri,stili, saçı, saç rengi size uyuyorsa ve o taraftan da kendisini bir rol model olarak belirlemek isterseniz, bugün kendinize yenilik getirmek için örneğinizi de bulmuşsunuz demektir. Diyelim rol modeliniz yalnızca davranış olarak size uygun, siz kendi özgün tarzınızı yaratmak istiyorsunuz, o zaman buna uygun şekilde ilerleyip, kendinize bir tarz belirlemenizi isteyeceğim. Bu, saçınızın rengini değiştirmek, değişik bir kesim denemek, belki biraz güneşe çıkıp bronzlaşmak ya da imkanınız varsa iki-üç parça kıyafet satın almak olabilir.

Bugün yenilenme zamanınız ve siz zaten bu yenilenme sürecini tam 12 gün önce başlatmıştınız! Kendinizi iyi hissettiğiniz ve imkanınız olduğu her an yenilenebilir ve kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Unutmayın, hayatınızda siz iyi olmadan, tarz, davranış ya da düşünce olarak hazır olmadan istedikleriniz size gelmeyecek. Bu nedenle her gün tüm dilekleriniz gerçekleşecekmiş gibi uyanmanızı ve buna hazır olarak beklemenizi tavsiye ederim.

12’inci günün sonunda yine kendimizi en huzurlu bulduğumuz yerde görerek, olmak istediğimiz halimizle istediklerimizi yapabiliriz.
13’üncü günde görüşmek dileğiyle...


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön