KADIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  30 Aralık Perşembe günlük burç yorumları: Fikirsel ayrılıklara ve agresyona dikkat! 30 Aralık'ta burçları neler bekliyor?

  Gökyüzünde gezegenlerde meydana gelen günlük hareketlere göre duygularımız, davranışlarımız ve hayatımızda gerçekleşen olaylar farklılık gösterebiliyor. Şans gezegeni Jüpiter Balık burcunda ilerlemeyi sürdürüyor. Jüpiter, 2022 Mayıs ayına kadar Balık burcunda ilerleyecek. Peki Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun 30 Aralık 2021 Perşembe günlük burç yorumları nasıl? İşte Astrolog Merve Rençber’in burç yorumları...

  30 Aralık Perşembe gününde Ay Akrep burcunda ilerliyor. Bugün Güneş – Kiron karesinin etkileri sebebiyle ikili ilişkilerde ve otorite figürleriyle ilişkilerde zorlanma ihtimali devreye giriyor. Ayrıca Merkür – Plüton kavuşuyor. Fazla ısrarcı konuşmalar diğer insanlar üzerinde agresyon yaratabilir. Peki Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun günlük burç yorumları nasıl? İşte Astrolog Merve Rençber’in burç yorumları…

  KOÇ BURCU YORUMU
  Bugün Ay Akrep burcunda ilerliyor. Güne etkileyici rüyalarla başlayabilirsiniz. İlerleyen saatlerde karşınıza gelen konulara daha çekimser, temkinli yaklaşabilirsiniz. Takıntı veya aşırılıklara dikkat edin. Değişime açık olmak daha keyifli koşulları getirecektir.

  BOĞA BURCU YORUMU
  Bugün Ay Akrep burcunda ilerliyor. Güne ilişkilerinizde iyileşmelerle başlayabilirsiniz. Eski dostlarınızla, küslük yaşadığınız insanlarla tekrar bir araya gelebilirsiniz. Eski bir ilişkinize şans vermek isteyebilir, geçmişe özlem duyabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU YORUMU
  Bugün Ay Akrep burcunda ilerliyor. Güne sorumluluklar ve yapılacak işlerle başlayabilirsiniz. Finansal konular, çalışma hayatının getirdikleri strese sokabilir. Karşınıza gelen durumlara daha esnek yaklaşın ve çözüm odaklı olmaya çalışın.

  YENGEÇ BURCU YORUMU
  Bugün Ay Akrep burcunda ilerliyor. Güne başlarken yolculuk ve seyahat, eğitim ve başvuru konuları gündeminizde olabilir. Gün boyunca ilişkileriniz, sevdiğiniz insanlar ön planda olacaktır. Eski bir ilişki tekrar gündeme gelebilir. Geçmiş anılar canlanabilir.

  ASLAN BURCU YORUMU
  Bugün Ay Akrep burcunda ilerliyor. Güne başlarken dağınıklık ve ertelemeler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra hedef odaklı olmaya başlayacak ve görevlerinizde daha hızlı ilerleyeceksiniz. Evinizde yapılacak işlerle ilgilenebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU YORUMU
  Bugün Ay Akrep burcunda ilerliyor. Güne ilişkilerinizden yana sürpriz değişimlerle başlayabilirsiniz. Eski bir ilişkinize adım atmak, küslük yaşadığınız bir ilişkide barışma sağlamak adına şansınızı denemek isteyebilirsiniz. İş görüşmelerinizde hızlı kararlar almayın.

  TERAZİ BURCU YORUMU
  Bugün Ay Akrep burcunda ilerliyor. Güne başlarken bireysel istek ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutarak başlamalısınız. Kendinizi mutlu etmeye, kendinizi gereken noktada takdir etmeye ve ödüllendirmeye önem verin. İç dünyanızda sorgulayıcı olabilirsiniz.

  AKREP BURCU YORUMU
  Bugün Ay Akrep burcunda ilerliyor. Güne başlarken çocuklarınız ve aşk ilişkilerinizde yapıcı ve anlayışlı olmanın olumlu sonuçlarını görebilirsiniz. İnsanların sorunlarını ve ilişkileri kendinize dert etmek yerine bazen umursamazlık çalıştırmak daha iyi olabilir.

  YAY BURCU YORUMU
  Bugün Ay Akrep burcunda ilerliyor. Güne etkileyici rüyalarla ve uyku düzensizlikleriyle başlayabilirsiniz. Hisleriniz ve sezgileriniz bugün alacağınız kararlarda, adımlarınızda etkin olabilir. Gün içinde pek çok konuda yavaş ilerlemeye çalışın.

  OĞLAK BURCU YORUMU
  Bugün Ay Akrep burcunda ilerliyor. Güne başlarken geleceğe dair hayalleriniz, hedeflerinizle ilgili fikir alışverişinde olabilirsiniz. Arkadaşlarınız, kararlarınız veya duygularınızda etkin ve belirgin olabilir. Ertelenmiş işleriniz bugün tamamlanabilir.

  KOVA BURCU YORUMU
  Bugün Ay Akrep burcunda ilerliyor. Güne başlarken bireysel hedefleriniz ve kişisel çıkarlarınız sizin için daha önemli olabilir. İlişkilerde kendi lehinizi de gözeterek dengeli davranmalısınız. Finansal yardımlar yapmak, paranızın bereketini arttırabilir.

  BALIK BURCU YORUMU
  Bugün Ay Akrep burcunda ilerliyor. Güne başlarken daha sakin, duygusal ve hassas olabilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde duygusal beklentiler öne çıkabilir, sevildiğinizi ve değer gördüğünüzü hissetme arzusunda olabilirsiniz. Sevgi almak istediğiniz noktada sevginizi paylaşın.

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler