HABER

4 tekerlekli cep telefonu

4 tekerlekli cep telefonu

Toyota'nın bu yeni konsepti aslında bir otomobil ama ona "tekerlekli cep" demek daha doğru olabilir.

2011 Tokyo Motor Show'da ortaya çıkan Toyota'nın son konsept otomobili, teknoloji ve otomobil meraklılarının ilgisini çekecek cinsten özelliklere sahip.

[

](http://aktuel.mynet.com/galeri/bilim--teknoloji/4-tekerlekli-cep-telefonu-4-tekerlekli-cep-telefonu/9170/233847/sayfa/1/)

Fun-Vii adındaki otomobilin birçok parçası internete bağlanabiliyor ve bir akıllı cep tarafından kontrol edilebiliyor. Aracın yüzeyinin büyük bir bölümü, sürücünün isteğine göre ayarlanabilen dev dokunmatik ekranlardan oluşuyor. Ekranların rengi, grafikleri ve etkileşimli arayüzleri değiştirilebiliyor.

Araç, teorik de olsa sürücüye ihtiyaç duymadan, kendi kendine gidebiliyor. Toyota'nın aracı üretime geçirmek gibi bir planı olmasa da konsept ve teknoloji, önümüzdeki senelerde hayata geçebilir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
Yorumlara bakılırsa, türk insanının ne kadar yobaz ve geri kafalı , basit ve banal olduğu anlaşılıyor.. teknoloji sizin neyinize..? kara sabana talim edin..!!
MERAK EDİYORUMDA TÜRKÇE KONUŞUYORUZ SEN HANGİ MEDENİYETTTENSİN? KENDİNİ BU MİLLETTEN ÜSTÜNKÖRÜ GÖREBİLME ZİHNİYETİNİ NEYE DAYANARAKTAN KENDİNİ ÜSTÜN GÖRÜYORSUN?
Bay yada bayan muzısyen yorum yaparken umarım bu ülkede Türk insanı ile beraber yaşamıyorsundur.Yoksa sende çevrene benzer yobaz geri kafalı olursun dikkat et kendine.Terbiyeni takın genelleme yapma nasıl yorum yapılır önce onu öğren basit ve banal olma.....
Doğru Söze Ne Denir!
kapa çeneni salak
ilk kazada dokunmatiği bozulur bunun :D
Sende Doğar Doğmaz Bozulmuşsun!
Japon bunlar, "biz istesek yaparız seri üretime geçmeyeceğiz, zevk olsun diye yaptık "mesajı vermişler saygıyla eğiliyorum japon dostlarımın önünde -sensei-(usta)
Geri Dön