KADIN

90 bin kişi izledi! Fırın temizliğinin kolay yolunu bakın nasıl buldu

90 bin kişi izledi! Fırın temizliğinin kolay yolunu bakın nasıl buldu

Mikrodalga fırın, mutfaktaki en kullanışlı eşyalardan biri olabilir ancak temizlenmesi de en zor, en can sıkıcı olan eşyalardan biridir. Garip açılar ve küçük boşluklar, üstesinden gelmeyi inanılmaz derecede zaman alıcı ve sıkıcı hale getirir. Ama artık, mikrodalga fırını kısa sürede temizlemenin bir yolu var. Hem de saatlerce ovmadan!

TikTok'ta @mama_mila olarak bilinen kadın, düzenli olarak çeşitli kullanışlı yaşam hilelerini paylaşıyor, ancak izleyicileri şaşkına çeviren mikrodalga temizleme ipucu en dikkat çekenlerden biri oluyor.

@mama_mila_

No more scrubbing ???? ##tipsandtricks ##homeproject ##homeroutine ##homehacks ##springcleaning ##momsoftiktok ##cleanhome ##wipeitdown

♬ High Fashion (feat. Mustard) - Roddy Ricch

Kadın bir sürahide bir çay kaşığı deterjana bir bardak su ekliyor ve iyice karıştırıyor. Sonra sürahiyi mikrodalga fırına koyup dört dakika boyunca fırının çalışmasını sağlıyor. Kapısını açmadan bir dört dakika daha bekletiyor ve ardından mikrofiber bezle siliyor. Saniyeler içinde kirin gittiğini söyleyen kadın 'buhar tüm inatçı, pişmiş yiyecekleri yumuşattı ve temizlemeyi çok kolaylaştırdı' dedi.

Video, paylaşıldığından bu yana, 90 binden fazla izlendi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön