HABER

ABD ordusu Türk Talibanları vurdu

ABD ordusuna ait Predator insansız uçaklarının Afganistan-Pakistan sınırında düzenlediği saldırıda ölen 18 Taliban militanının Türk olduğu ortaya çıktı.

ABD ordusu Türk Talibanları vurdu

ABD ordusunun 16 Kasım’da Afganistan-Pakistan sınırına düzenlediği operasyonla ilgili ilginç detaylar ortaya çıktı.

Vatan gazetesinde yer alan habere göre; ABD ordusuna ait insansız Predator uçakları, Afganistan sınırına 3 kilometre mesafedeki Pakistan’ın Baber Ghar bölgesindeki terör örgütü Taliban'ın üssünü vurdu. Saldırıda 21 kişi hayatını kaybetti.

Vurulan Taliban üssünün Taliban’a bağlı “Türk birliği”nin merkezi olduğu ortaya çıktı. Ölen 18 militanın da Türk olduğu anlaşıldı.

Taliban’a yakın internet sitelerinde yayınlanan bildiride saldırıda hayatını kaybeden Türklerin isimleri ve memleketleri de yer aldı.

Taliban’a Adana’dan katıldığı belirtilen Serdar Özerk Zübeyr’in vasiyetnamesi ve terör örgütü kamplarında çekilmiş fotoğrafları da yayınlandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 47 yorum
NE ŞEHİT,NE GAZİLER./ ZAVALLI NİYAZİLER./ İSLAMİYETTE YOKTUR./ BU TÜRLÜ FANTAZİLER...
HAHAHAAHA İŞTE GERÇEK TERÖRİSTLER KİMMİŞ GÖRDÜNÜZZZZZ. TÜRKLER TERÖR,ST ÇIKIYOORRR. HOOHOHOHHO HUHUHU ABD TÜRKİYE YE GİRECEK BAHANESİ HAZIR .. BİZİMLE TERÖRİST OLARAK SAVŞIYORSUNUZ DİYE TÜRKİŞLERİ İKİYE BÖLECEEK .. VAALLA YAPACAK BİŞİ YOOK . BÖLÜNECEGİİZZ. KAÇINILMAZZ SSOON.
şu predatörler senin gibi karaktersizleride indirse olmazmı ki?
olum biz giderken bile yanımızda kaç ulus götürmüş adamız senin gibi tarihsizler farkında degil söyleyim ben gidersem senide götürürüm merak etme diger türkoglu türk kardeşlerimde senin soydaşlarını götürür siz bitene kadar biz bitmeyiz tüten en son ocak kalana kadar. soysuz köpek nerde bitlendiysen orda yalaklan.
yasi 12-18 olan bir pkkli normal
delisin sen deliii nolacakkk :)
Batılı saldırganları savunan yorumculara cevap;Ölen müslüman,öldürense başka bir dinden o halde bizim müslümanı tutmamız lazım değilmi?Ama diyeceksinki kimlikdeki müslüman yazısı ile müslüman olunmaz.Doğru sizde kendi davanızı savunuyorsunuz o halde.
ULKEMIZDE TALIBANIN DOMUZ BAGI YAPIP KATLETTIGI INSANLARDA BIZIM DINDEN,NASIL BIR DUSUNCE SENINKI , INSANLARI ONCE INSAN OLARAK YARGILICAN MUSLUMAN HRISTIYAN OLABILIR DINI ONU ILGILENDIRIR,ONEMLI OLAN INSANLARA NE VERDIGIDIR VAHSET VERIYORSA BEN MUSLUMAN OLSADA HRISTIYAN OLSADA FARKETMEZ LANETLERIM
Geri Dön