HABER

Acun başarılı mı, taklitçi mi?

CINE5’te Cengiz Semercioğlu’nun sunduğu ‘Full Ekran’a konuk olan Acun Ilıcalı TV sektörüyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Acun başarılı mı, taklitçi mi?

##anket=haber_acun##

Cine5’te Cengiz Semercioğlu’nun sunduğu ‘Full Ekran’ programına katılan Acun Ilıcalı Türkiye’de yapılan işleri eleştirdi. ‘’Televizyon da o kadar çok kanal, o kadar çok rekabet var ki yapılan 20 işin 19’u batıyor. Bu sezon tutan sadece 3 proje var. Bunlar ‘Hanımın Çiftliği’, ‘Ezel’ ve ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’’ diye konuştu.

Kendi yarışmalarında parlayıp daha sonra diziler de, reklamlar da rol alan yarışmacılar içinse ‘’Benden sonra yaptıkları işlerden para kazanma hakkım var. Ancak kimse üzerinden bunu sağlamıyorum. Ama bizim imajımızı zedeleyecek işler yapmaya kalkarlarsa buna izin vermem neticede bunlar tecrübesiz arkadaşlar.’’ dedi.

Cengiz Semercioğlu’nun neden başka kanallarla çalışmıyorsun sorusu üzerine ise ‘’Projesini götürdüğüm hiç bir program Show Tv’den sekmedi. Teklif ettiğim her projeyi kabul ediyorlar. Ama bu ileride başka kanallarla çalışmayacağım anlamına gelmiyor’’ diyerek diğer kanallar için açık kapı bıraktı.

‘’Bana yurtdışından format getiriyorsun kendin birşey üretmiyorsun diyenlere çok gülüyorum. Çünkü insanların anlamadığı bir şey var. Format oluşturmak bir matematik işidir. Birileri format oluşturur, diğerleri bunları kullanır. Bu dünyanın her yerinde böyle. Ben yapımcıyım benim işim format oluşturmak değil. Araba kullanmayı çok seviyorum diye araba üretmeye kalkamam ki’’ sözleriyle kendini eleştirenlere cevap verdi.

PARTNEREvlendiler!Evlendiler!
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler