Adana’da çöplükte iki kadın bacağı bulundu

Adana’da kent çöplerinin döküldüğü Sofulu’da 2 kesik kadın bacağı bulunmasının ardından polisin başlattığı soruşturma devam ediyor

Adana’da çöplükte iki kadın bacağı bulundu

Çöplerin işlendiği arıtma bölgesinde sonra üst kısımdan kesildiği anlaşılan aynı kadına ait bacakların bulunması üzerine Cinayet Masası olayı incelemeye aldı. Cesedin diğer parçalarını da aynı çöplükte araştırmaya devam eden polis, çöplükte kadının vücuduna ait başka parça bulamadı.

Kadın bacakları incelenmek üzere Adana Adli Tıp Kurumu’na götürülürken, cinayeti çözmek için önce kadının kimliğini öğrenmeye çalışan polis, Adana ve çevre illerde kadın kayıp başvurusu yapanları davet ederek DNA örneği almaya başladı. Polisin soruşturması devam ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
daha durun bunlar iyi günlerimiz barbarlık canilik bizim türk insanının genlerinde var zaten avrupa bizi kıskanıyor
@ali_erikci_1984 Nemenem adamlarsınız siz,nerden türüyorsunuz,80 milyonluk ülkede birkaç olaydan hareketle nusıl bu genellemeyi yaptın,devrelerini kontrol ettir.sen ve senin gibiler.
@ali_erikci_1984 ne salak bi yorum yazmışsın
@ali_erikci_1984 Dünyada ki seri katiller diye bir internetten araştır en büyük seri katillerin abd de ve avrupa da olduğunu görürsün.Medeni dediğin avrupa milyonlarca siyahiyi ve müslümanı katletmiştir.Fransa cezayir de bir milyon insanı katletti,italya libya da ingilizler aborjinleri öldürüp duvara kafalarını dizmiştir vb çok örnek var.Bence sen genlerini araştır mutlaka avrupalılık var.
@ali_erikci_1984 dogru söylüyor
Türkler diablodaki barbarian gibi. Level atlaya atlaya oyunu bitiremediler.
ne güzel asayiş ilk önce bacaksız kadın değilde bacaklar bulunuyor sonra kadın aranıyor ohh yan gel yat olaylar bittikten sonra gider çözersin emniyet helal sana...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler