HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ahu Tuğba'nın kızı savcılıkta ifade verdi

Sinema oyuncusu Ahu Tuğba'nın kızı Ahu Anjelik Alojtonj, erkek arkadaşı ve onun ailesi tarafından darp edildiği yönündeki şikayeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında savcılıkta ifade verdi.

İSTANBUL (A.A)Sinema oyuncusu Ahu Tuğba'nın kızı Ahu Anjelik Alojtonj, erkek arkadaşı ve onun ailesi tarafından darp edildiği yönündeki şikayeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında savcılıkta ifade verdi.

Ahu Anjelik Alojtonj, annesi Ahu Tuğba ve avukatı Rahmi Özkan'la birlikte, olayla ilgili soruşturma başlatan İstanbul Çocuk Savcılığının çağrısı üzerine Çağlayan'daki İstanbul Adliyesine geldi.

Yaklaşık bir saat süren ifade verme işleminin ardından kızıyla adliyeden ayrılan Ahu Tuğba, gazetecilerin soruları üzerine, "11 kişi bir kadını döver mi? Kadına şiddete karşıyım, kadına kalkan eller kırılsın" dedi.

Avukat Rahmi Özkan da Ahu Anjelik'in olaydan sonra psikolojik tedavi gördüğünü belirterek, şikayetlerinin devam ettiğini kaydetti.

Ahu Tuğba'nın 18 yaşındaki kızı Ahu Anjelik Alojtonj, Nisan ayında erkek arkadaşı ve ailesi tarafından darp edildiği iddiasıyla polise başvurmuştu. Yediği dayak sonucunda sol gözünde morarma ve çizik olan Alojtonj, hastaneye sevk edilerek darpla ilgili rapor almıştı.

Express


En Çok Aranan Haberler