HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

AK Parti'li Ataş: Bu ülkede kellesi alınacak en son kişi Erdoğan'dır

Teşkilatlardan Sorumlu Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Adana'da partisinin 79'uncu İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı.

AK Parti'li Ataş: Bu ülkede kellesi alınacak en son kişi Erdoğan'dır

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, 15 Temmuz darbe girişiminde bulunanların 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kellesini alırız' dediğini belirterek, "Şunu bilsinler ki bu ülkede kellesi alınacak birisi varsa en son kellesi alınacak kişi Recep Tayyip Erdoğan'dır" dedi.

Yüreğir Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıya AK Parti Milletvekili Fatma Gül Demet Sarı, İl Başkanı Fikret Yeni ile belediye meclis üyelerinin de katıldığı toplantıda konuşan Mustafa Ataş, 15 Temmuz darbe girişimine değindi. Ataş, şöyle dedi:

"15 Temmuz darbe girişiminde bulunan hainler, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın kellesini alırız dediler, o eski Türkiye'deydi. Şunu bilsinler ki bu ülkede kellesi alınacak birisi varsa en son kellesi alınacak kişi Recep Tayyip Erdoğan'dır. 79 milyonun canını almadan, Recep Tayyip Erdoğan'ın canını almaya gücünüz yetmeyecektir. Onun ömrüne ömür biçen Allah'ın kendisidir, biz kenefenimizi giymiş yola çıkmış bir topluluğuz."

Tüm terör örgütleri ile aynı anda mücadele ettiklerini söylen Ataş, sözlerine şöyle devam etti:

"Suriye'de silahlı kuvvetlerimiz 46 gündür bir operasyon yapıyor. Dışarıdan Türkiye'ye sızma ve ülkemizi işgal etme planı içindeki teröristleri ayıklamanın gayreti içerisinde. Allah'ın izniyle Başbakanımızın, Başkomutanımızın kararlılığıyla Suriye ve Irak topraklarında ülkemizi tehdit eden tüm terör örgütleri, bulunmaları gereken noktaya çekilinceye kadar, Türkiye üzerindeki tehdit unsurları yok edilinceye kadar buradaki operasyonlar devam edecektir. Mücadele sonunda önümüzdeki yıllar huzurlu, barış içerisindeki yıllar olacaktır."

Konuşmaların ardından basına kapatılan toplantıda partililer görüş ve önerilerini sundu

(DHA)

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler