HABER

Akıncı final mi yapıyor? Akıncı ne zaman final yapıyor? Sevilen Akıncı dizisinin final tarihi belli oldu

ATV’nin belli bir kesim tarafından beğeni ile takip edilen aksiyon ve fantastik türünde yer alan Akıncı dizisi, yaz sezonuna girerken final kararı aldı. Geçtiğimiz haftalarda diziye yeni karakterlerin katılması ile heyecanı yükselen diziden şoke eden karar dün akşam saatlerinde açıklandı. Başrollerinde Büşra Develi, Şükrü Özyıldız, Tolga Tekin ve Yıldıray Şahinler gibi isimlerin yer aldığı Akıncı dizisi 20. Final bölümü ile izleyicine veda ediyor.

Akıncı final mi yapıyor? Akıncı ne zaman final yapıyor? Sevilen Akıncı dizisinin final tarihi belli oldu

Yaz sezonunun gelmesiyle birçok dizi sezon finali veya final kararı alarak ekranlara veda ediyor. ATV’nin sevilen fantastik aksiyon dizisi Akıncı’dan da bir final kararı geldi. NTC yapım imzalı Akıncı dizisi, her Cuma ATV ekranlarında izleyici ile buluşuyordu. Belli bir kitlenin oldukça severek izlediği ve belirli bir hayran kitlesine sahip olan Akıncı dizisi 4 bölüm sonra ekranlara veda ediyor.

AKINCI FİNAL Mİ YAPIYOR?

Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Tolga Tekin, Yıldıray Şahinler gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Akıncı dizisi final yapan diziler kervanına katıldı.

1

Son bölümlerinde bir çok oyuncunun veda etmesiyle de gündeme gelen Akıncı dizisinin final bölümü belli oldu. 16. bölümü ile ekranlara gelecek olan Akıncı dizisi 20. bölümde ekranlara veda edecek.

AKINCI DİZİSİ KONUSU NE?

Fatih yakışıklı ve dürüst olan idealist bir Tarih öğretmenidir. Üniversiteden mezun olduğu gün, karşısına babasının görev arkadaşı olduğunu söyleyen Orhan çıkmış ve Fatih'e hiç bilmediği aile tarihiyle ilgili gerçekleri açıklamıştır; Fatih'in babası Osmanlı soyundan gelen bir 'Akıncı Beyi'dir ve bir suikast girişimi sonucunda şehit edilmiştir. Yüzyıllardır süre gelen bu kutsal görevi artık Fatih sürdürecektir. Fatih, yıllar içinde Orhan'ın yardımıyla eğitilir ve ülkesine karşı tehdit oluşturan her türlü suç örgütüne karşı savaş açar. Gündüzleri sıra dışı bir eğitim anlayışıyla tarih öğretmenliği yaparken, geceleri taktığı maskeyle gerçek kimliğini gizleyerek Akıncı görevini üstlenir. Yaptığı operasyonlarla, günden güne bir halk kahramanına dönüşür.

3

Akıncı'nın operasyonlarından büyük zarar gören karanlık güçler, onun ortadan kaldırılması için harekete geçerler. Bu sırada emniyet güçleri de büyük bir halk desteğine sahip olan ve tek başına adaleti sağlamaya çalışan Akıncı'nın peşindedir. Nergis, yıllardır Akıncı'nın gerçek kimliğini ortaya çıkarmaya çalışan başarılı bir gazetecidir. Akıncı; bir görevde karşısına çıkan Nergis'in hayatını kurtarır. Nergis'in kiraladığı evin, Fatih'in ailesine ait olduğu anlaşılınca, ikilinin yolları tekrar kesişir. Akıncı'nın peşinde olan özel harekât polisi komiser Cüneyt de yıllar önce Nergis'e âşık olmuş ancak aşkına karşılık bulamamıştır. Bu süreçte, Nergis'le gitgide yakınlaşan Fatih'in bilmediği bir şey vardır; ülke çapındaki tüm bu kötülüklerin sorumlularından biri de Nergis'in babası Cevdet'tir. Tüm bunlar yaşanırken Akıncı, bir yandan ülkesini korumaya çalışacak, bir yandan babasının intikamı için mücadele edecek, bir yandan da imkânsız bir aşka yelken açacaktır.

2

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler