KADIN

Akrep burcu Haziran 2015 aylık burç yorumları

Akrep burcu Haziran 2015 aylık burç yorumları

Akrep burcu Haziran 2015 aylık burç yorumları...

Sevgili Akrep'ler Haziran ayında güzellikler diliyorum.

2 Haziran'da Yay burcunda bir dolunay oluşacak. Merkür geri hareketi döneminden dolayı geçmişi irdeleyeceğiniz bir dönem söz konusu olabilir. Bir yanıyla dış destekleri ele alırken, aktif hareket edebilirsiniz. Uzun vadeli düşünmelisiniz.

5 Haziran tarihinde Venüs Aslan burcunda seyrine başladığında kariyer anlamında aktif olacağınız bir dönem olacak. Kendinizden emin olmaya başlayacaksınız. İş tercihlerinizde doğru tercih yapmanızda da etkili olacak.

12 Haziran tarihinde Merkür düz seyre geçecek. Bu hareket sebebiyle hayatınızda bazı düzeltmeler yapabilirsiniz. Kredi talepleriniz sonuçlanabilir, para gelebilir.

16 Haziran tarihinde yeniay İkizler burcunda doğacak. Hesabınızı şaşmadığınızı, yeni bir projeye başlayabileceğinizi hissedeceksiniz. Burada iş hayatınız ve projeleriniz önem taşıyacak.

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcunda seyrine başlayacak. Bu seyir burcunuzla uyumlu bir görünüm yapacak. Huzur duygunuz yükselecek. Geçmişinizle barışacaksınız.

24 Haziran'da Mars Yengeç burcunda seyrine başlayacak. Bu seyir yolculukları işaret etmekte. Bazı yönleriyle sıkışık bir dönem gibi gözükse de olumlu bir Haziran ayı müjdelenmekte.

**Akrep burcu günlük burç yorumlarını okumak için tıklayın!

**

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Haziran arası: Bu hafta aşk hayatınızı ilgilendiren konularda partnerimizin mesleki konumu, hedefi, maddi durumu gibi kriterlere bakmak, ilerisi adına düşünüldüğünde bu ilişkinin süresi, gelişimi hangi yönde seyreder diye bir düşünmek gerekiyor. Aşk güzeldir, insanı keyiflendirir. Fakat uzun süreli beraberlik hatta evlilik düşünüyorsak tabii ki bu olguları göz ardı edemeyiz. İlişkisi düzgün yürüyen çiftler bu hafta birbirlerine destek olmayı, beraberliğin bir ortaklık olduğu bilinciyle sorumluluk çerçevesinde hareket edebilirler.

8-14 Haziran arası: İlişki anlamında haftaya baktığımızda genel olarak, iletişim sorunları nedeniyle yaşanan problemleri görüyoruz. Bu problem doğal olarak çiftler arasındaki paylaşımı da etkisiz kılıyor. Eğer beraberlikte yüzeysellik, bazen iki yüzlülük, alaycılık, her şeyi çok biliyormuş gibi davranışlar söz konusu ise, zaten sorun bir hayli derin demektir. Bunda, Merkür geri hareketinin de etkisi tabii ki önemli. 19 Mayıs tarihinden bu yana, ilişki meselelerinde kararsızlık veya tutarsızlık zorluk yaratıyor. Gölgeli günleri de hesaba katarsak, 19 Haziran tarihine kadar da bazı çiftlerde bu durum daha da etkili olabilir. Bazen de, boşanma veya ayrılık nedenli yaşanan sıkıntılar da kişiyi etkileyebilir. Bir yanda geçmiş diğer yanda gelecek ve arada kalıp yönünü belirlemekte zorlanan kişinin yaşadığı zorluklar. Benim tavsiyem bu hafta kafanızın daha fazla karışmasına izin vermeyin. Güvendiğiniz kişilerle konuşun, rahatlamaya çalışın. Böylece o içinizdeki kaygıları, gerginliği bir parça olsun atmış olursunuz.

15-21 Haziran arası: 15 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında burcunuza gerileyecek Satürn, kişisel anlamda sorumluluk bilinci içinde aşk hayatınızı gözden geçirmenizde yarar var. Yaşadığınız ilişki, sizin hayata bakış açınızla, ilkelerinizle ve geleceğinizi göz önüne aldığınızda ne kadar ciddi duruyor. Buna bakmak lazım. Ayrıca hayatın gerçeklerinden uzaklaşmadan, Satürn geri hareketinin bir yüzleşme süreci olduğunu unutmadan hareket etmeli, gerçekçi olmalısınız. Yeteneklerinize göre bir iş tercih etmeli, uzun vadeli düşünmelisiniz.

22-28 Haziran arası: 23 Hazirandaki görünüm, bilinçli düşünmelisin diyor. Çünkü kişi ilişki meselelerinde tutkularının esiri olabilir. Sonra da esiri olduğu için kendi kendini denetim altına alır. Denetim altına aldığında ise, aşkın tadını çıkaramadığını fark eder. Oysaki burada dikkat edilmesi gereken nokta, durumları görmek istediğimiz gibi değil, gerçekçi bir şekilde ele almaktır. Bugün bir sorun varsa, halledilmezse, yarın yine karşımıza çıkabilir.

İŞ VE KARİYER
1-7 Haziran arası: 5 Ağustos tarihindeki Venüs-Aslan geçişinde, iş ortamında, dış dünyada, ilişkilerinizde baskın olmak istersiniz. Amaca dönük bir şekilde hem arzuladıklarınızı elde etmek hem de ilgi uyandırmaktan hoşlanırsınız. İş veya özel ilişkilerinizde karşı tarafı etkilemek, ne kadar özel biri olduğunuzu kabul ettirmekten yanasınız.

8-14 Haziran arası: 12 Haziran tarihindeki görünüm, mesleki konularda ve sizi rahatsız eden, üzen ilişkilerinizi gerçekçi ve ileriye dönük bir şekilde ele almanızda yardımcıdır. Geleceğiniz önemli ve siz kendi hayatınızın dümenindesiniz. Doğru bir şekilde olan bitene baktığınızda, bu yolda güvenli şekilde ilerlersiniz.

15-21 Haziran arası: 18 Haziran tarihindeki Merkür-Kuzey düğüm görünümü, aklımızı zorlayan, çoğu zaman bilincimizi bulandıran meseleler üzerinde, sakin ve bilinçli şekilde düşünmemiz gerektiğini söylüyor. Çünkü bazen, bizim istediğimiz yönde gelişmeyen şartlar ve durumlara gerginlikle tepkide bulunursak, maddi-manevi anlamda zorlanabiliriz. Kazançlı çıkmak için, zor da olsa bu olgunluk şart gözüküyor.

21 Haziran-23 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, süresince güven olgusu ön planda olacak. Geçmişten bu yana yaşanılanları, size kattığı değerleri, tecrübelerinizi, inandıklarınızı, sahip olduklarınızı tümüyle kıymetli bulursunuz. Acı tecrübeler, ailevi veya özel anlamda yaşanmış olabilir. Bunların size kattığı değerlerin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha fark edebilirsiniz. Yaşadığınız ülke, hedefleriniz, amacınız, yarınlarınızın garanti altına alınması bu bir aylık süreçte ön plandadır. Mesleki konular üzerinde durulacak bu dönemde, kimileri farklı bir yere taşınabilir, bir müddetliğine gidebilir, ekmeğini kazanabilir. Mastır yapmak, yüksek okul tercihinde bulunmak gibi konular gündeme gelebilir. Uzaklarda bulunan akrabalar ziyaret edilir, eski dostlarla bağlantıya geçilir. Tatile çıkılabilir.

22-28 Haziran arası: 24 Haziran-9 Ağustos tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Mars, çalışma evinizin de yöneticisi olduğu için, kendinizi geliştirme, daha geniş bir açıdan bakarak durumu görmek, eksikleri saptamak, hedefinizi belirlemek lazım. Bu gelişim, yüksek okulu kazanmak yoluyla olabilir veya eğitiminize ağırlık verip, daha hırslı bir şekilde çalışmakla gerçekleşir. Belki başka bir şehirde okuyorsunuz veya okuyacaksınız. Ailenizden uzakta olmak gücünüzü azaltmasın. Bilakis benim bir amacım var ve bunu gerçekleştirmek için azimli olmalıyım diye düşünmelisiniz. İş hayatında olanlar, sizler de bu süreçte dikkatli bir şekilde piyasa şartlarını gözetmeli, portföyünüzü genişletmelisiniz. Karşınıza güçlükler çıktığında bunları aşabilmek için mücadelenizi sürdürmelisiniz. Yeter ki, işinize, amacınıza inanın. Bu geçişte hassasiyet yüksek olsa da, sizler Mars yönetiminde kişilersiniz. Azimlisinizdir. Altından kalkamayacağınız bir şey yok. Moral gücü, kişinin kendine, hayata karşı inancı çok önemli. Mars-Yengeç burcunda astrolojik olarak gücünü tam yansıtamaz. Bazen gerginlik bazen de güvensizlik yaratır. Bu gölge yanlarını bilirsek, üzerinde yürüdüğümüz yolun daha çok farkında olarak doğru tercihlerde bulunuruz. Şimdi bol bol çalışın, dağarcığınız geliştirin, farklılık yaratmak için, önyargılı, aşırı duygusal, tam tersine fazla gergin olmayın. Yurtdışı, yurtiçi, ülkeniz, yaşadığınız şehir nerede olursanız olun, yeter ki hedefiniz olsun ve bu hedefe ulaşmak için mücadelenizi sürdürün. Kazanan siz olursunuz.

PARA
1-7 Haziran arası: 2 Haziran tarihinde Yay burcunda oluşacak Dolunay, Merkür geri hareketi ve Neptün ile dikkate değer görünümü nedeniyle, parasal konularda birebir alakalıdır. İşimizden elde ettiğimiz gelir, kazancımızı değerlendirme şeklimiz, harcama ve biriktirme alışkanlıklarımız, alacaklarımız ve de yeteneklerimizin mutlaka doğru ve verimli şekilde değerlendirilmesi, hesapsız, risk taşıyan işlere kalkışılmaması yönünde uyarıcıdır. İş durumumuza göre hareket etmeliyiz. Elimize geçeni har vurup harman savurmamalıyız. Bütçemizin gelir-gider dengesinin mutlaka ayarlı olması gerekir.

3 Haziran tarihindeki görünüm, aklımızı zorlayan, çoğu zaman bilincimizi bulandıran meseleler üzerinde, sakin ve bilinçli şekilde düşünmemiz gerektiğini söylüyor. Çünkü bazen, bizim istediğimiz yönde gelişmeyen şartlar ve durumlara gerginlikle tepkide bulunursak, maddi-manevi anlamda zorlanabiliriz. Kazançlı çıkmak için, zor da olsa bu olgunluk şart gözüküyor.

8-14 Haziran arası: 9 Haziran tarihindeki görünüm, maddiyat ve iş ile alakalı mevzularda kötü sürprizlerden uzak durma arzunuzun bir ifadesidir. Kafanız karışıksa, benim tavsiyem ani kararlar vermemenizdir.

12 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında Merkür düz seyirle yoluna devam edecek. Bildiğiniz gibi 19 Mayıs tarihinden bu yana geri hareketini sürdürüyordu. Böylece artık yenilikleri hayatımıza dahil edebilmek için gereksiz meseleleri geride bırakmayı, geçmişin yüklerini üzerimizden atmayı başarabiliriz. Evlenme, iş ortaklığı veya başkalarıyla alakalı finansal işlerimizi de halledebiliriz. Vergi, borçlar, kredi meselelerimizi bir daha gözden geçirmek iyi olacaktır. Yatırım konusunda ben yine uzmanlara danışmanızda yarar görüyorum. Piyasanın durumuna bakalım. Muhasebe işlerimizi kontrol edelim. Bir de, eğer eşimizden veya partnerimizden bir nedenle ayrılmışsak, şimdi kendimizi yeniden yaratma zamanımızdır.

15-21 Haziran arası: 16 Haziran tarihinde İkizler burcunda bir Yeniay doğacak. Bu Yeniayın tüm görünümleri başkalarıyla alakalı iş veya maddi anlamdaki bölüşümlerde çıkarlarımızı zekice kollamamızı sağlayacak. Şu kişiyle ilişkimizin bana olan katkısı nedir, ne olabilir, neler kazandırır, neler kaybettirir diye düşüneceğiz. Bir yandan derinlikli şekilde ele alınması gereken bu meseleler, bu İkizler Yeniayında çabucak gözden geçirme, işini halletme, isteklerini elde etme tarzında durumlara neden olabilir. Bu tarz yaklaşım siz-eşiniz-iş ortağınız veya başkaları tarafından aynı şekilde ele alınabilir. Çünkü bu yeniayda çalışma hayatınız, kariyerinizle ilgili konular da önem taşıdığı için, kazanacağım bir işim olsun, yükselmemi sağlayacak olanaklara sahip olayım, kafam rahat etsin, problem falan kaldıracak halim yok diye düşüneceğiz. Hani derler ya, kaz gelen yerden tavuğu esirgeme misali. Biraz hoş gibi durmayabilir. Ancak işini bilmek de bazen gerekir. Benim minik tavsiyelerim olacak size bu Yeniay ile ilgili. Menfaate dayalı her ilişkinin bir gün geldiğinde insanı zor duruma sokabileceğini unutmayalım. Bir gün gelir bir şeyler bittiğinde, yollar ayrıldığında sudan çıkmış balık misali çırpınırız. bazen de bilirsiniz, işin içine çıkarlar girdi mi, herkes kendi payına düşeni almaya çalışır. Ne dostluk, ne sevgi ne de başka bir şeyin hatırı kalmaz. Onun içindir ki, her şeyin ne siz ne başkasını ölçüyü kaçırmayın. Kredi kartı harcamalarına, kredi alımlarına, ortaklık ilişkilerine, miras paylaşımlarına, borçlanmalara dikkat edin. Aceleye getirmeyin.
22-28 Haziran arası: 22 Haziran tarihindeki Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, toplumsal konumun iş veya özel anlamda yenilenişi, verilen mücadelenin, yapılan işlerin, girişimlerin başarılı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayıcıdır. Jüpiter kazanç evinizin yöneticisidir. Mesleki anlamda yeni bir yol, yeni bir ortam, mali açıdan da kazanç sağlayan işlere girilir. Bu eğitim alanında da görülür. Staj, kurs veya bir eğitmen aracılığıyla kendinizi geliştirebilirsiniz. Sonra da bu meslekte yükselirsiniz. Ancak size tavsiyem, yeteneklerinizi değerlendirmenizdir. Bazen yol uzundur, yolcu yorulur. Ancak hiç kimse, düşmeden kalkmadan yürümeyi öğrenemez. O zaman yılmayacağız. Kaldı ki bu görünüm, zaten değişimlerin iş alanında görüleceğini, sıkı çalışarak başarıya ulaşabileceğini, yeniliklerden korkmamak gerektiğini işaret ediyor. Size destek veriyor. Farklılığınızı ortaya koymanızı sağlıyor.

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 4-5-9-17-18-22-23-27-28
Zayıf Enerjili Günler : 6-7-13-19-20
Aşkta En Şanslı Günler : 9
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 2-3-29-30

Yeniay : 1-26-27-28-29
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 12-13-14
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön