Altın renkli iPhone 5S

Apple’ın yeni nesil iPhone modeli 5S altın renk seçeneğiyle karşımıza çıkabilir.

Altın renkli iPhone 5S

iPhone 5S’in standart siyah ve beyaz renk seçeneklerine ek olarak dahil olacak altın renk seçeneğinin büyük ilgi göreceği tahmin ediliyor.
Apple’ın merakla beklenen iPhone 5S modeli için geri sayım başlarken, her geçen gün telefonun özelliklerine dair yeni bir iddia ortaya atılıyor. TechCrunch’ın heberine göre yeni nesil iPhone, siyah ve beyaz renge alternatif olarak altın rengi modelle satışa sunulacak. Özellikle Çin, Hindistan ve Orta Doğu pazarında büyük taleple karşılaşması beklenen altın renkli iPhone 5S’in yanı sıra iPhone 5C modelinin de büyük rağbet göreceği tahmin ediliyor.
Özellikle düşük fiyatlı iPhone 5C modeli Çin, Hindistan, Orta Doğu ve Asya pazarlarında düşük fiyat politikasıyla anahtar rol üstlenebilecek bir model. Altın renkli iPhone 5S modeliyle ilgili olarak TechCrunch’ın açıklamalarıyla birlikte, KGI Securities analisti Ming-Chi-Kuo ve Japon MacOtakara sitesi de iPhone 5S’in altın renge sahip olacağını doğrular nitelikte haberler paylaştılar. Altın renkli iPhone 5S hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Apple renk açılımını doğru buluyor musunuz, görüşlerinizi bizimle paylaşın.

MediaTek Eylül Ayı Siparişlerini Şimdiden Doldurdu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler