HABER

Ankara'da feci dayak

Ankara'da görenlerin kanını donduran akılalmaz bir olay yaşandı. Alkollü olduğu iddia edilen bir erkek, yanındaki 2 kadın arkadaşını feci şekilde darp etti. Durumu gören çevredeki vatandaşlar, polis ve sağlık ekiplerine haber vererek kadınların yardımına koştu. Olay yerine sevk edilen çok sayıda polis ve vatandaşların müdahalesi sonucu erkek şahıs güçlükle sakinleştirildi. Sağlık ekiplerinin ısrarıyla ambulansa alınabilen kadınlar, tedavi altına alındı.

Ankara’da alkollü olduğu iddia edilen bir erkek, yanındaki 2 kadın arkadaşını darp etti. Yüzleri tanınmaz hale gelen kadınlar, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin tedavi isteğini reddetti.

Olay, saat 10.00 sıralarında Altındağ’da meydana geldi. Ulus İtfaiye Meydanı'nda alkollü oldukları iddia edilen bir erkek şahıs ile 2 kadın arkadaşı arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma yaşandı. Kısa sürede büyüyen tartışma kavgaya dönüştü. 2 kadın arkadaşını feci şekilde döven erkek şahıs, kadınları tanınmaz hale getirdi. Durumu gören çevredeki vatandaşlar, polis ve sağlık ekiplerine haber vererek kadınların yardımına koştu.

Olay yerine sevk edilen çok sayıda polis ve vatandaşların müdahalesi sonucu erkek şahıs güçlükle sakinleştirildi. Yüzleri kanlar içinde kalan kadınlar, sağlık ekiplerinin tedavi isteklerini önce geri çevirdi. Sağlık ekiplerinin ısrarıyla ambulansa alınabilen kadınlar, tedavi altına alındı.

Kadınlara şiddet uygulayan erkek şahıs ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Olay öyle bir şekilde anlatılmış ki sanki Erkek tanrılar Kadın tanrılara saldırıyor ve erkek daima kadına saldıran varlıkmışcasına bir algı yaratılıyor.. Halbuki gündem iyi takip edildiğinde ve dünyada olan bitene baktığınızda şiddet konusunda kadının erkekten aşağı kalır yanı yoktur. Doalyısıyla "kadına şiddet" denilen tabu ve sahtekarlık erkeğe şiddeti çaktırmadan meşru hale getirmekte. Ve sadece kadını dokunulmaz yapmaktadır. Kadın değil İnsan dokunulmaz olandır. İnsan şiddet uygulanacak bir varlık değildir. Tamamen cinsiyetçi ve duygusal tatmine dayanan bu sahtekarca tabularınız yıkılacak.
iyi oluyor bunlara
@kasmates ne yobaz ne gerici bi mahluksun sen
alkol alıyorsa medenıdır yanlıslıkla yapmıstırt
Geri Dön