HABER

Ankara'daki asılsız bomba ihbarı ile ilgili yeni gelişme

Ankara Emniyet Müdürlüğü yapılan asılsız bomba ihbarı ile ilgili açıklama yaptı.

Ankara'daki asılsız bomba ihbarı ile ilgili yeni gelişme

Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından, asılsız bomba ihbarı ile ilgili yapılan açıklamada, "Bomba yüklü araç ihbarının asılsız olduğu, ihbarcı şahsın H.C.Y. isimli şahıs olduğu ve muhtelif tarihlerde benzer şekilde asılsız ihbarlar yaptığı tespit edilmiştir. H.C.Y. isimli şahıs yakalanarak hakkında yasal işlem başlatılmıştır" denildi.

Ankara Emniyet Müdürlüğü yapılan asılsız bomba ihbarı ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, "30 Mart 2016 günü Emniyet Müdürlüğümüze yapılan bomba yüklü araç ihbarı ile ilgili yapılan çalışmalarda; İhbarın asılsız olduğu, ihbarcı şahsın H.C.Y. isimli şahıs olduğu ve muhtelif tarihlerde benzer şekilde asılsız ihbarlar yaptığı tespit edilmiştir. İhbarı yapan H.C.Y. isimli şahıs yakalanarak hakkında gerekli yasal işlem başlatılmıştır. Bu tür yollarla halkta infial uyandırmaya çalışan şahıslara emniyet güçlerimizce asla izin verilmeyecektir. Bu tarz asılsız ihbarda bulunan şahıslar hakkında gerekli yasal işlemde bulunulacaktır" ifadelerine yer verildi.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Yasal işlem ne atacaksın içeri çıkmayacak bi daha yada getireceksin kızılaya milletin içinde işte bu adam asılsız bomba ihbarı yaptı diyip bırakacaksın ortalarına
İDAM CEZASI GERİ GELSİN VE BÖYLELERİDE ASILSIN
Geri Dön