Annenin akılalmaz ihmali

Beşinci kattan düşen Elif bebek yaşam mücadelesi veriyor

Annenin akılalmaz ihmali

Şişli’de alışverişe giden annesinin evde yalnız bıraktığı 2 yaşındaki Elif Yetük, apartmanın beşinci katından düştü. Ağır yaralanan minik Elif, yoğun bakım ünitesinde uyutuluyor.

Olay, Şişli 19 Mayıs Mahallesi Albay Sadri Alantar Sokak’ta önceki gün meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Ukraynalı anne Helena Yetük, 2 yaşındaki bebeği Elif’i uyuttuktan sonra alışverişe gitti. Evde yalnız kalan minik Elif uyandıktan sonra açık bırakılan pencereye çıktı. Ardından beşinci kattan düştü. Kanlar içinde kalan Elif bebek çevredeki vatandaşlar tarafından hastaneye kaldırıldı. Mucize eseri ölümden dönen minik Elif hemen ameliyata alındı. Elif bebeğin yoğun bakımdaki yaşam mücadelesi sürüyor.

Minik Elif’in düştüğünün görür görmez yardıma koştuklarını belirten çevre sakinleri, "Hemen yardım için koştuk. Ambulans çağırdık. Ancak ambulans gelmeyince yoldan geçen başka bir araç ile en yakındaki hastaneye gönderdik. Bir süre sonra annesi elinde poşetlerle geldi. Çocuğunun düştüğünü söylediğimizde üzüntüden deliye döndü ve hemen hastaneye koştu. Yoğun bakımda tutuyorlarmış, çok tatlı güzel bir çocuk. İnşallah iyileşir." diye konuştu. (CİHAN)

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
ALLAH IM SEN ACİL ŞİFALAR NASİP ET SENİN GÜCÜN HERŞEYE YETER.. OL DESEN HERŞEY OLUR RABBİM BU EVLADA ŞİFA NASİP ET
amin
AMİNNNNNNNNNNNN
o anneyi 69 pozisyonunda sabaha kadar sevmek lazım. geri zekalı kadın.
ananda seni o pozisyonda kim bilir kimden peydahladı?
faci12 demeki senin anan iyi pozisiyonda anlar
Seni öyle imal etmişler arızalı olmuşsun
Allah şifa versin, inşallah bir hasar kalmadan iyileşir. anneye de söyleyecek söz bulamıyorum. umarım evladı bir an önce iyileşir de bir ömür vicdan azabıyla yaşamak zorunda kalmaz. Rabbim tüm çocukları her türlü kazadan beladan korusun inşallah.
bu yorumu beğenmeyen gerizekalılara söyleyecek söz bulamıyorum
MAALESEF HER YORUMA SLAKÇA RED YAZAN TİPLER VAR SİYASETTEDE SOSYAL HABERLERDEDE
ALLAHIM ŞİFANA MUHTAÇ İNSANLARA YARDIM ET MUBAREK GÜNLERDE ACI YAŞATMA
Aminn
Annesinin ihmali mi ? Bakın işte medya ne kadar zalim, duygusuz ve merhametsiz. Bir annenin yaşayabileceği en kötü olay yaşaniyor onun duyguluarini ve yaşadiği psikolojik çöküntü zaten onu hayatı boyunca zedelyecekken birde medyanın attığı başlığa bak yazık ya kimlerden haber öğreniyoruz
ihmal değil mi? bir anlık ihmal böyle facialara neden oluyor işte ne yazık ki
Hangi aklı selim anne 2 yaşındaki çocuğunu evde uyuyor bırakıp alışverişe çıkar acaba? Bir de hala daha kalkmış " böyle denmemeli, aman kadın üzülmesin " diyorsun , bu ihmalden öte beyinsiz birinin yapabileceği bir şey..
Gerizekalı kadın.Cehalet....Üniversite okuma ile de olmuyor.
cehalet mi?!zavallı kadının belli ki çocuğu bırakabileceği biri yoktu.siz hiç 2 yaşında çocukla alışverişe gittiniz mi söyleyim hiç eğlenceli değil.belki de 'eşi'ailesine iyi baksaydı ihtiyaçlarını karşılasaydı bu durumda olmazlardı!!!
Sn. cornflakes123 , okuduğumuz kadarıyla kadının komşuları hiç te canavar değilmiş onlara bırakabilirdi.. Tut ki güvenmedi akşam kocasını bekler beraber çıkarlardı.. Hadi diyelim çok çok acil bir durum vardı o zaman da internet ve telefon denen aletler var hayatımızda telefon eder eve isterdi.. Bu durumun hiç bir bahanesi yok!
Kusura bakmayın bir an üzüntüden yazdım. Allah yardım etsin gerçek çok acaip üzüldüm..
allah şifa versin.bir anne evladını nasıl evde tek başına bırakıpta dışarı çıkabiliyor anlamak mümkün değil.bunu yapan bir çok anne var ondan sonra evde cocukların çıkardığı yangınlar zehirlenmeler böylesi yüksekten düşen çocuklar.bu kadar da sorumsuz olunmamalı bi yere gidiyorsan yanında götüreceksin çocuğu
tehlikeli yaş
yazıkkkk
bu hayattaki en büyük acı nedir sizce anne baba daha iyi bilir evlat acısı allah kimseyi evladıyla sınayıp onun acısını göstermesin
YA SENİN NE İŞİN VAR ALIŞVERİŞTE ÇOCUĞUNU TEK BAŞINA EVDE NASIL BIRAKABİLİYOSUN ANNENİN DÜŞÜNCESİZCE DAVRANMASI BENCE
nasıl bi anne bu ya ben 3 tane evladımı daha hamileyken kaybettim bazen diyorum Allah bölelerine veriyo işte çocuk elbette acısı acıdır canı elbet yanıodur ona kimsenin bişey dediği yok ama bu kadar gamsızlık olur mu ya çocuk daha 2 yaşında ve evde pencere açık nasıl vicdanı el verdi de bıraktı vallahi aklım almıyo hiçbir gerekçe kadını haklı göstermez ama umarım Rabbim evladını bağışlar ona tez zamannda şifasını verir o küçük yavruya inşallah...
İngiltere'de olsa hemen çocuğu alıp BAKICI aileye verirler. Türkiye'de caydırıcı ceza yok.
Diğer Haberler