HABER

Arama çalışmalarının 4. gününde, kaybolan doktora hala ulaşılmadı

Arama çalışmalarının 4. gününde, kaybolan doktora hala ulaşılmadı

Kocaeli’de, Kartepe’ye gideceğini söyleyerek evinden ayrıldıktan sonra, bir daha haber alınamayan Doktor Uğur Tolun’un arama çalışmalarının 4. gününde herhangi bir ize ulaşılamadı.

Kocaeli’de özel bir hastanede görev yapan 51 yaşındaki Dr. Uğur Tolun, 13 Ocak Çarşamba günü 41 EF 389 plakalı aracı ile Kartepe sınırları içindeki Samanlı Dağları’na gideceğini söyleyerek evinden ayrıldı. Tolun’dan haber alamayan ailesinin ihbarı üzerine Kartepe’de başlatılan arama çalışmaları bugün de devam etti.

Sabah saatlerinde arama ve kurtarma ekipleri Tolun için çalışmalarına yeniden başladı. Ekipler, Sapanca Gölü çevresi, Samanlı Dağları ve Maşukiye bölgesinde, yoğun kar yağışına rağmen arama çalışmalarını başlattı. 218 personelin katılımıyla gerçekleştirilen arama çalışmalarında herhangi bir sonuca ulaşılamadı.
Havanın kararmasıyla birlikte ekipler, arama çalışmalarını sonlandırdı. Çalışmaların yarın sabah yapılacak olan koordinasyon toplantısının ardından yeniden başlatılacağı öğrenildi. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
OSMANLI DEVLETİ ZAMANINDA , KIŞIN TOPKAPI SARAYINDA HER YER DONARDI PADİŞAHLAR SOĞUKTAN ÜŞÜMEMEK İÇİN 3 -5 KAT ELBİSE GİYERLERDİ AYDA BİR DEFA YIKANIRLARDI MANGALLARLA ISINIRLARDI YADA ODALARIN KÖŞELERİNDEKİ OCAKBAŞLARIYLA KIŞIN ANADOLU HALKI ALLAHa EMANET YAŞARDI KENDİ BAŞININ ÇARESİNE BAKMAK ZORUNDAYDI NERDE BUĞÜNKÜ DOZERLERLE GREYDERLERLE KARLA KAPLI YOLLARI AÇMAK YOK ÖYLE BİR ŞEY İMKAN KİMSE NERDE BU DEVLET NERDE PADİŞAH NİYE NEDEN NİÇİN YOLLARIMIZI AÇMIYOR DİYEMEZDİ DESEDE KİME DUYURACAK PADİŞAH KENDİ CANININ DERDİNE DÜŞMÜŞ ÜŞÜMEMEK İÇİN MÜCADELE EDİYOR TOPKAPI SARAYINDA HEY ANAM BE
Sen bir şey mi içtin yoksa başka bir haber okuyup buna mı yorum yaptın
Osmanlı zamanında arabamı vardı da dozerle yol açsınlar At a biniyorlardı. Ne içtin güzel kardeşim kafan iyi duman olmuş.
ee napalım şimdi ayda bi kere yıkandılar diye bizde mi öyle yapalım? yolları açmadılae diye buzlu yollarda araba sürüp insanların canını tehlikeye mi atsınlar? 21. yüzyıldayız hala kafaya bak
@apol06 paranoid şizofreni misin bilader. Ne alakası var konu ile.
OSMANLI DEVLETİ VE PADİŞAHLAR ZAMANINDA , KIŞ GELİNCE HERKES TOPKAPI SARAYINDA ODALARINA KAPANIRDI PADİŞAH , 3-5 KAT ELBİSE GİYERDİ ÜŞÜTÜP HASTA OLMAMAK İÇİN ANADOLU HALKI ALLAHA EMANET YAŞARDI SOĞUKTAN ÖLEN ÖLÜR YAZA ÇIKAN SAĞ KALIRDI KIŞIN SAVAŞA SEFERE ÇIKILMAZDI YAZIN GELMESİ BEKLENİRDİ ŞİMDİKİ GİBİ KARLA KAPLI KÖY YOLLARIN KASABA YOLLARINI AÇACAK DEVLET VE İMKANLAR YOKTU BAŞINI KURTARAN KAPTANDI
Bu mevsimde dağda bi yerde mahsur kaldıysa bulunması imkansız gibi birşey. Etraf aç hayvanlarla dolu...
Geri Dön