HABER

Arjantin'de şaşkına çeviren olay! Elbisesini maske olarak kullanmak istedi, dükkanın orta yerine yarı çıplak geldi

Şaşkınlık yaratan olayın adresi Arjantin. Maskesi olmayan bir kadın, dondurmacıya girdiğinde görenlerin ağzının açık kalmasına neden oldu. Maskesiz girilmeyen işletmeye kıyafetini çıkarıp, iç çamaşırlarıyla giren kadın, kıyafetiyle ağzını ve burnunu kapatarak dondurma almak istedi ancak yine ret cevabıyla karşılaştı. Bu anlar ise diğer müşterilerin şaşkın bakışlarına neden oldu.

Arjantin'de şaşkına çeviren olay! Elbisesini maske olarak kullanmak istedi, dükkanın orta yerine yarı çıplak geldi

Tuhaf sahne, 1 Ocak günü saat 22.40 sıralarında Arjantin'in batısındaki Mendoza eyaletindeki Godoy Cruz şehrinde çekildi. Güvenlik kameralarında bir baba ve 3 kızının dondurma sırası beklediği anda kapıdan iç çamaşırlarıyla giren bir kadın belirdi.

MASKESİZ GİRMEK İSTEDİ

Birkaç dakika önce maskesiz sipariş vermek isteyen kadın için işletme, maskesiz servis yapamayacağını söylemiş bunun üzerine kadın da soyunarak kıyafetini ağzını ve burnunu kapatacak şekilde bağlamıştı.

Screenshot_12

Bu şekilde de istediğini alamayan kadın mağazadan ayrılmak zorunda kaldı. İddiaya göre söz konusu kadın kendinden daha önce maskesiz 10 kişinin dondurma aldığını kendisine uygulanan muamele üzerine böyle bir şeye giriştiğini söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön