HABER

"Arthur ile Minimoylar"ın galası yapıldı

"Arthur ile Minimoylar"ın galası yapıldı

"Arthur ile Minimoylar" filminin galası, İş Bankası'nın katkıları ile filmin yapımcısı ve yönetmeni Luc Besson'un katılımıyla İş Sanat'ta düzenlenen muhteşem bir törenle gerçekleşti.

Çocuklar ve gençler ile iş, basın ve sanat dünyasından seçkin davetlilerin katılımıyla gerçekleşen muhteşem galaya filmin yönetmeni ve yapımcısı Luc Besson da katılarak bir konuşma yaptı.

İş Bankası ülkemizde 22 Aralık'ta Özen Film & Umut Sanat işbirliği ile vizyona girecek olan filmin 13 ilde özel gösterimlerini düzenleyecek. Ülkemizde de hayranlıkla izlenen birçok filme imza atmış bu ünlü yönetmenin çocuklara yönelik ilk filmini özel bir galada izleyicilerle buluşturan İş Bankası Adana, Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kayseri, Samsun ve Trabzon illerinde filmin özel gösterimlerini düzenleyecek. Yapım aşaması 7 yıl süren "Arthur ile Minimoylar" filminin çekimleri için Normandiya'da 1960'ların Amerika'sındaki bir kasaba olan Smalltown kuruldu. Filmin dijital animasyonları 225 kişilik bir ekip tarafından Pantin'de kurulan stüdyolarda 27 haftalık bir çalışma sonucu gerçekleştirilirken, filmin müzikleri ise 96 enstrüman ve 40 kişiden oluşan bir koro ile seslendirildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön