HABER

Baba ve oğul 1 saat arayla hayatını kaybetti

Samsun'da baba ve oğul 1 saat arayla yaşamını yitirdi. Salıpazarı ilçesinde meydana gelen olayda, yolda yürüdüğü esnada kalp krizi geçiren 62 yaşındaki bir kişi hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden şahsın 92 yaşındaki babası ise, oğlunun vefatından habersiz evinde hayata gözlerini yumdu. 1 saat arayla ölen baba ve oğulun cenazesi dualarla toprağa verildi.

Baba ve oğul 1 saat arayla hayatını kaybetti

Samsun Salıpazarı ilçesinde yolda yürürken kalp krizi geçiren 62 yaşındaki Hüseyin Akman hayatını kaybetti. Oğlunun ölümünden habersiz evde dengesini kaybederek düşen 94 yaşındaki baba Hüseyin Akman da geçirdiği beyin kanaması sonucu yaşamını yitirdi. 1 saat arayla ölen baba-oğul, ilçede toprağa verildi.

İlçeye bağlı Esatçifliği Mahallesi’nde oturan Hüseyin Akman kontrol için gittiği hastaneden yaya olarak evine dönerken, yolda fenalaşarak yere düştü.

Çevredekilerce hastaneye kaldırılan ve kalp krizi geçirdiği anlaşılan Hüseyin Akman, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Acı haberi alan aile fertleri hastaneye gelirken, Hüseyin Akman’ın ölümünden 1 saat sonra aynı adı taşıyan ve oğlunun ölümünden habersiz olan baba Hüseyin Akman da evde tuvalete gittiği sırada dengesini kaybedip, yere düştü. Amcasını yerde hareketsiz halde bulan yeğeni, durumu sağlık ekibine haber verdi. İhbarla gelen sağlık görevlilerinin yaptığı kontrolde Akman'ın beyin kanaması sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.

1 saat arayla ölen baba-oğul, ilçede dualarla toprağa verildi. (DHA)

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler