Balbay Sincan'a nakledildi

Ergenekon Davası'nda 34 yıl hapse mahkum edilen CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Silivri'den Ankara Sincan Cezaevi'ne nakledildi.

Balbay Sincan'a nakledildi

Ankara - Ergenekon davasında 34 yıla mahkum olan ve kendi isteğiyle Ankara'ya nakledilen CHP Milletvekili Mustafa Balbay, 3 kişilik koğuşta tek kalacak.İkametgahının Ankara olması, ailesi ve çocuklarının da kendisini daha kolay ziyaret edebilmesi için Ankara'ya naklini isteyen Balbay, Ankara 1 No'lu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna nakledildi.Sincan Ceza İnfaz Kampüsü içinde yer alan Ankara 1 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, bin 333 kişi kapasiteli 7 bloktan oluşuyor.

Bloklardan beşi hükümlü-tutukluların barınması için kullanıyor. Cezaevinde 21 kişilik standart odaların yanı sıra 3'er kişilik odalar da bulunuyor. Bu odalar birer kişilik üç ayrı kabinden oluşuyor.Ankara 1 Nolu Cezaevinde, Balbay'ın mahkum olduğu terör suçundan başka tutuklu veya hükümlü bulunmadığı için Balbay'ın 3 kişilik koğuşta tek kaldığı, terör suçundan başka tutuklu veya hükümlü gelmesi halinde bu kişilerin, Balbay'ın koğuşuna konulabileceği belirtildi. (AA)

en son haber

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
bu adi adam ergenekon dan insanlar alınmaya başladığında '' benide alın ben Atatürkün askeriyim'' diye bağıran ve daha sonra tutuklamaya geldiklerinde ''anneeeeee avukatım neredeeee'' diye hüngür hüngür ağlayan vatan haini değilmi??
annene bi sor o iyi tanır
Neden vatan haini imiş
yok bu o adam değil bu adam senin amına koyan adam
Bu adam niye içeride bilen varmı?Ben bilmiyorum
Bende biliyorum VATAN HAİNİ
Ben biliyorum, Dışarıda yer kalmadığı için,
kendisi girmek istedi atın benide içeri diyordu attılar içeriye.
diren mustafa balbay
ASLINDA DAVA İDEOLOJİ SİYASİ GÖRÜŞ GİBİ GÖRÜLEN AMA İŞİNE GELENB BİŞEKİLDE RANT VARDIR YA BU ŞEKİLDE İŞİNİ BULUYOR YADA BEDAVA KAYMAK VARDIR.İNSANLAR BAZAN FARKINA VARMAZ İDEOLOJİK TAVRIN NELERE MAAL OLDUĞUNU BİRDE İDEOLOJİK TAVIRI ÖNE SÜREREK KİMLERİN NE BEDELLER ÖDEDİĞİNİN UCUNUN TAA TERÖRE SONRA DIŞ GÜÇLERİN TEZGAHINA BÖLÜNME KAUS KARGAŞANIN FİTNENİN SOKAK HAREKETLERİNİN TERÖR İÇİN SOKAKTA MİLİTAN ASKER POLİS ÇATIŞMASI DAĞA ÇIKIP TERÖRİST OLMANIN YOLLARINDA BASAMAKLARDA GÖREVLİ OLDUĞUNUN BAZAN FARKINA VARMAZLAR.OYSAKİ İNSANCA YAŞAMINSINIRI,DOĞRU BELLİDİR.O NEDENLE İDEOLOJİK KÖRLÜK ZARARBİZE
ebedi ikametgahı olsun artık orasıda.
yakında çıkarırlar bunların hepsi tayyibin adamı üç maymunu oynuyorlar. haberalı nasıl çıkardılarsa bunları da çıkarırlar. millet bu hainleri unutsun yeterki. zaten yaptıklarının yanında aldıkları cezalarda çok gülünç derecede az.
biraz daha dayan mustafa abi sabrın sonu selamettir
Nihayet kendine bi yatacak yer bulmuş
kötünün iyisi hiç olmazsa ailesi her seferinde yüzlerce kilmtre gitmk zorunda kalmaz.kendisi için özel yasa çıkılan başbakan milltin seçtği vekili içerde tutmak içn elinden geleni yapıyr.bu mahkemelr milletin değil akp nin adeletini dağıtıyr, bir yerlerde yazılan senar yonun son adımı bu karalar asla hukuk devletinin değil...
Diğer Haberler