KADIN

Balık burcunun anlaştığı burçlar hangileri? Balık burcu hangi burçlarla anlaşamaz?

Balık burcunun anlaştığı burçlar hangileri? Balık burcu hangi burçlarla anlaşamaz?

Burçlar yaşamın pek çok alanına direkt olarak etki ediyor. Bu noktada burçların anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar da önemli oluyor. Pek çok insan; eş, arkadaş ya da çalışan/çalışma arkadaşı seçiminde dahi burçlara dikkat ediyor. Peki, balık burcunun anlaştığı burçlar hangileri? Balık burcu hangi burçlarla anlaşamaz? İşte detaylar…

Her burcun özellikleri birbirinden farklı. Bazı burçlar ise birbirine oldukça benziyor ya da bazı özellikleri birbirini tamamlayıcı nitelikte oluyor. Bu nedenle burçların iyi anlaşabildiği ya da iyi anlaşamadığı burçlar bulunuyor. Sizler için duygusal, iyi niyetli, naif, kırılgan ve romantik olmalarıyla bilinen balık burçlarının anlaştığı ve anlaşamadığı burçları listeledik. Peki, balık burcu kadını hangi burçlarla anlaşamaz? Balık burcu kadınının anlaştığı erkek burçlar hangileri? İşte balık burcuna dair tüm merak edilenler...

BALIK BURCUNUN ANLAŞTIĞI BURÇLAR

Su grubuna mensup olan balık burçları, su grubuna mensup olan diğer burçlarla kolayca anlaşabiliyorlar. Özellikle duygusal beraberlik söz konusu olduğunda yengeç burçlarıyla harika bir birliktelik yaşayabiliyorlar. Daima tutkulu ve romantik olmalarıyla bilinen bu burca sahip insanlar, romantik ve duygusal ilişkilerde akrep ve yengeç burçlarıyla muhteşem bir uyum yakalayabiliyorlar.

Balıkların daima uzun ilişkiler aradığı ve beraber oldukları insan için her şeyi yapma potansiyelinde olmaları hava ve ateş grubuyla anlaşmalarını engelliyor. Bu nedenle balık burcunun en iyi anlaştığı burçlar arasında toprak grubu burçları da yer alıyor. Özellikle başak ve oğlak burçlarıyla iyi bir uyum yakayabileceklerini söylemek mümkün. Yalnızca duygusal anlamda değil arkadaşlık ilişkisi açısından bakındığında da uzun yıllar sürece dostlukların bu burçlarla atılabildiği görülüyor. Balık burçları oğlak burçlarının tavsiyelerini ve enerjik dünyalarını örnek alabiliyorlar.

Bunun yanı sıra ateş grubundan olan aslan burcu ile aşk ilişkisi yaşayabilecekleri de düşünülüyor. Bu noktada da aslan burcunun yönetmeyi sevmesi, balık burcunun ise yönetilmeyi sevmesi; ilişkinin devamlılığı konusunda önemli bir rol oynuyor. Dolayısıyla çiftleri uzun süreli ve sorunsuz ilişkiler bekliyor.

BALIK BURCU HANGİ BURÇLARLA ANLAŞAMAZ?

Balık burcu anlaşamadığı burçlar söz konusu olduğunda genellikle bu burcun romantik, fedakar ve merhametli özelliği ön plana çıkıyor. Kolay etki altında kalmaları, anlayışlı olmaları ve her ortama uyum sağlayabilmelerine rağmen inanması güç olsa da balık burçları da bazı burçlarla anlaşamayabiliyor. Bu burçların aslan ve kova burçlarıyla zor anlaştığı biliniyor. Oğlak burçlarıyla da çatışma yaşıyorlar.

Kova burçlarının fazla açık sözlü olmaları, aslan burçlarının lider ruhlu olmaları ve oğlak burçlarının da fazla disiplinli olmaları balıklar için zorluk yaratabiliyor. Hayal gücü yüksek ve romantik oldukları bilinen balıkların karşısına açık sözlü, özgür ruhlu ve rasyonel kovalar çıktığı zaman bu iki burç birbirini anlamak konusunda biraz zorlanabiliyor. Kova burcunun gerçekçiliği, balık burcunun kalbini kırabiliyor. Bu nedenle bağımlılık geliştirmeye meyilli balıklar ile bağlanmaktan kaçan kovaların iyi anlaşamayacağı düşünülüyor.

Otoriter, egoist ve kontrol düşkünü olmaları nedeniyle aslanlar da teslimiyetçi ve fedakar olan balıkları tam olarak anlayamıyorlar. Aslanların kontrolü elinden bırakmak istemeyen tavırları balıkları üzebiliyor. Başarı odaklı oldukları için zaman zaman acımasız olabilen oğlaklar da balıkların kalbini kırabiliyorlar. Üstelik durumu oğlaklar da anlayamayacağı için iki burç arasında çatışma yaşanabiliyor.

BALIK BURCU KADINI ANLAŞTIĞI VE ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

Su grubuna mensup olan balık burcu kadını merhametli ve duygusal yönleriyle dikkat çekiyorlar. Bu nedenle kendileri gibi duygusal ve vicdanlı olan yengeç erkekleriyle iyi anlaşabiliyorlar. Bu ikilinin ilişkisinden bolca hayal kurulan, güzel bir romantizm ortaya çıkabiliyor. Balık burcu kadınına zıt olduğu düşünülen akrep burcu erkeği ile aslında zıtlıkların birbirini tamamladığı bir ilişki yaşamak mümkün. Koruyup kollamayı seven akrep erkeği, teslimiyet duygusundan hoşlanan balık burcu kadınına iyi gelebiliyor.

Yardımsever başaklarla da balık kadınları muhteşem bir uyum yakalayabiliyor. Daima birbirlerine yardım ettikleri ve birbirini iyi anlayabildikleri bir ilişki yaşayabilen bu çiftler, birbirlerinin hayattaki en büyük destekçisi haline geliyorlar. Ancak balık burcu kadınlarının anlaşmakta zorlanacağı burçlar da var. Balık burcu kadınları için kova burcu erkekleri ve aslan burcu erkekleri biraz zorlayıcı olabiliyor.

Özellikle hayalperest balık kadını ile gerçekçi kova erkeğinin anlaşması çok muhtemel görünmüyor. Aynı şekilde kırılgan ve naif balık kadını, lider ruhlu ve enerjik aslanlarla da muhteşem bir uyum yakalayamayabiliyor. Bencillik ve baskın karakterler balıklar için kırıcı olabiliyor.

BALIK BURCU ERKEĞİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

Balık erkeği de tıpkı kadınları gibi merhamet ve duygusal oluyor. Bu yönüyle yengeç kadınları onlar için ideal bir ilişkinin sinyallerini verebiliyor. Her iki tarafta da romantizm ve duygusallık beklentisi olduğu ve karakterleri bunu karşılayabilecek yapıda olduğu için bu çiftleri uzun ve mutlu ilişkilerin beklediğini söylemek mümkün. Balık burcu erkeği başak kadınlarıyla da güzel bir uyum yakalayabiliyor. Balık erkeği girdiği her zorlukta arkasında başak kadınının sonsuz gücünü, yardımını ve desteğini bulabiliyor.

Tıpkı kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de aslan ve kova burçları çok sağlıklı bir ilişki yaşanabileceğinin sinyallerini veremiyor. Kovaların açık sözlü yapıları, güçlü bir burcun karşısında güçlü durmaya çalışan balık erkeğine kötü gelebiliyor. Dolayısıyla ilişkide anlaşmazlıklar öngörülüyor. Benzer şekilde lider ruhlu aslanlar da naif kişiliğiyle nam salan balık erkeklerinin kalbini kolayca kırabiliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön