Barış Pınarı Harekatı sonrasında internet ve GSM operatörleri de kapatıldı

Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna başlattığı Barış Pınarı Harekatı sonrasında bölgede tüm internet bağlantılarının kesildiği ve GSM operatörlerinin kapatıldığı gelen bilgiler arasında.

Türkiye saat 16:00'da Fırat'ın doğusuna Barış Pınarı Harekatını başlattı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın emriyle başlatılan harekatta ilk başta belirlenen terör hedeflerine havadan müdahale başladı.

Harekatın başlamasının ardından bölgede tüm internet bağlantılarının kesildiği ve GSM operatörlerinin kapatıldığı gelen bilgiler arasında.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
göstermelik gibi geliyor bana herşey boş yapilari boş arazileri bombalayip duruyoruz işte
@felicita_06 Cerablus ve Afrin'de de göstermelik diyenlere gösterdik. Allah'ın izniyle bu operasyonda da Türk'ün gücünü içeride yada dışarıdaki tüm düşmanlarımıza göstereceğiz...
İNSANLARI TELEFONSUZ BIRAKMAK NE KADAR DOĞRU ÜLKEDEKİ EKONOMİK KRİZ GÜNDEMİNİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN SİYASETÇİLER KENDİLERİ İÇİN HABİRE ÜLKE EKONOMİSİNE SİYASETİNE SOSYAL YAPISINA ZARAR VERMEKTEN BAŞKA BİR İŞ YAPMADIKLARI ORTADA.BUNUN ACISINI HABİRE ÇEKİYORUZ GİTTİKÇE İNSANLAR YOKSULLAŞIYOR.
@rutimax Orada vatan mücadelesi veriliyor siz nasıl bu kadar küçük düşünebiliyorsunuz. Bölgede elektronik harp cihazları kullanılıyor o nedenle sistemler kapatıldı. Askerimizin zarar görmemesi adına alınan her önlemin başımızın üstünde yeri var...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler