HABER

Barıştırma hevesi canlarından etti!

Ankara’da ev sahibi Erol Kartal, kavga eden iki kiracısını evine çağırdı. Barıştırmak istediği kiracılarından biri Kartal’ı ve 14 yaşındaki kızını bıçak darbeleriyle öldürdü

Barıştırma hevesi canlarından etti!
Ankara Altındağ’da kiracıları arasında çıkan kavgayı barıştırmak için kavganın taraflarını evinde buluşturan ev sahibi Erol Kartal (43) ve 14 yaşındaki kızı Cansu, kavganın taraflarından F.Ö.’nün bıçak darbeleriyle yaşamını yitirdi.
Milliyet'te yer alan habere göre; Dramatik olay, başkentin en eski semtlerinden Altındağ Kale Mahallesi’nde yaşandı. Erol Kartal’a ait iki ayrı evde oturan kiracılar, önceki gün kavga etmeye başladı. İki ailenin kavgasının, çocuklarının bir hafta önce kavga etmesinden kaynaklandığı bildirildi. Araya girerek kavga eden tarafları ayıran Erol Kartal, kiracılarını barıştırmak için evine davet etti. Eve, kavgaya karışan kiracılardan birisinin babası olan F.Ö. (60) de geldi. Ancak Kartal’ın bütün uğraşlarına rağmen, kavganın tarafları barışmadı. Tarafların küfürleşmeye başlaması üzerine, Kartal, “Böyle yapacaksanız evimden gidin” dedi. Kartal’ın uyarısına rağmen taraflar küfürleşmeyi sürdürdü. Bu sırada, F.Ö., yanında getirdiği bıçağı belinden çıkartarak, karşı tarafa saldırdı.
**Araya girdiler, öldüler**
Bıçak çekildiğini gören Erol Kartal ile kızı Cansu, araya girerek F.Ö.’yü engellemeye çalıştı. Kartal’ın diğer kızı ile eşi ise polis çağırmak üzere içerideki odaya gitti. F.Ö. ise araya girilmesine sinirlenerek Kartal’ı ve kızı Cansu’ya saldırdı. F.Ö., Kartal’ı 4, Cansu’yu ise 7 yerinden bıçakladı. Ağır yaralanan Kartal ile kızı Ankara Hastanesi’ne kaldırılırken kavganın tarafları kaçtı. Hastaneye kaldırılan baba ve kızı, kurtarılamadı. Kartal ile kızı Cansu, dün gözyaşları içerisinde toprağa verildi. Ankara Emniyet Müdürlüğü, olayın ardından, kavgaya karışan, aralarında F.Ö.’nün de bulunduğu 5 kişiyi gözaltına aldı. Zanlıların bugün adliyeye sevk edilmeleri bekleniyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön