KADIN

Başak burcu Haziran 2015 aylık burç yorumları

Başak burcu Haziran 2015 aylık burç yorumları

Haziran ayında Başak burcunu neler bekliyor Mynet Astroloji Danışmanı İremsu anlattı.

GENEL BAKIŞ

[Nasıl TV - Başak burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Basak-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

Sevgili Başak'lar sizler için çok güzel bir Haziran ayı diliyorum.

2 Haziran'da aile evinizde oluşacak bir Yay burcu dolunayımız var. İki yönlü bir dolunay olacak. Ev yaşantınız ve iş hayatınız söz konusu olacak. Yeni projeler isterken, korunulmak ve sahip olmak isteyeceksiniz. Merkür geri hareketi söz konusu olduğu için adımlarınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim. Tedirgin olmanızı gerektirecek durumlar söz konusu olmayacak, ilişkilerinizi gözden geçirip, iş ortaklıklarınızı ele alabilirsiniz.

5 Haziran tarihinde Venüs Aslan burcunda seyrine başlayacak. Aşkı, ilişkileri ve sosyal hayatı gözden geçireceksiniz. Kendinizi ifade etmek isteyeceksiniz. Biraz geride kaldığınızı düşünebilir, parlaklıklarınızın görünmediğinizi hissedebilirsiniz.

12 Haziran'da Merkür düz seyrine geçecek. Bir değerlendirme sürecine girebilirsiniz. Kendinizi daha ferah hissedebilirsiniz.

16 Haziran tarihinde de yeniay İkizler burcunda olacak. Gözden geçirmelerinizle beraber yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Yeni işe, yenilikler sizi bulacak.

Diğer bir etki ise 21 Haziran'da Güneş Yengeç burcunda olacak. İstediğiniz istikrara sahip olacak ve hedeflerinize uygun işlerle karşılaşabilirsiniz. Ailenizle olan ilişkileriniz kuvvetlenecek.

24 Haziran'da Mars Yengeç burcunda seyrine başlayacak. Mars hareket etmek ve amacına ulaşmak ister, elinizde iyi bir plan ve proje varsa bunları gerçekleştirebilirsiniz.

**Başak burcu günlük burç yorumlarını okumak için tıklayın!

**

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Haziran arası: 2 Haziran tarihinde Yay burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay, Merkür geri hareket dönemine denk geliyor ve Neptün ile dikkate değer bir görünüm yapıyor. Bu durumda ailevi ilişkileriniz, ev ve yerleşim konuları, ailenizle ilgili mal, mülk veya gelirler açısından koşulların değişken olduğunu, bu yüzden eşiniz veya başkalarıyla aranızda yaşanması muhtemel problemleri işaret ediyor. Onun içindir ki, biraz bilinçli, derinlikli, abartmadan ancak dikkatlice durumunuzu gözden geçirmelisiniz. Nereden ne geleceğini, nereye nasıl yatırımda bulunmanız gerektiğini bilmelisiniz. Durumu hafife almak yanlış olur. Fakat bildiğinizi okumak da bir o kadar yanlıştır.

3 Haziran tarihindeki görünüm, iş hayatımız ve ailevi konularda iletişimi güçlü tutmanın ve paylaşımcı düşünmenin gelişim anlamında faydalı olacağını işaret ediyor. Farklı düşünebilirler, sizi zorlayabilirler. Ancak bu enerji altında, iki yönlü düşünerek durumları ele almakta yarar görüyorum.

5 Haziran tarihinde Venüs-Aslan burcunda seyrine başladığında, partnerinizle veya başkalarıyla olan ilişkinizi ölçüp biçeceksiniz. Uzlaşmak, anlaşmak, almak ve vermek, sevgiyi büyütmek gibi kavramları ele alacaksınız. Yüreğinizin derinliklerindeki arzularını yeniden tanımlayacaksınız. Belki gizli bir ilişkinin veya bir türlü adı konmamış bir beraberliğin anlamını sorgulayacaksınız. Sevmenin, insanın kendinden uzaklaşmak olmadığını, bir ortaklık olduğunu düşüneceksiniz.

8-14 Haziran arası: 12 Haziran tarihindeki Venüs-Kuzey düğüm görünümü, sizi ilişki anlamında ve maddi konularda yoran, üzen, sıkan her türlü ilişkinin ele alınması yönünde önem taşıyor. İşinizi şansa bırakmayın. Her ayrıntıyı gözlemleyin. Her olasılığı iyice hesap edin lütfen.

15-21 Haziran arası: 15 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında Akrep burcuna gerileyecek Satürn ilişkinizi ilgilendiren konular üzerinde, iş ortaklığı ve çevrenizdeki insanlarla olan temasınızda her durumu mutlaka gerçekçi bir şekilde ele alınız. Yakın akrabalarınız evliliğinize, işinize, ilişkinize karışabilirler. Derinlikli düşünmelisiniz. Bir öyle bir böyle davranmak yerine, ciddiyetle amacınıza uygun şekilde kendinizi, ilişkinizi ele almalısınız.
18 Haziran tarihindeki Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatımız ve ailevi konularda iletişimi güçlü tutmanın ve paylaşımcı düşünmenin gelişim anlamında faydalı olacağını işaret ediyor. Farklı düşünebilirler, sizi zorlayabilirler. Ancak bu enerji altında, iki yönlü düşünerek durumları ele almakta yarar görüyorum.

22-28 Haziran arası: 24 Haziran-9 Ağustos tarihleri arasında Mars-Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu süreç, güven içinde yaşamak, geleceğinizi garanti altına almak, geçmişi değil geleceğinizi düşünerek mücadele vermek, rota belirlemek gerektiğini gösteriyor. Buna ayakta kalmak için savaşmak dönemi diyebiliriz. Arkadaşlıklarımızı, sosyal ilişkilerimizi geçmişte yaşadıklarımızı göz ardı etmeden ele almalıyız. Bazen bir dostun yanlış hareketi bizi sinirlendirirken, kimi zaman bizim ani bir çıkışımız başkalarını rahatsız edebilir. Korumaya çalıştıkça değerlerimizi, birileri çıkıp önümüze duvar örebilir. Amacımız ne ise, ona odaklanmak, çabalamak lazımdır. Mars-Yengeç geçişlerinde hassasiyet yoğundur. Desteklenmek, sevilmek, korunmak isteriz. Ancak bunu bulamadığımızda öfkelenmek yerine, enerjimizi çok daha verimli işlerde kullanarak başarılı girişimlerde bulunabiliriz.

İŞ VE KARİYER

1-7 Haziran arası: İş konularında bu haftaki görünümlere baktığımızda ben temkinli hareket etmenin doğru olacağını düşünüyorum. Çünkü bazı işlerin hem iş hem maddi anlamda oturması, düzelmesi, için zaman olgusu bir hayli önem taşıyor. Sabırlı olmamız lazım. Bir de dağılmamamız, hedefimizin bilincinde hareket etmemiz yararlı olacak. Yöneticiniz Merkür'ün geri hareketi zaten düşünmek, gözden geçirmelerde bulunmak yönünde olumludur.

8-14 Haziran arası: 12 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında düz seyrini sürdürecek Merkür, kariyer yaşamınızda iletişimi, haberleşmeleri, bağlantıları yeniden aktif hale getiriyor. 19 Mayıs tarihinden bu yana olan durgunluk yerini hızlanmaya bırakıyor. Kısa süreli gelir geçer işler yerine, sağlam ve tutarlı işlere yöneleceğiz. İletişim yoğunlaşacak. Bugünlerde ayrıntılara fazla dalmadan asıl önemli işlere öncelik tanıyalım. Tabii ki gerektiğinde tedbirli davranalım. Elimizdeki donelere bakalım. Bir işi yaparken araştıralım, bilgilenelim ve ona göre sunumunu yapalım. Ancak şu var ki, bilgimizden emin olduğumuz konuları da başkalarına aktaralım, konuşalım, yazalım. Endişeli davranmayalım.

15-21 Haziran arası: 16 Haziran tarihinde İkizler burcunda oluşacak aktif Yeniay, iş hayatında yeni bilgiler edinme, kendinizi geliştirme anlamında olumludur. Eğer amacınız hızlıca yükselmek, iyi bir iş bulmak, aktif olmak, bulunduğunuz yerde adınızdan söz ettirmek, başkalarının dikkati çekmek, atağa geçmek ise, bu Yeniay biçilmiş İş ortamına çabucak alışırsınız. Genelde serbest işler için bu Yeniayın daha etkili olduğunu söylemeliyim. Emir altında olmak pek işimize gelmeyebilir. Veri toplama, haber alma, haberi dışa iletme, sözgelimi medya, yayıncılık, iletişim, haberleşme, reklamcılık gibi meslek sahipleri için bu Yeniay, başarılı işler çıkarmanızı sağlar. Bir ürünün insanlara tanıtılması ve onun hemen kısa sürede beğenilmesi mümkündür. Tabii ki Başaklar için, kalıcı olan işler önemlidir. Bu yüzden de mükemmel olana ulaşmak için sabırla çalışırlar. Ancak vakit kaybettikleri ve fırsatları kaçırdıkları da olur. İşte bu Yeniayın pek sabırlı yanı yok. Hemen harekete geç, işi bitir, yenilikçi düşün diyen bir ışığı var. Başkalarıyla mali ortaklıklarda ben yine de dikkatli olunması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bir anda hoşa giden bir şey, sonrasında problem oluşturabilir. Yeni bir karar vereceklerin dağılmadan, iyice odaklanmayı, enine boyuna düşünmeleri iyi olur. Çünkü Yeniayın Mars ile kavuşumu, arkanızdan biri kovalıyormuş gibi sizi hızlandırır. Bazıları bu Yeniayda, işi bırakıp arzu ettikleri bir başka yere geçiş yapabilirler. Kimileri terfi veya tayin edilebilirler. Bu türden yenilikler şaşırtıcı olmayacaktır. Bunlara da hazırlıklı olalım. Yeniay iş yoğunluğunu yükseltebilir. Yolculuklar, bağlantılar, görüşmeler, toplantılar, yazışmalar, tanıtımlar, pazarlama türündeki işler bu Yeniayın bir hayli etkili olacağını gösteriyor.

22-28 Haziran arası: 23 Haziran tarihindeki görünüm, mesleki ve ilişki konularında zaman mevhumunu göz önüne alarak hareket etmeniz halinde başarılı sonuçlar alabileceğinizi gösteriyor. İş hayatında profesyonelce hareket etmek, ilişki konusunda da gerçekçi olmakta yarar var. Aklımızı kullanmak durumundayız. Uygulanabilir işlere yönelmekte, zamanı iyi değerlendirmekte ve gerçekçi olmakta yarar var. Dağılmamalıyız.

PARA

1-7 Haziran arası: Maddi açıdan 3 Haziran tarihindeki görünüm, iş hayatınızla ilgili konulardaki gelişimlerin, mali durumun netleşmesi ve belirlenmesi yönünde önem taşıyor. Merkür geri hareketi henüz devam ettiğinden, şu aralar yapılan görüşmelerin bir iki hafta içinde geri dönüşümü olacağını işaret ediyor. Ben bu hafta harcamalar konusunda biraz daha dikkatli ve özenli davranmanın doğru olacağını söylemek isterim.

8-14 Haziran arası: 9 Haziran tarihindeki görünüm, maddi konularda hem düzgün bir ilerlemeye hem de güzel haberler duymaya olan arzunuzun simgesidir. Bir an önce kendinizi öne çıkarmak ve liderliğinizi göstermek ihtiyacı duyarsınız. Başkalarının ayağınıza bir çalı gibi dolanmaması için çok güçlü olmanız gerektiğini bilirsiniz. Bu görünüm, yüreği sıkılan ve bunu gidermek için çıkış yolları aramanın göstergesidir.

11 Haziran tarihindeki görünüm, mesleki hayatımız ve ilişkilerimizle alakalı konular üzerinde hem kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeniz hem de kazanç elde etmek amaçlı daha aktif olmanız yönünde uyarıyor. Çalışıyorsunuz, çabalıyorsunuz fakat bunun geri dönüşümü yetersiz ise, mutlaka bir şeylerin gözden geçirilmesi şart demektir. Bilginizi, tecrübelerinizi farklı sosyal çevrelerde, yenilikçi bir bakış açısıyla mutlaka ele almalısınız. Böylelikle farklı alanlarda da kendinizi ifade edebilir, ek kazanç sağlayabilir, mali yönden de rahatlayabilirsiniz. Bir de Merkür geri hareketi 12 Haziranda bittiğinde, bu bahsettiğim konularda aktif olmaya başlarsınız.

15-21 Haziran arası: 21 Haziran-23 Temmuz tarihleri arasında Güneş-Yengeç burcunda seyredecek. Bu zaman dilimi, sosyal yaşantınızda, yaptığınız işlerde, girişimlerde tek bir olgu kıymetlidir. Güvence. Bunu sağlamaya, garanti altında yaşamaya daha fazla önem verirsiniz. Güneş yengeç burcunda ilerlediği süre içinde sizler, ihtiyaçlarınızın neler olduğunu tespit etme gereği duyarsınız. Huzur istersiniz. Geçmişi anarsınız ve bugünle karşılaştırırsınız. Eski dostları, aşina ortamlar, eskiden beri tanıdığınız insanlar kısaca kendinizi güvende hissettiğiniz alanlara çekilirsiniz. Sevdiklerinizin üzerine titrersiniz. Yaşadığınız toplumu, ülkeyi, hayatı, kıymetlerinizi tekrar bugünkü bakış açınızla ele alırsınız.

22-28 Haziran arası: 22 Haziran tarihindeki Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, fiziksel ve ruhsal anlamdaki yenilenmenin, güçlenmenin, eski sorunlarınızı şimdi tekrar ele alarak bunları gözden geçirmenin işaretçisidir. Öyle olaylar veya deneyimlerden geçirir ki sizi, artık neyin ne olduğunu gayet iyi bilirsiniz. Dış dünyada etkin olmanın yolu, kendi iç dünyamdaki zenginlikleri keşfetmekmiş dersiniz. Maddi ortaklıklarınızı, özel hayatınızı farklı bir bakış açısıyla ele almaya başlarsınız. Destek gördüğünüz gibi köstekleyen insanları da bu görünüm sayesinde daha iyi anlarsınız. Paranızı korumayı, kiminle iş yapılır, kiminle yan yana gelinir, kime sırlar verilir, bütün bunları kafanızın içinde oturtmayı öğrenirsiniz. Yaşanan bazı sürpriz gelişmeler, belki sizi durdurucu etki yaratmış olabilir. Davalar, hukuksal konular, sağlık problemleri, sadece kendini düşünen kişiler nedeniyle yaşanmış her ne varsa bunları bir tecrübe olarak görerek, bundan sonrasında çok daha seçici ve dikkatli olmayı öğrenirsiniz.

Haziran Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 4-5-13-17-18-22-23-27-28

Zayıf Enerjili Günler: 2-3-9-15-16-29-30

Aşkta En Şanslı Günler: 4-5

Parasal Açıdan Şanslı Günler: 24-25

Yeniay: 21-22-23-24

Ay-Başak burcu geçiş günleri, sizin için Yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır.

Dolunay: 8-9-10

Ay-Balık burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön