Başbakan Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Yeni Çiftlik Bulvarı'nın açılışında konuştu

Başbakan Erdoğan'dan önemli açıklamalar

İşte Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

30 Ağustos zaferimizi gerçekten çok büyük bir coşkuyla kutluyoruz bugün. Allah’a hamdolsun şehitlerinin izinden yürüyen bir gençlik var bugün. Tarihten ilham alarak geleceğe özgüvenle bakan bir gençlik var. Bu gençlik elinde taşla sapanla molotofla değil, kitapla kalemle zihninle fikirle yüreğinde cesaretle yürüyen bir gençlik. Bu gençlik terör örgütlerine vagon olan karanlık güçlere piyon olan değil Alpaslan’ın kazım Karabekir’in Mehmet Akif’in izinden yürüyen bir gençlik. Bu gençlik yakan, yıkan, hakaret eden, vandal, barbar bir gençlik değil.

Bu gençlik edebi, ahlakı bilen vatanı için okuyan şehitlerimizden ilham alan bir gençlik. Biz teneke çalan bir gençlik aramıyoruz. Biz tencere tavacı bir gençlik aramıyoruz. Biz okuyacak düşünecek ve Türkiye’nin istikbaline taş koyacak duvarlarımızı örecek Türkiye’yi yeniden inşa etmede ter dökecek bir gençlik arıyoruz. İşte o gençlik burada. Cumhuriyetimiz kurulduğunda Ankara kasaba görünümünde 40 bin nüfuslu bir yerdi. Şimdi 5 milyona yaklaştı. 90 yılda Ankara modern bir Avrupa kentine dönüştü. Ankara cumhuriyetin ilk yıllarında kale ve çevresinde yerleşimlerden oluşuyordu. Ankara ne yazık ki ilk yıllardaki çabalara rağmen planlı olarak büyümedi. Sıfırdan kurulan bir şehir olarak planlara uyulsaydı Ankara çok daha yaşanabilir bir şehir olacaktı.

'EYYY GEZİCİLER...'

Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Bey ve ekibine tüm milletim adına teşekkür ediyorum. Zira Ankara sadece 14 km’lik bir yol kazanmadı. Bu yolla beraber 60 bin yeni ağaç ve 3 milyon çalı kazanmış oldu. Eyyy Geziciler. 10 tane ağaçla başladınız değil mi. Acaba hayatınızda bir yere bir tane ağaç diktiniz mi be…

‘BİZ FERHAT’IZ SİZ ŞİRİN’

Buradan muhalefet temsilcilerine de seslenmek istiyorum; siz dedikodudan milletimiz arasına nifak tohumu ekmekten başka ne yapıyorsunuz? Şimdi İstanbul’dan çıkıyorsan arabanla yola otobandan Ankara. İstanbul’dan hızlı teren ve Ankara.
Bunlar bize nasip oldu… Niye… Biz dertliyiz dertli. Biz bu millete aşığız aşık. Aşkı olmayanın derdi olmayanın iş üretmesi mümkün değildir. Biz Ferhatız siz Şirin. Onun için dağları dele dele geliyoruz.

'SİZİ GİDİ GEZİCİLER SİZİ'

Kanal İstanbul’u da yapacağız. Bunların akılları almaz. Bunların akılları şunu alır: acaba nu projeyi nasıl engelleriz. Üçüncü havalimanı ihalesini yaptık ya onu durdurmak için bile başvurdular. Sizi gidi geziciler sizi. Gezseniz yine kâr. Hep yatıyorsunuz. Ne yaparsanız yapın bu kutlu yürüyüşü durduramayacaksınız.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 346 yorum
biz geziciyiz sen KUL HAKKI YİYEN MİLLETİN ANASINI AĞLATTIN HIRSIZ SAVAŞ YANLISI AŞŞALIK ADAMIN TEKİSİN YAŞASIN GEZİCİLER YAŞAŞIN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
SEN ADİNİN EN ÖNDE GİDENİSİN
devlet büyüklerine hakaret etme falla yerini yurdunu bulup evinden alınırsın habarın olsun :)
Sen beynini kullanamayan aptalın birinden baska bişey değilsin. Bugün gitceğin yere 15 dakikada gidebiliyosan o adamın sayesinde. Devletimizi milletimizi gerektiği gibi koruyorda daha ne istiyosunuz be. Asıl savaş yanlısı sizlersiniz görüyosunuz suriyeden ordan burdan rahat bir yaşam sürebilmek için millet Türkiyeye geliyo ama siz bu ülkenin değerini bilemiyosunuz. Rahat batıyo size evinizde içiniz rahat bir şekilde oturabiliyosunuz. Neden gezi diye bişey uydurup oraya buraya taş atarsınız anlamıyorumki..
Senden ala aşagılık adammı olurmu kahrolun pis geziciler amerikan uşakları utanmadan pis işlerinize ulu önder Mustafa Kemal ATATÜR kü alet etmeyin o yaşasaydı sizin gibi vatan hainlerini sürerdi.
aşşağılık senin yedi sülalendir şerefsizzzz.. Sen mustafa Kemalin tırnağı bile olamazsın.. devlet haini vatan haini bölücülersiniz..
aşagalık geziciler
T.C Başbakanına yapılan bu hakaret bu millete yapılmış sayılır. Seni kınıyorum. Yazıklar olsun birde ATATÜRK' ün arkasına sığınarak bu yorumları yapıp kendinizi ak kaşık gibi göstermeye çalışıyorsunuz. Yemiyoruz artık bunları.
gezici ne iş yapar kırıp döker .yakıp yıkarmı.
Şimdi Atatürk nerden geldi mevzuya geliştirin kendinizi kullanmaktan vazgeçin
hahaha.. yaşasın yaşasın da. atatürkdemi gezici yani.. hahahahaaa
sen ağaçta basedeceğine herhün zam yaptığın petroli gündeme getir insanların belkemiğidir belkemiğini günbe gün kırıyorsun haberin varmı
mynet bir gün de şu adamı haber yapmayın Allah aşkına..
gercekler acıdır dımı gerzek
ADAM AKILLI KENDİNE OY VERENLERİN ZEKA DÜZEYİNİ BİLİYOR.ŞERBETİDE ONLARIN NABZINA GÖRE VERİYOR.ARADA GÜPEGÜNDÜZ GEZİ KABUSU GÖRÜYOR AMA OKADARDA OLUR TABİİ.BİR ÜLKENİN EN AZ YARISI SENDEN NEFRET EDİYOR VE TİKSİNİYORSA,DÜNYANIN TAMAMI SENİ RUH HASTASI BİR ZAVALLI OLARAK GÖRÜYORSA NORMALDİR BU KABUSLAR.ADAMIN ÇEVRESİNDE 2000 KORUMA VAR HAALA KORKU İÇİNDE.KORKMA KİMSE SANA LİBYALILARIN KADDAFİYE YAPTIĞINI YAPMAZ BU ÜLKEDE.(DESTEKLEDİĞİN EL NUSRACI VE EL KAİDECİ KÖPEKLERİN ELİNE DÜŞERSEN NELER OLUR BİLEMEM.)
SENİNDE ZEKANIND AAMK İBNE ZEKAN GÖTÜNDEN AKIYOR ONUN İÇİN ONUN BUNUN UŞAKLIGINI YAPIYORSUN ŞEREFSİZ BENİM ZEKAMI ÖLÇMEK SANAMI KALDI MADEM ZEKAN FAZLA SEN OLSAYDIN BAŞBAKAN KAHVEDE OTURUP ÇADIRIN İÇİNDE FANTAZİ YAPACAGINA
helal kardeş sana iyi analiz
senmi demokratsın ? hiç erdoğana oy vermemiş birisi olarak diyorumki sen demokrat değil insan bile olamazsın. çünkü köpekler yedikleri çanağa pislermiş ancak
NE KADAR ZAVALLI..ACINASI..EZİKLİĞİN VERMİŞ OLDUĞU ACIYLA KIVRANAN..CHP ZİHNİYETİ YORUMU..TAYYİBİ ANLAMAN İÇİN İDEOLOJİ GÖMLEGİNİZİ ÇIKARMANIZ LAZIM.BEYNİNİZ DÜZ MANTIK..ZEKA SEVİYENİZ..DÜŞÜK..KAFANIZ ŞİDDETE MEYİLLİ..
HELAL TEK TEK SAYMIŞIN VALLA SENİ TAKTİR ETTİM SEN İLERİ DURUMDAKİ GERİ ZEKANI İYİCE İLERLETMİŞSİN
sen ve senin gibiler ruh hastası ve zavallısınız. esedci dhkpcli mezhep yaratıkları. bu ülkedeki sunni müslüman türkleri ve kürtleri karşınıza almayın . islamdan nefretiniz mezhebinizden kaynaklanıyor.
kesin yine milletin bilmesini istemediği şeyler yapıyor amaç belli gündemi değiştir koyuncuklar uyusun ama bazıları uymuyor işte yine kokusu çıkar yakında ne yapacaksa artık
Sırtlan olup milletin ve devletiin malını mülkünü yakıp yıkacağımıza koyun oluruz daha iyi.
ERDEMERDEM97 AFERİN KOYUN OLDUĞUNUZU KABUL ETMİŞSİMNİZ BİR DE ÖKÜZ OLDUĞUNUZU KABULLESENİZ DAH İYİ OLUIR
YA ARTIK YETER VALLA SUS BENZİN KAÇ PARA OLMUŞ BU ÜLKEDE HABERİN VARMI?
Akıllı İnsan gerektiğinde sığınacak bir dost bırakır be! Bütün komşularımızla düşman ettiniz bizi. Devlet adalığı şişi de kebabı da yakmadan durumu yönetendir. Atatürk'ümüz "Yurtta barış, cihanda barış" demiş. Bizimkine bak: "Yurtta savaş, cihanda savaş" diyor. Herkese bröh çekiyor. İyi de iş eyleme gelirse? Pıssss...Bütün mesele oyverenleri tavvlamak. Eh, insanlar yalandan ölmüyor nasıl olsa. Bizim millet de zoka yutmayı seviyor. Atma recep din kardeşiyiz.
Akıllı sanıyorsun değilmi kendini.Bunca yıl yurta sulh cihanda sulh dedikte ne oldu.O suriye, İsrail değilmiydi pkk yı besleyip üstümüze süren?Yunan değilmiydi Kıprıs Türkü'nü katleden.Sen ye tokadı sesini hiç çıkarma sonra onlar dostumuz de.Ne zaman silkelendik o dost görünenler gerçek yüzlerini gösterdi.Siz uyumaya devam edin.
BÜTÜN KOMŞULARIMIZ KİM MESELA..PKK YI YİRMİYIL BESLEYEN.APOYU.SAKLAYIP BİNLERCE İNSANIMIZI ÖLDÜRDÜ..IRAKMI..PKK HAYLA ORADA TÜRK ORDUSU BURAYA GİREMEZ DİYOR..İRANMI..ANLATMAYA GEREK YOK..SEN HAYAL ALEMİNDESİN..BO§A DEMEMݧLER.TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTUYOK..KENDİLERİ İÇ SAVAŞ YAPIYOR..BİZLE NE ALAKASI VAR
erdem komedi gibisiniz.Bir savaş çıksa sen ve bütün akpkklılar topuklarınız kıçınıza vura vura kaçacaksınız.Yurtta sulh cihanda sulh deme yalvarıyorum git savaş yiyosa ama yanında recebin çürük oğlu biloşuda almayı unutma :)))) albayrak nikini değiştir.Akpkk lısın şerefli bayrağımızı nikinde kullanma...
başbakanın her konuşmasında satır başlarında hep gezi var,belliki başbakan geziden bayağı tırsmış..korku bedeni sarmış..
söylediğin yalanlara artık inanmıyoruz,davutoğluyla sen akıttığınız kanlarda boğulacaksınız,müslümanım ayağı tutturmuş gidiyorsunuz
Bunları yüzünü saklayarak yazma çık ortaya kimsin kimlerin uşağısın vatan hainleri sizi nankörlüğün bu kadarına pes doğrusu. Belkide sende o kanı akıtan kanı bozuklardan birisin ama bitti şükür sonunuz geldi haberin olsun artık bu dünyada kabillerin sonu geldi ya imana gelir insan gibi birlikte yaşarız yada siz bilirsiniz çok sabrımızı zorladınız ama yeter artık. ama sana kıl oldum kim olduğunu da bulacağım haberin olsun bekle beni senide silivriye abilerinin yanına göndereceğiz.
seni fetullah satar o satar bu satar ama biz varız ve yedirmeyiz seni asrın başbakanı
aALPASLAN KAZIM KARABEKIR MEHMET AKIFIN IZINDEN GIDIYORLAR ATATURK NICIN SÖYLENMIYOR ATAURK SIZE NE YAPTI EY R T E
hımmm kendiniz yiyeceksiniz demek ki yabana gitmesin:)
benzin parasını anan karşılıyor heralde senin arkadaş :-))
bu mu asrın başbakanı? Komşumuz Suriye'ye Amerika ile beraber saldıracak olan ve daha çok Müslüman'ın ölmesi yolunda çalışmalar yapan kişi mi asrın başbakanı ?
ne malmış ya
Makarna sana erken ulaştı sanırım : )
GEZİCİLER YILBAŞLARINDA KAÇ TANE ÇAM AĞACI KATLETTİNİZ ŞİMDİYE KADAR.
biyerlerine girsin o agaclar , hala agac diyo...
Sizin biyerlerinize girmiş o ağaçlar halen çıkaramıyosunuz gezici yatıcı tayfası. Tek bildiğiniz eylem, yakmak, yıkmak, yan gelip yatmak. Çalışmak, üretmek, kazanmak, okumak, öğrenmek, öğretmek... sizin yapamayacığınız yapmayacağınız işler. yatmaya devam...
GEZİCİLERİN DEĞİLMİ :)
MESELA ANNENİZ BACINIZ KARINIZ OLABİLİRMİ BU AGAÇLARIN TALİBİ SONRADA DİBİNDE GÖLGELENİRSİN ARYTMR
Memeleketimin savcılarına buradan suç duyurusnda bulunuyorum bu arytmr denen kişi hakkında .Türkiye cumhuriyetinin başbakanı hakkında söylediği söze bakın.
yuh utanmada yok
gerçekten yorum yapanlarda utanma da yok. bunca yapılan güzel şeyleri göremeyecek kadar kör olmuşlar kardeş. tşk. sayın başbakanım.
UTANACAK NE VAR ANLAMADIM !!!!BU ÜLKEYE SENİNKİLER BİR ÇİVİ ÇAKMADI ÖVÜNECEK BİR HAŞİM İŞCAN GEÇİDİ YAPTINIZ
gezicilerin korkusuna ordaydın
sayın başbakan geziden yediğin darbeyi unutamadın ama obamanın gösterdiği bezpol sobasını hemen utundun benim kişikli başbakan kişiliğini sevsinler
yorumu niye engellediniz yandaş yalakalar,gerçekler zorunuzamı gitti,tek kelimesi bile yalan yada yanlış değil eksiği var fazlası yok,camide içki içildi ylanına hiç girmiyorum,sahi elinde görüntüler vardı nereye gitti o görüntüler,içilmedi diyen gerçek müslüman olan müezzinle imam nereye sürüldü?,ikide bir nie gezi gezi diyor bunlar,nie milleti ayrıştırıyor,burda engellemişsiniz ama yandaş kanallarda dahil bütün haberlerde görünmedimi o bezbol sopası..sizin ilahınızsa siz onun g...tünün kılıysanız buyurun tapın,ama herkez tapmak zorunda değil.
kimse ses çıkarmıyor gezi geride kaldı yeniden gündem oluşturmaya negerek var da ikide bir gezi deyip duruyon ben geziyide destek lemedim senide ama bu ülkede kaos çıkarsa hep beraber batarız
artık canı sıkıldıkça gündem değiştirmek için gezi der durur
gündemde ne vardı ki değiştirme gereği duysun çapulcu!!!
ÇOK ORTAMI GERİYORSUN SEN EYY TÜRKİYE CUMHİRETİN BAŞBAKANI
Adamın dibisin beee Tayyip Reiiiis.Adam bile adamlıgı senden ögrendi..Ölümüne arkandayız yürü beeee adamın kralı kralıııııı.Kendini bilmeyen nerden bilsin şu koca liderdeki koca yüreğii
Kimde o koca yürek. amerika çeksin 200 korumayı peşinden bakalım geriye nasıl bi tip kalıyo :D
YAHU CAPULCULAR BİR ATATÜRKTÜR TUTURMUŞ GİDİYORSUNUZ SİZLER ULU ÖNDERİ TANIMIYANLARSINIZ SİZLER ATATÜRKÜ TANIMIŞ OLSANIZ BÖLE GERİ ZEKALICA DAVRANMAZSINIZ ATATÜRKÜN DÖNEMİ İLE BU DÖNEM BİRMİ SONRA ATATÜRK HAKİMİYET KAYITSIZ ŞARTSİZ MİLLETİNDİR SOKAKLARI YAKAN YIKAN İLLETİN DEGİL DEMİŞ ATATÜRK ÇALIŞANI ÜRETENİ METHETMİŞ SİZİN GİBİ YAKANI YIKANI DEMOKRASİYİ CÖP BİDONLARINDA ARAYANI DEGİL ÜLKEYE CAKTIGINIZ HALK İÇİN BİR CİVİNİZ DİKTİGİNİZ BİR AGAÇ YOK BIRAKINDA ÜRETEN HİZMET EDEN RAHAT ÇALIŞSIN SİZLER GİDİN GEZİ PARKINDA ALMAN PYANİST DİNLEYİN BİZE BAĞLAMA YETER
ağzına sağlık kardeşim Atatürk olsa bunların topunu asardı zaten
Ülkem için çok okuyorum, üretiyorum, her kesimden insana en zor anlarında yardım ediyorum, Atatürk'ü seviyorum, piyano da bağlama da dinliyorum, yakıp yıkmıyorum ve Gezi protestolarını da destekliyorum... O beyinciğinin kategorisine uymadım. Ne olacak şimdi!
Mükemmel....
peygamberde yaşasa sizleri kafir ilan ederdi
imansız susda bari adam sansınlar seni.
millete sataşmasanda sussan bi
Yapılan yatırımları göremeyecek kadar körmü oldunuz?
alltaki yorumcu.. ne yatırımı..yapılan hep park bahçe bina.. nerde fabrika?? rizedki toplu acılıs töreni listesi...1..bilmemle parkının açılısı.2 .bilmemne deresinin islahı 3 bilmemnerenin restorasyonu 4 bilmemnerenin çiçeklenmesi.. ya bitane fabrika yok be..koca karsan ülkeyi terkediyor..yılların karsanı..
bizim herşeyi görecek kadar gözümüz açık siz ülkeyi satanları görmüyosunuz kör sizsiniz
Bence adam gibi siyasetini yapıyor, prestij kazandık bu devir için bence bu yeter,, bazıları demiş ABD nin uşağı oldu falan ;ulan güçlü bi devletle ittifak içinde olmanın nesi kötü , büyük resme bakmak lazım, şimdi oraya buraya çekip kendi MİT zihniyetiyle cvp yazacaklar olacak tabi biz severiz böyle arkadaşlarla çay içerken devleti yıkıp kurmayı, bekâra karı boşamak kolay, amann beğenmezseniz beğenmeyin
oğlu neden aslerlik yapmamış yan gelip yatmış bi sorun bakalım bu sahtekara???
apo itiylede anlasırken büyük resmemi baktınız ?
önce boynundaki yahudi yüksek hizmet madalyasını çıkaracak adam olacak
seni makarnacı kömürcü haram olsun sizlere Allah korkunuz varsa almazsınız başbakan sayesinde müsliman müslimana kardeş kardeşe düşman oldu birbirlerini y,iyorlar
Birisi bu zavallıya söylemiyormu konuştukça milletin kinini, nefretini dahada çok arttırdığını. Bu işler camdan yazılan yazılarla pembe tablolar çizerek , Milletin canına nasıl okuduğunu gizlemeye benzemez. Sana inanacak kesim bellidir zati. En güzel örneğide Mitingdeki başörtülü kadındı. Erdoğanın bilmemnesinin kılıyım diyen. Sana oy veren bu zihniyet işte.
oy vermeyenleri de gördük vatan hainleri gibi her yeri talan ettiniz, yakıp yıktınız çapulçu kardeşler
Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN BAŞBAKANLIK '' YAN GELİP YATMA YERİ '' DEĞİLDİR.....BU VATANA BU MİLLETE HİZMET İÇİN BAŞBAKANSINIZ......AYIRICI BÖLÜCÜ İTİCİ ÖTEKİLEŞTİRİCİ SÖYLEMLERİNİZ ÇOK TALİHSİZ .... BU MİLLETE BU KÖTÜLÜĞÜ YAPMAYIN.......
acaba 7 sülalen böyle çalışkan bir hükümet görmüş mü...11 yıldır it gibi çalışıyo ama eskiler o kadar pisletmişler ki ortalığı, temizle temizle bitmiyo....
bu ülke böyle bir adam birdaha zor görür. allah uzun ömür versin.
DÜZENBAZ LAF CANBAZI YALANCI VE SAHTEKAR.BUNUN YAPTIKLARINI BİR VATANDAŞ YAPSA DÜZENBAZLIKTAN ÖTÜRÜ İÇERİ ATARLAR.EY ADALET SEN VARMISIN YA VARSAN NERDESİN.GARİBANA KARŞİ DEĞİL AMA PADİŞAH ERDOĞAN A KARŞI NERDESİN.
ulan geziciler ne ağaç hastası adamlar çıktınız be... amaa yılbaşı oldu mu da vur dibine baltayı
PALALI GENCLIK YERİNE TENCERE İYİDİR
ŞEREF YOKSUNU OLANLAR ANLAMAZ PALAYI TENCERE TAVAYA TERCİH EDERLER
niye ATATÜRK'ü saymıyorsun izinden gittiğimiz kişilerin arasında?
çünkü ATATÜRK ve laiklik düşmanı bu adam ve onun yalakaları. ayrıca ırk ayrımı , mezhep ayrımı , kısacası insan ayrımı da bunlarda. gerçekten koyunlar bile güler bu hallerine ama şakşakçıları ne kadar çok ellerini şaklatırlarsa o kadar para doluyor ceplerine. Kuru gürültü
YOBAZLAR SEVERLER BU TİP ŞEYLERİ.AYRICA KORKUYOR TAYYİP ATATÜRKTEN VE BU KORKUSUNDA HAKSIZ DEĞİL.ONA HESABI ATATÜRK MEZARDAN KALKIP VERMEYECEK AMA YÜREĞİNDE ONU TAŞIYANLAR SORACAK HESABI ONDAN...
adam Atatürk ü sevmiyor ki izinden gitsin.Atatürk ü sevmiyorum dememek için kendini zor tutuyor ya.Atatürk ün sayesinde burda olduğumuzu anlamak istemiyor.Adamın işi gücü kin tuttuğu veya ters düştüğü kimselerden intikam almak.halbuki böyle bişey hiçbir dinde yoktur.
İZİNDE GİTMEDİĞİ İÇİN OLMASIN !
garanti gördüğü yüzde ellinin desteğiyle pervasızca yapılan bir konuşma zafer bayramı olmasına rağmen sıradan bir miting havasıyla
HELAL SANA SAYIN BAŞBAKANIM DİLİNE SAĞLIK BU GEZİCİLER YILLARCA ONUN BUNUN EMRİYLE YAŞAMIŞ GEL DEYİNCE GELİYORLAR GİT DEYİNCE GİDİYORLAR EYLEM YAP TANTANA ÇIKAR ORTALIGI KARIŞTIR BEN GEZİCİLERE SORUYORUM KAÇ PARA VERDİLERSE SİZE SÖYLEYİN ALDIĞINIZ ÜÇ BEŞ KURUŞ İÇİN BU ÜLKEYİ KARIŞTIMAYA DEĞERMİYDİ YAZIKLAR OLSUN BU NESLE.....GEZİCİLER AĞAÇ İÇİN GELDİNİZ EYLEME DEYİLMİ BEN GAZİANTEPTEN YAZIYORUM BİZİM ŞEHRİMİZE AKP GELDİĞİNDEN BERİ ŞEHİRİN HER TARAFINA PARK YAPILDI HER YERLERE AĞAÇLAR DİKİŞDİ GAZİANTEP YEMYEŞİL BİR ALAN OLDU SİZ KİMİ KANDIRIYORSUNUZ BU HALK VATANDAŞ ARTIK BU OYUNLARA GELMİYOR
Biz kimin para aldığını çok iyi biliyoruz makarnacı seni
KENDİSİ GİBİ DÜŞÜNMEYENLERE TAHAMMÜL EDEMEYEN GERİCİ ,YOBAZ, KOYUN CAHİL ,DİYE İNSANLARI AŞAĞILAYIP HERŞEYİ BİLDİKLERİNİ SANIP ÇOK BİLMİŞ GEÇİNEN UKALA DÜMBELEKLER. İNSANLARA YAKIŞTIRDIĞINIZ BU SIFATLAR....GEZİ BAHANESİYLE ÜLKEYİ KARIŞTIRIP GÜYA HÜKÜMETİ DÜŞÜRECEKLERİNİ SANAN , OLAYIN SADECE HÜKÜMETİ DÜŞÜRMEK DEĞİL ,TÜRK VE İSLAM DÜŞMANLIĞI OLDUĞUNU ANLAYAMAYAN , BU OLAYLARI DESTEKLEYİP FİNANSE EDEN İSRAİL, ABD , AB ÜLKELERİNİN ÇOĞU , TÜRKİYEDEKİ ZENGİN MASON VATAN HAİNLARİNİN TEZGAHLADIĞI OYUNDA SİZİN GİBİ UŞAKLIK EDİP BİRER BEYİNSİZ PİYON VE KUKLA OLMAKTAN İYİDİR,GEZİZEKALILAR ...
Yahu bu adam harbiden salak. Allooooo Tayyip bey ;; gezi mezi hikaye vatandaş artık seni istemiyor.Senden bıktı usandı,milletin kanını emdin,fakir fukarayı mahfettin.,kendi cebini yanındakilerin, yalamalarının ceplerini doldurdun ama Türk halkını fakirleştirdin,Din tüccarlığı yaptın inanç tacirliği yaptın, ve artık sen istenmiyorsun anla be koçum anla artık... GO HOME TAYYİP...
istemiyor dediğin kişiler sizin gibi 3-5 çapulcudur. sizden Türk bile olamaz. Bu ülkenin başbakanını demokrasi seçti demokrasi götürür ancak. sizin gibi gezizekalılar değil.
yazık sana çok yazık acıyorum sana...o kadar akıllısın sen neden bi yerlere gelemedin???Türkiyenin %50 si mi salak bırakın bu işleri biraz mantıklı düşün Türkiyenin nerelere geldiğini görün açın biraz gözlerinizi at gözlüğüyle bakmayın etrafınıza.
vatandaş istemiyormuş hangi vatandaş beee sen kendini nekadar çoğalttırsanda boşş
halısın dostum istemiyoruz artık oy yok ona geri kalan versin suriyelilerle beraber neden olsa onlarda türk vatandaşı oldu ondan sonra %50 istiyor der salakları ve kömürcüleri yer
istemiyor dediğin kişiler sizin gibi 3-5 çapulcudur. sizden Türk bile olamaz. Bu ülkenin başbakanını demokrasi seçti demokrasi götürür ancak. sizin gibi gezizekalılar değil..
GO HOME AKP
DÜNYANIN EN YALANCI VE ÜÇKAĞITÇI LİDERİSİN..MİLLETİNİN ANASI AĞLARKEN SEN MISIRLI KIZA AĞLIYORSUN ALLAH BELANI VERSİN SENİN..HERŞEY GÜLLÜK GÜLİSTANLIK DİYORSUN.BENZİN 2 DOLARI GEÇTİ..BU MİLLETİN %50 Sİ SANA HALA İNANIYORSA,İNANANLARINDA ALLAH BELASINI VERSİN.İÇKİDEN ALDIĞIN VERGİ İLE İMAMLARIN PARASINI ÖDEYEN SAHTE MÜSLÜMAN..İSLAMİYETİN YÜZ KARASI..
ALLAH senin belani versin pislik ise yaramaz suluk kan emicizihniyeetin cocugu
30 ağustos sözde , büyük ATAMIZ ile ilgili bir kelime çıkmadı bu kadar mı sevmiyorsunuz büyük önder ATATÜRK'Ü...!!!
Adam Kazım Karabekir demiş ya, Mehmet Akif demiş ya. Alparslan demişya. Atamız işte Alparslan daha ne istiyorsun. derdin ne senin.
bu kadar türk sünüz madem fatih sultan mehmet i atilla yi cengiz han i neden anmyorsunuz atatürk ü andiginiz kadar ? onlar türk degilmi ? yoksa onlar eskide mi kaldi ? atatürkcülük deyip sacma bir kitle cikardilar ortaya hem atatürkcüyüm diyen kendisini türk saniyor digerlerini de disliyor sefil akillarinca, kimse demiyor ki ben ecdat tan türk küm cengiz han dan su ana kadar ..... resmen atatürk ü bile kullaniyorlar bölücülük adina saftirik kamiller ....
Sayın Erdoğan;''SİZİ,Affedecek Kadar OLGUN Ama Tekrar Güvenecek Kadar APTAL Değilim,,Kusura Bakma.!Geçti Bor'un Pazarı Sür Eşeğini Niğdeye,M.Götçek'i de Al Yanına Anca Gidersiniz,Sizi Gidi ZALİM DİKTATÖRLER Sizi.!!!!!
bunlara en güzel cevabı hiçbir belediyeyi onların partisinden olanlara vermeyerek başlayacağız.ikinci hamlemizde genel seçimlerde partilerini hükümetten uzaklaştırmakla olacak ve bugüne kadar yaptıklarının hesabını yedikleri kul haklarını ve hırsızlıklarının hesabını orduya bulaştırmak istedikleri çamurların hesabını onlardan tek tek soracağız bekle ve gör
bence sen çok beklersin gibime geliyor, hatta ömrünün yeteceğini bile sanmıyorum....
30 yıl sonra gezi parkı ihtiyarların silik bi anısı olacak yeğenlerine torunlarına anlatacaklar; önceden burası ağaç çimen idi falan filan önemsiz bi detay olacak bence bu kadar da gündem yapmaya gerek yok
ahaaaaaaa dansözzzzzzzzzz kıvırrrrrrrrrrrrrrr.......
Diğer Haberler