HABER

Bayülgen: 'Aynı şey soğuk havada olmazdı'

Ünlü şovmen Okan Bayülgen, Gezi Parkı olaylarını yorumladı.

Bayülgen: 'Aynı şey soğuk havada olmazdı'

Gezi Parkı olaylarına katılan eylemci sayısının havanın güzel olması sebebiyle arttığını belirten Bayülgen, "Gençlerin gidecekleri yeteri kadar spor salonu, eğlenceli filmler ve sosyal etkinlik yoktu. İnsanlar sokakta heyecanı ve eğlenceyi keşfetti. Aynı şey soğuk havada olmazdı." dedi.

Gezi Parkı olaylarına katılan eylemci sayısının havanın güzel olması sebebiyle arttığını belirten Bayülgen, “Gençlerin gidecekleri yeteri kadar spor salonu, eğlenceli filmler ve sosyal etkinlik yoktu. İnsanlar sokakta heyecanı ve eğlenceyi keşfetti. Aynı şey soğuk havada olmazdı.” dedi.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya Merkezi’nde Online Medya Derneği tarafından düzenlenen Sosyal Medya konulu panele katılan Okan Bayülgen Gezi Parkı ile ilgili düşüncelerini açıkladı. Eylemlere katılan eylemci sayısının havanın güneşli olması nedeniyle arttığını ifade eden Bayülgen, “Hava güzeldi. Gençlerin gidecekleri yeteri kadar spor salonu, müsabaka, eğlenceli filmler, konserler, buluşup yarattıkları sosyal etkinlik ve heyecan yoktu. İnsanlar sokakta heyecanı ve eğlenceyi keşfetti. Aynı şey soğuk havada olmazdı. Hatta twitter ’da Ankaralılar, İstanbulluları yağmurda gösteri yapamamakla suçladılar.” diye konuştu.

Türkiye’deki en büyük kışkırtıcıların politikacılar olduğunu kaydeden Bayülgen, “Çünkü en büyük onların karı vardır. İkinci olarak medyanın kışkırtmadan karı mevcuttur. Çünkü medya ya iktidara yakın durarak, ya da muhalif durarak kar sağlıyor.” ifadelerini kullandı. (CİHAN)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
HELAL OLSUN SAN A DELİKANLI ADAMSIN AYNEN SÖYLEDİĞİN GİBİ
çok doğru söylemiş
haklısın ligler bitmeden olaylar olsaydı katılım yüzde 90 düşerdi !
Geri Dön