HABER

Bekaretini satışa çıkardı!

16 yaşındaki kız, eğitim masraflarını karşılayabilmek için bekaretini satışa çıkardı

Bekaretini satışa çıkardı!
Kuzey İrlanda, Newry'de yaşayan 16 yaşındaki kız, bir internet sitesinde verdiği "satılık bekaret" başlıklı ilanda, vücudunun en yüksek fiyatı verenin olacağını belirtti.
Kızın, sayıları gittikçe artan eğitimlerini tamamlamak için bekaretlerini satmaya çalışan öğrenciler arasında yaş olarak en küçükleri olduğu belirtilirken, kız, kazanacağı para ile sanat dersleri alıp, üniversiteye gideceğini iddia ediyor.
Katolik okulunda eğitim görmüş olan kız, ilanını sadece bir gece önce koysa da, birçok teklifin geldiğini söylüyor. Sunday Life gazetesinin bir muhabiri, kendisini zengin işadamı olarak gösterip, kıza 3000 Sterlin teklif ettiğini ve kızın da bunu kabul ettiğini söylüyor.
Muhabirin yayınladığı kızla arasında geçen mesajlarda kız kendisini "Ay sonunda 17 yaşında olacağım, ama daha büyük görünüyorum. Uzun boyluyum, uzun kahverengi-sarı saçlarım ve 3 piercingim var" şeklinde tarif ediyor ve ekliyor: "Bunu herhangi bir pazar günü yapabiliriz. Beni tüm gece mi istiyorsun? Tam olarak ne yapmak istiyorsun? Bu arada, parayı seksten önce alacağım, kandırılmak istemiyorum. Ve büyük ihtimalle utanacağım için, öncesinde alkol almalıyım"
Yaşını kanıtlamak için pasaportunun fotoğrafını gönderen kız, muhabire başka bir müşterinin 5000 Sterlin teklif ettiğini söyleyip, fiyatın 6000 Sterline çıktığını belirtti.
Sonunda muhabirle bir barda buluşup detayları konuşmayı kabul eden kız, parayı eğitimi için kullanacağını, sanat eğitimi alıp, üniversiteye gideceğini söyledi.
Muhabir kimliğini açıkladığında paniğe kapılan kız, bütün bunların bir şaka olduğunu iddia etti. İnternet üzerinden bu tür "satış" girişimleri daha önce de görülmüştü.
Geçtiğimiz yıl 18 yaşındaki Alina Percea benzer bir satışa girerken, 2005 yılında Perulu bir model ailesinin tıbbi masrafları için kendisini satışa çıkarmış, ancak tekrar düşünüp, 1.5 milyon dolarlık teklifi geri çevirmişti.


Geri Dön