HABER

BOTAŞ başmüfettişi intihar etti

BOTAŞ başmüfettişi intihar etti

ANKARA (İHA) - BOTAŞ müfettişlerinden Metin Özbalcı, dün akşam saatlerinde henüz belirlenemeyen bir sebeple intihar etti.

Edinilen bilgiye göre Özbalcı, Bilkent'te bulunan BOTAŞ binasındaki makam odasında silahla intihar etti.

Konu hakkında bir açıklama yapan BOTAŞ Genel Müdür Vekili Saltuk Düzyol, Özbalcı'nın mesai saatinin bitimine doğru silahla intihar ettiğini söyledi. Düzyol, Özbalcı'nın bir de not bıraktığını, notun savcı tarafından incelendiğini, kendisininse bu notu görmediğini bildirdi.

Düzyol, Özbalcı'nın evli ve 1 çocuk babası olduğunu sözlerine ekledi. Jandarma Kriminal ekiplerinin Metin Özbalcı'nın odasındaki incelemeleri ise devam ediyor.

AİLESİYLE "HELALLEŞMİŞ"

BOTAŞ müfettişlerinden Metin Özbalcı'nın intihar etmeden önce arkadaşlarını ve yakınlarını arayarak helalleştiği ve çocuğunu onlara emanet ettiği öğrenildi.
Bugün saat 18.00 civarında BOTAŞ Genel Müdürlüğü'ndeki odasında intihar eden BOTAŞ Başmüfettişi Metin Özbalcı'nın (46) arkasında bıraktığı notta, intihar sebebini belirtmediği, üzgün olduğunu kaydettiği öğrenildi.

Ailesinden haklarını helal etmesini isteyen Özbalcı'nın, intihar etmeden kısa süre önce yakınlarını ve bazı arkadaşlarını arayarak helalleştiği ve çocuğunu onlara emanet ettiği öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön