HABER

Boynuna perde dolanan çocuk öldü

Boynuna perde dolanan çocuk öldü

Ümraniye'de boğazına perde dolanarak ölen 6 yaşındaki Mustafa Aslıhan'ın evinde yas var. Talihsiz Mustafa'nın babası Fikret Aslıhan, "oğlunun bilim kurgu filmi izlediği" yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Geçtiğimiz günlerde evde oynarken boynuna perde dolanan ve daha sonra hastanede hayatını kaybeden Mustafa Aslıhan'ın evinde yas var. Üzüntülü olan baba Fikret Aslıhan ailesini üzüntüye boğan olayla ilgili olarak, "Akşam saat 21.00 sıralarında çocuğum evdekiler oturma odasındayken, yatak odasına geçmiş. Daha sonra kaloriferin peteğinin üzerine çıkmış. Oynarken boynuna perde dolanınca boğulmuş. Hastaneye kaldırdık. Hastanede müdahale ettiler ancak sabah saat 06.00 sıralarında ölüm raporunu verdiler. Benim çocuğum akıllı bir çocuktu. Anne ve babalara sesleniyorum. Çocuklarını yalnız bırakmasınlar sahip çıksınlar. Seneye okula gidecekti. Kısmet değilmiş. Bilim kurgu izlediği doğru değil. Ben bile bilim kurguyu bilmem. Ben haber, belgesel izlerim. Çocuklar için eğitim ağırlıklı programlar izletin.

Çocuklarınızı yalnız bırakmayın. Muhabbette dalmayın. Herkese, doktorlara, polislere teşekkür ediyorum. Kendi çocukları gibi ilgilendiler" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler