HABER

Bu video internette izlenme rekorları kırıyor

Görüntülerde sınıf başkanının konuşması yürekleri dağlıyor.

Bu video internette izlenme rekorları kırıyor
Dün akşam bazı televizyon kanallarının haber bültenlerinde yayınlanan görüntüleri izleyen hayırsever vatandaşlar yardım etmek için minik öğrenciye ulaşmaya çalışıyor.
[** **](http://video.mynet.com/habervideo/Buyuklere-ders-verdiler/453282/) İlk olarak söz alan başkan yardımcısı gözyaşları için kendisinin aldığı iyi notların arkadaşlarının da alması için çalıştığını ancak hiçbir arkadaşının yardımcı olmadığını anlatıyor.
Başkan yardımcısından sonra konuşan sınıf başkanı olan minik öğrencinin sözleri ise izleyenlerin yüreğini burkuyor. Öğretmenin fakir olduğu için kendisini başkan yapmadığını sadece diğer arkadaşlarının başkanlığı sırasında bu görevi merak ettiği için başkan yaptığını söylüyor.
Daha sonra ayağındaki yırtık botu göstererek okula gelirken ayağının ıslandığını söyleyen minik öğrenci arkadaşının botunu göstererek "benim babam-annem böyle bot alamıyor" diyor. Babasının inşaat işçisi olduğunu ve kaza geçirdiğini söyleyen sınıf başkanı babasının biz okuyalım diye ekmek parasını kazanmaya çalıştığını söylüyor.
Görüntülerin dün akşam bazı televizyon kanallarının ana haber bülteninde izleyen hayırsever vatandaşlar yardım etmek şimdi minik öğrenciye ulaşmaya çalışıyor


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön