KADIN

Burca özel renklerle daha çarpıcı görünmek mümkün! Aslan ve boğalar...

Burca özel renklerle daha çarpıcı görünmek mümkün! Aslan ve boğalar...

Burcunuz, kişiliğiniz hakkında çok şey ifade eder. Sizi daha iyi seçimlere yönlendirebilir. Her burcun güç ve ilham aldığı bazı renkler var. Renkler ruh halini etkiler, daha iyi hissetmenizi sağlar. Peki, burcunuzla uyumlu olan renkler hangileri? Ayrıntıları bu yazıda bulabilirsiniz.

İster duygusal bir balık olun, ister karizmatik bir aslan… Herkes için ideal bir renk mevcut. Siz de burcunuzla uyumlu olan renkleri yaşamınıza dahil edebilir ve gücünüze güç katabilirsiniz.

KOÇ

Tutkulu ve biraz inatçı. Macerayı ve rekabeti sever, bağımsız olmaktan zevk alır. Koç burcu için uygun renk, kırmızı. Heyecanın, tutkunun ve cesaretin sembolü olan kırmızı, bu burç için ideal.

BOĞA

Güvenilir ve yaratıcı. Doğa tutkunu olarak da öne çıkan boğalar için en uygun renk yeşil. Boğalar, yeşil rengi evlerinde veya kıyafetlerinde tercih ederek kendilerini daha canlı ve enerjik hissedebilirler.

İKİZLER

Canlı ve konuşkan kişilik özelliklerinin yanında, bazen meraklı ve düşünceli olabilir. Sarı renk, ikizlerle uyum içindedir. Sarı pozitif enerji sunduğu için ev ve ofiste bu renge ağırlık verilebilir.

YENGEÇ

Duygusal ve empatik olan yengeç, dünyayı hissederek yaşar. Yengeç için en ideal renkler, gümüş veya metalik gri. Ay tarafından yönetilen bu burç, gümüş ya da metalik gri ile ruhsal anlamda kendini daha iyi hissedebilir.

ASLAN

Karizmatik ve çekici. Bazen de sabırsız ve dobra. Aslan, turuncu renk ile baş döndürebilir. Aslanlar turuncu rengi özellikle evlerinde kullandıkları zaman, aradıkları gücü içlerinde hissedebilirler.

BAŞAK

Mükemmeliyetçi ve detaycı. Kahverengi, başak burcu ile özdeşleşmiş bir ton. Başak burcunun aşırı düşünen zihni, kahverengi ile biraz olsun rahatlayabilir. Kıyafet, aksesuar ve dekorasyonda bu renk tercih edilebilir.

TERAZİ

Güzelliğe düşkün bir burç. Teraziler, hayatlarının her alanında pembeden ilham alabilirler. Pembeyi yatak odalarında veya dekoratif parçalarda kullanabilirler.

AKREP

Genelde gizemli olmasıyla bilinir. Akrep, iyi bir gözlemci olduğundan, siyah bu burç insanları ile uyumlu. Siyah koyu bir ton olmasa da akrepler bu rengi her alanda kullanalabilirler.

YAY

Yeniliği sever. Girişken, maceracı ve yaratıcı. Mor renk, yaratıcı ve zeki insanlar için uygun. Bu nedenle yaylar mor rengini yaşam alanlarından eksik etmemeli.

OĞLAK

Hırslı ve bireyselliğe düşkün. Kömür grisi, oğlak burçlarına huzur verir. Özellikle dinlenme alanlarında veya mutfakta kömür grisi tercih edilebilir.

KOVA

İlginç kişilik özellikleriyle öne çıkar. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için çaba gösterir. Kova, maviden güç alabilir. Sakinleştirici bir renk olan mavi, yatak odasında kullanılabilir.

BALIK

Sanat ve romantizm düşkünü. Hisleri yoğun olan balıklar, denizi anımsatan renklerle yüksek bir enerjiye sahip olabilirler. Bu yüzden turkuaz, mutfakta veya giyimde tercih edilebilir.

Kaynak: 1.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön