HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Burdur'da cani eş restoranı kana buladı! Eşini öldürdü, kayınbiraderini hedef aldığı sırada...

Burdur'da 35 yaşındaki Nurcan Seçer, eşi Serhan Seçer tarafından av tüfeğiyle öldürüldü. Uzaklaştırma kararı olan Seçer daha sonra kayınbiraderine ateş etmek için harekete geçti ancak tüfek tutukluk yaptı. Kaçan Serhan Seçer bir süre sonra polis ekipleri tarafından yakalanıp gözaltına alındı. Seçer çiftinin bir süredir ayrı yaşadıkları belirtilirken Serhan Seçer tutuklandı.

Burdur'da cani eş restoranı kana buladı! Eşini öldürdü, kayınbiraderini hedef aldığı sırada...

Olay, dün saat 21.00 sıralarında Burdur Atatürk Caddesi'nde meydana geldi. Serhan Seçer, elinde tüfek, yaklaşık 6 aydır ayrı yaşadığı eşiyle birlikte işlettiği restorana gitti. Hakkında uzaklaştırma kararı olduğu için iş yerine girmesi yasak olan Seçer, eşi Nurcan Seçer’e ateş etti.

KARISINI ÖLDÜRDÜ, HEDEFİNDE KAYINBİRADERİ VARDI

Çenesine isabet eden saçmalarla ağır yaralanan 1 çocuk annesi Nurcan Seçer kanlar içinde yere yığılırken, Serhan Seçer, bu kez yaklaşık 300 metre mesafede, Gazi Caddesi'nde kayınbiraderi Ö.K.'ye ait iş yerine gitti. Kayınbiraderine ateş etmek isteyen Serhan Seçer'in tüfeği tutukluk yaptı. Aynı caddede işletmesi bulunan babası Şeref Seçer, oğlunu görüp tüfeği elinden aldı.

Screenshot_14

Çağırılan ambulansla Burdur Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Nurcan Seçer, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. Kaçan Serhan Seçer bir süre sonra polis ekipleri tarafından yakalanıp gözaltına alındı. Serhan ile Nurcan Seçer çiftinin bir süredir ayrı yaşadıkları belirtildi.

Screenshot_16

CENAZESİ MEMLEKETİNE GÖNDERİLDİ

Nurcan Seçer'in cenazesi yakınları tarafından defnedilmek üzere Ordu'nun Ünye ilçesine götürüldü.

Screenshot_18

UYUŞTURUCU TEDAVİSİ GÖRÜYORMUŞ

Olay sonrası polis tarafından yakalanıp gözaltına alınan Serhan Seçer ise ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. Seçer'in polis merkezindeki ifadesinde, "Uyuşturucu tedavisi görüyordum. Boşanma aşamasındaydık. Eşim evi terk etti. Ben de babamın evinde yaşıyordum. Uzaklaştırma kararı da aldırınca çocuğumu göremedim. Psikolojim bozuldu. Pişmanım" dediği belirtildi.

(DHA)

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler