HABER

Bursa'da bir kişi kiraz ağacına çıkan ayıyı cep telefonuyla görüntüledi

Bursa'nın Keles ilçesinde çiftçilik yapmakta olan İdris Çetin, bahçesindeki kiraz ağacına çıkan ve meyveleri yiyen ayıyı cep telefonuyla görüntüledi. O anları cep telefonuyla kaydeden Çetin, bir yandan da "Oğlum şikayet edeceğim seni. Mahkemeye vereceğim. Bak seni kamera ile görüntülüyorum. İşte delil" dedi. Çektiği görüntüleri sosyal medyadan da paylaşmayı ihmal etmeyen Çetin'in olay görüntüleri kısa sürede binlerce kez izlendi.

Bursa'nın Keles İlçesi'nde çiftçilik yapan İdris Çetin, bahçesindeki kiraz ağacına çıkan ve meyveleri yiyen ayıyı cep telefonuyla görüntüledi. Çetin, bir yandan çekim yaparken diğer yandan ayıya yönelerek, "Şikâyet edeceğim seni. Mahkemeye vereceğim. İşte delil" dedi. Çetin´in sosyal medyadan yayınladığı görüntüler büyük ilgi gördü.

DHA'nın haberine göre, Bursa'nın dağ ilçelerinden biri olan ve kirazı ile tanınan Keles'e bağlı Gelemiç Köyü'nde çiftçilik yapan İdris Çetin'in bahçesindeki kiraz ağacına çıkan bir yaşında olduğu sanılan ayı, kirazları yedi. Bahçesine geldiğinde ağaçta gördüğü ayıyı cep telefonu ile görüntüleyen Çetin, bir yandan da "Oğlum şikayet edeceğim seni. Mahkemeye vereceğim. Bak seni kamera ile görüntülüyorum. İşte delil" dedi. Bu sırada ayı ağaçtan inerek uzaklaştı.

"ÖNCE İNSAN SANDIM"

Çetin, çektiği görüntüleri sosyal medyadan paylaştı. Görüntüler kısa sürede binlerce kez izlendi. Çetin, "Önce insan sandım. Ayı olduğunu fark ettim. Beni görünce kirazları yemeye devam etti. Taş atarak kaçırmaya çalıştım. İnip uzaklaştıktan sonra ikinci kez geldi. Bu kez cep telefonu ile görüntüledim. Meyve ağacıma zarar verdi" dedi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Chp Ak partiyi suçladı
Yahu halin vaktin yerinde görünüyor. Biraz yeseydi ne olurdu yani. Nefretimi çektin, yemesine müsaade etseydin sadece benim değil, dünyanın kahramanı olurdun. Gerzek!
@esesli.kardes Gerzek! lafı yakışmaz bu yorumun sonuna iyi başladın..kötü bitirdin...ayıp ettin...
@hagustos Özür dilerim. O'ndan değil senden ve burada seviyeli yorumlar yapan senin gibi medeni kardeşlerimden...
Resmen "Bahçenin Kadrolu Ayısı " olmuş Ayıcık :)
Geri Dön